Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arora zorro

Motovento
    REKLAM ALANI

10 AYDIR KULLANIYORUM 4500 KM DE ÇOK MEMNUNUM MOTORLA İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTEYEN VARSA BUYURSUN AYRICA ARORA 100-7 CUP MODELİDE VAR MEMLEKETTE RAHMETLİ PEDERLE BİRLİKTE KULLANIYORDUK 23000 KM DE 2005 MODEL VE ONDANDA ÇOK MEMNUNUNUM ZORRODA MÜKEMMELLİĞİ TATTIM BEKLENTİSİ YÜKSEK OLAN ARKADAŞLAR MECLİSTEN DIŞARI 3000 TL YE SIFIRINI ALABİLECEĞİNİZ BİR MOTORDAN BAHSETTİĞİMİZİ UNUTMAYALIM SAYGILAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı matraxadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 AYDIR KULLANIYORUM 4500 KM DE ÇOK MEMNUNUM MOTORLA İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTEYEN VARSA BUYURSUN AYRICA ARORA 100-7 CUP MODELİDE VAR MEMLEKETTE RAHMETLİ PEDERLE BİRLİKTE KULLANIYORDUK 23000 KM DE 2005 MODEL VE ONDANDA ÇOK MEMNUNUNUM ZORRODA MÜKEMMELLİĞİ TATTIM BEKLENTİSİ YÜKSEK OLAN ARKADAŞLAR MECLİSTEN DIŞARI 3000 TL YE SIFIRINI ALABİLECEĞİNİZ BİR MOTORDAN BAHSETTİĞİMİZİ UNUTMAYALIM SAYGILAR
    Peki neden mondial değil de arora ? yebere gibi ismine kadar taklit motorları yaptırıp sattığı için mi arora alalım ?

TEŞEKKÜR EDERİM SANA MENGU16 BAK BAKALIM BEN TEK KELİME BU MOTORU AL DEMİŞMİYİM YAKLAŞIK 7 YILDIR BU MARKA MOTORU KULLANIYORUM AMACIM YARDIM İSTEYEN ARKADAŞLARA YARDIM ETMEK GEREKSİZ MÜNAKAŞALARLA BİR CİSMİN SAVUNUCULUĞUNU YAPACAK DEĞİLİM SANA SEN GİT MONDİAL AL BANANE ARORA ALACAKSAN BEN KULLANAN BİRİYİM BİLGİ ALMAK İSTEYEN VARSA LÜTFEN SANA TEKRAR TEŞEKKÜRLER BENGÜ16
    Ghostrider91 bunu beğendi.

arkadaş bende uzun zamandır arorayı takip ediyorum şu an sitesinde yanılmıyorsam 180-19 diye bir model var zorro ile arasında karasız kaldım ayrıca yakıt tüketimide önemli 100 km. de ne kadar yakıt tüketiyor takip ettinmi. ayrıca zorronun eksileri varmı açıklarsan sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)