Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

a2 ehliyet alma yaşı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    internette arastırdım kimileri 17 oldugunu iddia ediyor kimileri 18 den gün alınması gerektigini söylüyo kime inanacağımı şaşırdım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sana 28 yaş.

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana 28 yaş.
    eyvallah sağol.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    en az 100000 tane başlık var bu ehliyet yaşı ile alakalı
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    direk cevap 17, bunu sormamalısın bile.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en az 100000 tane başlık var bu ehliyet yaşı ile alakalı
    forumda yeni üyelerdenim görmemiş olabilirim

---------- Post added at 19:17 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direk cevap 17, bunu sormamalısın bile.
    bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler bilsem inan sormaya uğraşmazdım genede teşkkurler

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    18 den gün alman gerekir

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı nevo33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internette arastırdım kimileri 17 oldugunu iddia ediyor kimileri 18 den gün alınması gerektigini söylüyo kime inanacağımı şaşırdım.
    şöle söleyim bu yıl 1996 dogumlular ehliyet almaya hak kazanıyolar yanlış anlaşılmasın sınava girerbilirler kendimden örnek veriyim

1996 temmuz 9 dogumluyum 2013 temmuz 10 da gidip sürücü kursuna yazılıcam ve 11.ayda bir sınav var galiba ona yetişirsem bu yıl içerisinde ehliyetimi alıcam ama şöle bir aksilik var

YENİ YASA

sanırım yeni bir yasa çıkıcakmış ve bir maddesinde lise mevzunu olmayan ehliyet alamaz gibi bir cümle varmış bunlar kulaktan duyma bilgiler hatta sınavlar zorlaşıcak stajer sürücü gibi bir durum olacakmış ehliyete hak kazanınca 2 yıl ehliyet yerine gecen bir belge ile araç kullanıp 2 yıl içinde yaptımız kazalar kural ihlalleri toplam puan dan düşücekmiş ona göre verçeklermiş fln fln işte hakkımızda hayırlısı

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöle söleyim bu yıl 1996 dogumlular ehliyet almaya hak kazanıyolar yanlış anlaşılmasın sınava girerbilirler kendimden örnek veriyim

1996 temmuz 9 dogumluyum 2013 temmuz 10 da gidip sürücü kursuna yazılıcam ve 11.ayda bir sınav var galiba ona yetişirsem bu yıl içerisinde ehliyetimi alıcam ama şöle bir aksilik var

YENİ YASA

sanırım yeni bir yasa çıkıcakmış ve bir maddesinde lise mevzunu olmayan ehliyet alamaz gibi bir cümle varmış bunlar kulaktan duyma bilgiler hatta sınavlar zorlaşıcak stajer sürücü gibi bir durum olacakmış ehliyete hak kazanınca 2 yıl ehliyet yerine gecen bir belge ile araç kullanıp 2 yıl içinde yaptımız kazalar kural ihlalleri toplam puan dan düşücekmiş ona göre verçeklermiş fln fln işte hakkımızda hayırlısı
    yani 17 yaşında alınıyor anladığım kadarı ile

Motosikleti
    henüz yok
    17 tamamlıyon 18 den 1 gün bile alsan girebiliyon şuan 17min içindeyim temmuzda tamam lanıyor boş konuşmuyorum bir sürücü kursuna gittim kimliyi çıkardım bana bu tarihi verdi alırsın işte okuyosan ve kalmadıysan lise3 te alınıyo öle söleyim

Bunları sayıylamı veriyolar ya ben çözemedim biri der seneye ehliyet alacagım ne motor alayım biri der su tarihte dogdum ne zaman 18 yaşımda olacağım ama hiçbiri arama bölümünü kullanmaz...

Motosikleti
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunları sayıylamı veriyolar ya ben çözemedim biri der seneye ehliyet alacagım ne motor alayım biri der su tarihte dogdum ne zaman 18 yaşımda olacağım ama hiçbiri arama bölümünü kullanmaz...
    Şimdiden yarınki A2 ehliyet konusunu kim açacak merakla bekliyorum. Sanırım motosiklet.net'in sürücü kursu olduğunu sanan insanlar var. A2 ehliyet için fiyat bile soranlar var, sanki bizim sürücü kursumuz var fiyat verecez. Madem arama yapmayacaksın neden bir sürücü kursuna gidip sormuyorsun diyoruz canım öyle istedi yaa diyorlar.

Abi beni üzen birde gencecik cocuk bunlar hani geleceğin adamları olucaklar bizden cok daha iyi bilgisayar biliyolar ediyolar yahu google diye bir şey var sorun google amcaya açmış olmak için açıyorlar antipati kazanmaktan başka hiçbirşey de kazanmıyorlar.

Motosikleti
    Mondial Loyal 100
    Kimse size zorla cevap yazdırmıyor arkadaşım, kimin nasıl konu açacağı size kalmadı daha moderatörler var siz üstünüze alınmayın sanki babasının yeri. İsteyen istediğini sorar, googleden aç araştır diyen çok bilmiş müneccim arkadaş da sabahtan beri googlede bu konuyu araştırdığımı bilmiyor tabi (araştırmasam bile seni hiç ilgilendirmez isterse 1 milyon tane başlık olsun ben gene açarım) zaten ilk yorumumda da belirtmişim bunu doğru düzgün bir yanıta ulaşamadığım için buraya konu açtım.

Motosikleti
    Alıntı nevo33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse size zorla cevap yazdırmıyor arkadaşım, kimin nasıl konu açacağı size kalmadı daha moderatörler var siz üstünüze alınmayın sanki babasının yeri. İsteyen istediğini sorar, googleden aç araştır diyen çok bilmiş müneccim arkadaş da sabahtan beri googlede bu konuyu araştırdığımı bilmiyor tabi (araştırmasam bile seni hiç ilgilendirmez isterse 1 milyon tane başlık olsun ben gene açarım) zaten ilk yorumumda da belirtmişim bunu doğru düzgün bir yanıta ulaşamadığım için buraya konu açtım.
    Konuyu açarken arama yapın diyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)