Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Caberg Konda Bu Kaskı Nerede Bulabilirm

Motovento
    REKLAM ALANI
    thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    Merhaba ben bu kaskı almak isttiyorum internette bir yerde buldum fakat karşıda sirkeci taraflarında bulunurmu yanı daha uygun fiyata satan yerler olabilirmi bilen anlayanların yardımcı olmalarını istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Başka tercihlerdede bulunabilirsin illa caberg olması şartmı caberg kullandım fakat biraz ağar bi kask ve rahatsız lazer yada nolan bak derim sahibinden.com da güzel kasklar var sıfır sirkecidede bulunur fakat internetten bakarsan daha uyguna gelir
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    evet araştırdım bana en uygun kask bu ağırlığıda çene açılanların çoğu bu ağırlıkta zaten

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    mototal ve motoplus caberg'i getirip satan başlıca yerler. motosikletaksesuarları ve motobakkal sitelerinde caberg kaskları satan siteler. konda modelini türekiye'de bulamayabilirsin, ama bu dört yeri sırasıyla arayıp bir sor derim. fiyatlarını bilmiyorum ama görsel olarak konda, duke isimli modele çok benziyor. onu da tercih edebilirsin. geçenlerde sirkeci'de caberg satan küçük bir dükkan görmüştüm. yolun düşerse oraya da bir bak derim. benki kendi ithalatlarını satıyorlardır ve ürün çeşidi farklı olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)