Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Body Armor Korumalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Hiç kullanışlı değil öncelikle giyilip çıkarılması zor oluyor dizlik gibi düşün mesela ben dizlik aldım bir kere iki kere kullandım en fazla şimdi kenarda duruyor onuda alırsın sonra sıkılırsın tavsiyem ince yazlık montlar var omuz dirsek sırt korumalı onlardan al daha iyi.
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Aslında şu saatte satan bulsam 1 tane gider alırdım, yarın sabah -10 derecede buzlu zeminde A2 direksiyon sınavına gireceğim

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Buzlu zemindede düşmeden kullanırsan motoru direk 100 alırsın direksiyondan Bu ne vicdansız sürücü kursuymuş kardeşim
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Tarih çok önceden belirleniyor adamlarında yapacak bişeyi yok. Zaten sürende sürmeyende geçiyor, artık mecbur herkesi geçirecekler

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Arkadaşlar elimde temiz kullanılmış, EVS marka "Ballistic Jersey" modeli body armor var. Ebay'de 190 $'a satılıyor. Ben 60 TL ye satmayı düşünüyorum. Ankara'dayım. İlgilenen olursa mesaj atabilirsiniz. Fotoğraf da çekip koyabilirim.

Herkese iyi sürüşler.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elimde temiz kullanılmış, EVS marka "Ballistic Jersey" modeli body armor var. Ebay'de 190 $'a satılıyor. Ben 60 TL ye satmayı düşünüyorum. Ankara'dayım. İlgilenen olursa mesaj atabilirsiniz. Fotoğraf da çekip koyabilirim.

Herkese iyi sürüşler.
    Ben belki alabilirim ama istanbul'dayım bedeni nedir ? Kargo ne kadar tutar ?

Motosikleti
    VFR 800 A
    Yarın erkenden fotoğrafını koyacağım, Ankara - istanbul kargo bedelini bilmiyorum. Herhangi bir siteye ilanını vermedim. MT ailesine gitmezse hiç satmam belki, ya da daha yüksek fiyat veririm gibi düşünüyorum.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    pek çoğu kulaktan dolma fikirler.
    sanırım bu body armor +dizlik + çizme +kask kombinasyonunu en sert şekilde deneyen bendim.

160 km hız ile motoru yatırdım ( çarpışmamak için bilerek )
    asfalt üzerinde yüz üstü-sırt üstü ve yuvarlanarak polis raporuna göre 115 metre sürüklendim ( beraber ölçtük polis memuruyla )
    sadece yatırdığım tarafta ilk sürtünmeden ötürü sağ omuz altımdaki fileler erimişti.
    hala severek ve güvenerek kullanıyorum.
    kazadan sonraki gezimdeki kıyafetlerim :

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/48501-yine-yeniden-ii-303km-7-saat-araliksiz-yol.html
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Termal kıyafet altına giyildiğinde güzel oluyor, yaz kış kullandım. Deri bi monta kıyasla sürtünmede sıkıntı yaratır ancak normal bir kumaş motosiklet montu ile aynı dayanıklılıkta.

Sıcakta gerçekten çok rahat ama sırt kısmında büyük korumalar olduğundan terletir, fiyat farkıda bundan. Korumalar ne akdar iyi hava alıyor+ koruyorsa fiyatta o kadar artıyo. Ucuz yollu bi ürün sırtında normal hava kanalları olan bir monttan çok daha fazla terletecektir.

Tshirt body armor üstünede bol bi tshirt giyip gezmek keyifli. Yolda kullanmak için olanları seçmeniz önemli, arazi için olan korumalar yarı esnek oluyor. montların içindekiler gibi.
    Ben polisport marka kullanıyorum ve gerçekten memnunum. Tabi ekipman ile gösteriş yapmayı seven biriyim.

Ayrıca giy çıkar pratik bi ürün değil her korumanın kendi cırt cırtını sıkmanız ve ayarlamanız gerekli.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın erkenden fotoğrafını koyacağım, Ankara - istanbul kargo bedelini bilmiyorum. Herhangi bir siteye ilanını vermedim. MT ailesine gitmezse hiç satmam belki, ya da daha yüksek fiyat veririm gibi düşünüyorum.
    Bana telefon numaranı özel mesajdan gönder telefondan görüşelim. Eve gelince ararım.

Motosikleti
    VFR 800 A
    Yukarıda "yürekçe" arkadaşımızın yazdıklarından sonra satmaktan vazgeçtim. Şehir içinde kullanmasam da uzun yolda kullanmaya karar verdim. Yazın şehir içinde yazlık mont iyi olabiliyorken, uzun yolda ve yüksek hızda armor çok daha iyi olacaktır şu durumda.

Motosikleti
    Honda CRF250L
    Sizce body armor mu ? yoksa bu tip korumalar mı daha iyi görüşlerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)