Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

28 Şubat’ta Eurasia Moto Bike Expo fuarı , sorular ve yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Alıntı dignity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende honda cbr 125r ve yamaha yzf-r 125 arasında kaldım fuarda karar vericez ama büyük ihtimalle honda olucak
    Honda lafim yok ama tip olarak yamaha yzf-r yakindan gordugumde gercekten cok guzel tasarlanmis bir motor . Fuarda eminim sizde ayni fikirde olucaksiniz . Simdiden hayirli surusler .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Acaba bu fuarda Schubert S2 kask icin SRC system satilmaya baslarmi su an turkiyede bulamiyorum :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rapcib adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese tekrardan merhabalar ;

Bana çok yararı olucaktır cevaplarınız hep kendim için hem başkları için .. Forumda en azından 3-5 kişi açtığım konulardan beni tanıyordur.. CBR250R alıcam ama nasıl ne şartlarda ekipmanları ne olucak hepsi beynimi kemirmeye başladı artık son 1 2 haftadır. Doğru düzgün bir şeyler bakmak kalite anlamında nereye konucağımı şaşırdım , birileri bir şeyler överken diğerleri onu kötülüyor eksiklerini söylüyor. Tecrübeyi en iyi deneyerek öğrencem ya sakat kalıp ya da hiç ...

Her neyse gelelim konumuza bildiğiniz üzere (paylaşmıştım bu konuyu) kız arkadaşıma ve kendime ekipman alıcam full bir şekilde. bütçem ikimiz için 1000 falan diyordum 2000 bine çıkardım . Ve tek tek bütün İstanbul'da ki mağazaları gezeceğime kimisinin bindirim kimisinin boş yere malını övmesini dinlicem yanlış yönlendirmelere daha fazla mağruz kalmamak için Fuar'dan almak istiyorum .

-- Duyduğum kadarıyla Fuar'ın son günlerine doğru gerek ekipman gerek motosikletlerde büyük indirimler oluyormuş . Daha önce hiç gitmedim ilk olucak ve bir kaç sorumda sizlerle birlikte..

- Bilet konusunda giriş çıkış nasıl olur , forum olarak ilgilenen arkadaşlarım abilerim varsa ablalarım onlar için bir kolaylık olucak şekilde bir organize olma var mı ?

- Fuardan aldığım bir mont veya kask vs. herhangi bir şey yani bir aksilik durumun da değiştirmek istesem nasıl yapabilriim , olur bir şey mi ?

- CBR250R gelirse oradan almayı düşünüyorum sıfır almam daha iyi olucak gibi geliyor bana benim ellerimde büyüsün ne yiyip içtiğini biliyim diye , bu konu hakkında biraz aydınlatıcı olursanızda sevinirim..

-Ya da hiç fuardan falan değilde yazlık bakıyorum zaten şimdi kış diye indirimde olan bir çok ürün var o sitelerden , mağazalardan mı almalıyım, önerebilcekleriniz....

Ben bu kadar yazdım, sizin ( bilenlerin ) bu konu hakkında yoğunlaşıp bilgi paylaşırlarsa çok sevincem ve çokta yardımcı olucaklardır bana ve benim gibilere..
    Eğer ki varsa eklemek istedikleriniz bilmem gerekenler yani olanların dışında bir kaç şey lütfen ....

Tekeriniz hep düz bassın , Allah kaza bela göstermesin hiç birimize. Sağlıcakla kalın..
    öncelikle merhaba

bende fuarda cbr250r için teklif almayı planlıyorum ancak geçen sene fuara katıldım ve fuarda bildiğim kadarıyla motosikletler hakkında çoğu firma direkt satışa girmiyor ya orada ayak üstü ön bi fiyat anlaşması imzalatıyorlar sonra gidiyorsun fuardan sonraki gün filan adamların bayisine para yatırma falan filan ama şunu duydum fuar zamanı showroomlarda da indirim yapanlar oluyormuş bence tüm bayilerden fiyat al öyle git çünkü bayilere şu bayi bu fiyat verdi diyince hepsi öyle bir fiyat indiriyorki aklın durur fuarı beklemene deymez diye düşünüyorum eğer renk ve maddi bekleyişin yoksa

ekipman ucuz oluyor evet ama iyi birşeyler ucuza almayı planlıyorsan ilk gün açılışta çook ucuzluklar oluyor ve tükeniyor sonrakilerde ucuz oluyor ama aradığını bulamayabiliyorsun

ancak kask ve korumalarını alırken ce onaylı korumalar içermesine ve kaskın ce güvence numarasını araştırıp sharp test yıldızlarına bakarsanız sizin açınızdan iyi olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)