Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuar erken kapanacak diye duydum. doğrumu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    atm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, motoshow 06 fuarı Ötv zamlarını protesto etmek için erken kapanacak diye duydum. Acaba doğrumudur? Güvenilir kaynaklardan bilgi alabilen arkadaşlar varsa açıklamada bulunurlarsa iyi olur. Şahsen pazar günü gidecektim ben fuara
    [SIZE="2"][B]1.[COLOR="Orange"]Repsol[/COLOR] - 2.[COLOR="Navy"]Telefonica[/COLOR] [COLOR="Yellow"]Movistar[/COLOR] - 3.[COLOR="Yellow"]Nastro[/COLOR] [COLOR="Blue"] Azurro[/COLOR][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bütün dedikodular da 1 Nisan'da çıktı, ne tesadüfse...
    Fuarın açık olduğu saatler 10.00-20.00, açık olduğu günler 30 Mart-02 Nisan BİR DEĞİŞİKLİK YOK.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Yok Öyle Bişe Dikkatli Ol Bugün 1nisan:-)

atm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte bende acaba 1 Nisan diye emin olamadım. Ancak şu Ötv ler hakkaten kötü oldu. Ötv artışı da şaka değil neticede. Belki böyle bir yaptırıma gidilmiş olabilir diye düşündüm. Gerçi fuarın kapanması az olan satışları daha da azaltır. Neyse inşallah normal seyrinde gider.
    [SIZE="2"][B]1.[COLOR="Orange"]Repsol[/COLOR] - 2.[COLOR="Navy"]Telefonica[/COLOR] [COLOR="Yellow"]Movistar[/COLOR] - 3.[COLOR="Yellow"]Nastro[/COLOR] [COLOR="Blue"] Azurro[/COLOR][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler