Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

siz ne yaparsiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasal yollarla yaptigin sey bu mu? Yasal yol senden tarafa olunca adalet mi saglamis oluyorsun? Bir bak bakalim ne yazdigina ondan sonra konus. Ayip!
    Usta yok öyle yaaa maaaa. Beyefendi gelecek benim motorumu düşürecek çizecek kıracak ben hem uğraşacağım yaptırmak için bir de fazla para almayacağım afedersin de ben onun arabasına gidip vursam durduk yere o evdeyken onu çağırmasam çekmesi için felan o ne yapacak.

Valla benim motoru bi kere düşürdüler. Sağ ayna kırıldı bir de ön fren maneti yamuldu aldım 100tl'sini. Acımam arkadas. Duran motorla ne zorun var senin.
    ero__ bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasal yollarla yaptigin sey bu mu? Yasal yol senden tarafa olunca adalet mi saglamis oluyorsun? Bir bak bakalim ne yazdigina ondan sonra konus. Ayip!
    O zaman yasal yollarla yapılacağı anlatayım, hasar raporu tutarım, imzalamaz ise polis çağırırım, polisten alacağım raporla tamirciye gider motosikletimi tamir ettiririm (disk kilidi kırılıkten bi kaç yeri çizmişti, parasını sigortadan alırım, gelecek sene sigorta yaptıracağında ise o hırto 1 yerine 2 ödeyince mi anlasın? Bu daha mı acısız?

Yorum yaparken insanları hedef alarak yorum yapanlara söyleyeyim, 5 liralık kilide 30 lira aldım. Keşke daha fazla alsaymışım.
    Ufuk İnkaya, aquarist4 ve karşıyaka bunu beğendiler.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman yasal yollarla yapılacağı anlatayım, hasar raporu tutarım, imzalamaz ise polis çağırırım, polisten alacağım raporla tamirciye gider motosikletimi tamir ettiririm (disk kilidi kırılıkten bi kaç yeri çizmişti, parasını sigortadan alırım, gelecek sene sigorta yaptıracağında ise o hırto 1 yerine 2 ödeyince mi anlasın? Bu daha mı acısız?

Yorum yaparken insanları hedef alarak yorum yapanlara söyleyeyim, 5 liralık kilide 30 lira aldım. Keşke daha fazla alsaymışım.
    Adamım takma kafana böyle tipleri. Ekşi sözlükde ki gibi çok medeni görünmeye çalışan insanlara benziyorlar. Tartışma bile bi gün gelirse başlarına kimin malı kıymetli anlarlar.

gelecek sene sigorta yaptıracağında ise o hırto 1 yerine 2 ödeyince mi anlasın? Bu daha mı acısız? Bu lafını da dikkate alsınlar ;)
    aquarist4 bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Benzer bir olay evimin önünde başıma geldi,
    bayram zamanı adamın biri arabasını çıkartmak için motoru geriye çekmeye kalkmış
    Alarm ciyaklamaya başlayınca, balkona çıkmamla adamın kaçması bir oldu
    okan.turan bunu beğendi.
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aynen fikirlerinize katılıyorum.Bizim motosikletleri hangi hakla dokunuyorlar.Ben kimsenin motosikletini, arabadan inipte çekmem başka yere parkederim ...Bizim en son kattaki komşu, o kadar boş yer olmasına rağmen hiç üşenmeden, arabasından inip benim motoru başka yere koyabiliyor hiç acımadan; düşüncesiz çünkü bunlar kibarlıktan anlamaz bana göre. Bir defasında dükkanın önündeki orta sehpadaki scooterımı, adamın biri geri geri sürüklüyor kıracak öküz gittim mahlukatın yanına bende de motor var birşey olmaz diyor lakayıt bir uslüpla şimdi bu adamda (!) kibarlıktan anlamaz birşey demedim herif oranın yabancısı insanlık bizde kalsın dedim.
    okan.turan bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamım takma kafana böyle tipleri. Ekşi sözlükde ki gibi çok medeni görünmeye çalışan insanlara benziyorlar. Tartışma bile bi gün gelirse başlarına kimin malı kıymetli anlarlar.

gelecek sene sigorta yaptıracağında ise o hırto 1 yerine 2 ödeyince mi anlasın? Bu daha mı acısız? Bu lafını da dikkate alsınlar ;)
    Ekşi sözlük ne alaka?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)