Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Deliriyor muyum ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Selam abilerim ablalarım (baslangic motoru sormayacagim )17 yaşındayım oss sınavına hazırlanıyorum ama hergun günde en az on kez mt ye uğruyorum birşeyler kapmak için motorum yok tecrübem yok ehliyetim yok ama hayallerim, okunarak öğrenilebilecek motosiklet bilgim ve bitmek bilmeyen motosiklet tutkum var daha motor almadan okulda ve dershanede adım motorcuya cıktı. önceden (ve hala )otomobil konusunda da bilgiliyiydim ama artık motosiklet konusunda da birşeyler biliyorum bu motosiklet tutkusu beni delirtmeye başladı galiba. rüyamda motosiklet kullanmalar, (özür dilerim biraz iğrenç)"sabah yüzümü yıkarken ayna karşısında buyrun deliklerimle motosiklet farları yapmalar " şimdilik sadece r1, ducati panigale 1199, bmw s 1000 rr,cbr 600rr yapabiliyorum harbiden kendimi deli gibi hissediyorum yorumlarınızı bekliyorum maksat sohbet
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    hayır delirmiyorsun, motosiklet tutkusu böyle birşey

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    imzana şaşırdım açıkçası:Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?zaten motorun yokmuş ki ...neyse derslerini ihmal etme öss ye iyi hazırlan,gerekirse ben kayseri merkeze gelirim beraber gezeriz
    Mengu16 bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Teşekkürler @rr6 ve serdar abi serdar abi bi arkadaşım var soyadı benli “furkan benli" bizim sinifta bi akrabalığın var mi acaba ayrıca teklifin için teşekkür ederim gezmek isterim seninle ama emin ol eve zor düşüyorum sınavdan sonra eğer musait olursan gezeriz abi

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Sendede iyi burun deliği varmış kardeşim nası yapıyosun bi resim ekle merak ettim
    burakraga bunu beğendi.
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler @rr6 ve serdar abi serdar abi bi arkadaşım var soyadı benli “furkan benli" bizim sinifta bi akrabalığın var mi acaba ayrıca teklifin için teşekkür ederim gezmek isterim seninle ama emin ol eve zor düşüyorum sınavdan sonra eğer musait olursan gezeriz abi
    furkan benli ile akrabalığım yok,soyadı benzerliği.....gezmek bizim işimiz 86 dan beri
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Bunun Adı Aşk kardeşim Aşk. İlerde kısmet olursa bi motor alırsan eline 3 5 kuruş geçicek sen üstüne başına bişey almıcaksın motoruna bakım yaptırcaksın aksesuar felan alıcaksın. Kendinden çok motorsikletine bakıcaksın.

Motosikleti
    henüz yok
    aynı ben diyecektim ama yok ben bukadar ilginç şeyler yapmıyorum evet evin içnde yanlıyo olabilirim ama burun deliklerime şekil veremiyorum gecen yaz bir motor bulup çalıştrım egsoz sesini dinliyordum

Motosikleti
    Alıntı chozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sendede iyi burun deliği varmış kardeşim nası yapıyosun bi resim ekle merak ettim
    Abi utanmasam ilk isim ama en yakın arkadaşlarımda bile söylemedim daha. kendimi geliştiriyorum ama öyle fazla bise düsünmeyin biraz anımsatiyor ben de hayal gücümü kullanıp benzetiyorum iste

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Teşekkürler hepinize galiba benim gibi çok mecnun var forumda en azından delirmedigimi anladım sagolun

Motosikleti
    Bisiklet
    yok kardeşim ne delirmesi motor tutkusu bu ben senden 1 yaş küçüğüm senle aynı duyguları paylaşıyorum (burun olayı hariç :D ) kafamı yastığa koyorum motor kalkıyorum motor şimdilik az da olsa bisikletle kendimi tatmin etmeye çalışyorum motorun yerini tutmuyor ama olsun ve bende senin gibi motor la ilgili her şeyi internetten öğrendim daha debriyajın hangi kolda olduğunu bile bilmezken şimdi ybr cbr sürebilecek duruma geldim. şimdi ne zaman motosiklet sesi duysam görsem içim gidiyor neyse sana tavsiyelerim var uzman tv deki motosiklet videolarını izle kısa ve öz açıklamışlar her şeyi ben orada motosikletle ilgili her şeyi izledim biliyorum deyip es geçme her şeye bak. iyi motorlar. ve benimde motorum yok

Motosikleti
    Alıntı ertuğrul66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kardeşim ne delirmesi motor tutkusu bu ben senden 1 yaş küçüğüm senle aynı duyguları paylaşıyorum (burun olayı hariç :D ) kafamı yastığa koyorum motor kalkıyorum motor şimdilik az da olsa bisikletle kendimi tatmin etmeye çalışyorum motorun yerini tutmuyor ama olsun ve bende senin gibi motor la ilgili her şeyi internetten öğrendim daha debriyajın hangi kolda olduğunu bile bilmezken şimdi ybr cbr sürebilecek duruma geldim. şimdi ne zaman motosiklet sesi duysam görsem içim gidiyor neyse sana tavsiyelerim var uzman tv deki motosiklet videolarını izle kısa ve öz açıklamışlar her şeyi ben orada motosikletle ilgili her şeyi izledim biliyorum deyip es geçme her şeye bak. iyi motorlar. ve benimde motorum yok
    Tesekkurler

Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    @panter38 beni ekle istersen eski bir servis personeli olarak bilgi paylaşımında bulunabiliriz. özelden iletişim bilgilerimi mesaj atıyorum

Motosikleti
    Alıntı Rr6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @panter38 beni ekle istersen eski bir servis personeli olarak bilgi paylaşımında bulunabiliriz. özelden iletişim bilgilerimi mesaj atıyorum
    Ekledim bile

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Bende senin gibiyim. Hatta rüya görme konusunda eksiğim çok istedim rüyamda kendimi motor sürerken görmeyi ama olmuyo Ama burun deliklerimle aynada kendime sellektör yapma gibi fantezi hiç aklıma gelmedi o konuda evet delisin )

Motosikleti
    Bmw s1000rr 2012
    motosiklet tutkusu hersey yaptirir..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ana aynı ben :D ama benim motor geldi artık kavuştum sadece binemiyorum para kalmadı çünkü :D

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    boşver zaten akıllı adam işi değil motor tutku böyle birşey inşallah en kısa zamanda kavuşursun motoruna
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Forumda şu yaşta adam akıllı birini gördüm ya asıl ona seviniyorum şu an kimisi der tek teker iyi yapan motor lazım kimisi der 15 yaşındayım alıcam. Aynen kardeşim sen sınavına bak biz hep buradayız . Sınav herseyden önemli ne yazık ki dişini sıkman gerekecek. Daha sonra tamamen özgürsün ki muhteşem bir duygudur o. Herkes demiş ben de demek istiyorum. Kesinlikle delirmiyorsun . Ben de küçükken gece karanlık yolda motorları sadece farlarından tanırdım
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

Motosikleti
    Teşekkürler hepinize

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Tecrübelilere bir sorum var ben racing motosikletlerden hoşlanıyorum ama yüksek hızlardan (200e kadar arabayla ciktim bise olmadi tirsmadim ama enistem eskiden beni scooterla gezdirdi baya korktum) korkar miyim onu bilmiyorum 2.alternatifim chopper belkide onu denerim size sorum " benim gibi once korkup sonra racing motora binip cesareti gelen ve fişekleyen var mi ?"

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    motoru aldık.. garaja koyduk... ee ? korumalar.. kasktı monttu onuda hallettık.. ruhsat sıkıntısız.. ehlıyete yazıldık.. subat ogrencısıyız hem hava sartları.. hemde ehliyetsiz binmeme kararı.. her sabah işe gitmeden once garajda marsa basmalarmıs dersın aksam donuslerde garaja gırıp tozmu oldu bu deyip silmelermi istersin anlatılmaz yasanır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)