Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ATEŞLEME BOBİNİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    ATEŞLEME BOBİNİNE GELEN 12 VOLT DC Mİ AC Mİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    DC tabiki de

Konu sahibi uçmuş olsada başlık açmamak adına, bobin hakkında sorularım vardı.

Motorun orjinal bobini sökük yerine skyteam200'lük bi cross'un bobini çıkma olarak takılı, çok eski olmasına rağmen skyteam bobini benim nispeten yeni bobinden oldukça kaliteli bir üretim hissi vermekte, ve halen kullanıyorum dahası marş performansında minide olsa bir iyileşme var, söz gelimi marşa 2 saniyede alır iken şuanda 1 saniyede motor start almakta.

Soru , performans bobini diye satılan her bobin her tip motora uyarmı? , yurdumuzda bunları net üzerinden almak istesek 250cc için en ideal performans bobini hangisidir?

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu sahibi uçmuş olsada başlık açmamak adına, bobin hakkında sorularım vardı.

Motorun orjinal bobini sökük yerine skyteam200'lük bi cross'un bobini çıkma olarak takılı, çok eski olmasına rağmen skyteam bobini benim nispeten yeni bobinden oldukça kaliteli bir üretim hissi vermekte, ve halen kullanıyorum dahası marş performansında minide olsa bir iyileşme var, söz gelimi marşa 2 saniyede alır iken şuanda 1 saniyede motor start almakta.

Soru , performans bobini diye satılan her bobin her tip motora uyarmı? , yurdumuzda bunları net üzerinden almak istesek 250cc için en ideal performans bobini hangisidir?
    Güncel problem , lütfen deneyimi olan forumdaşlar yazsın.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Özelden yazdım ve yine diyorum çok birşey bekleme , modifiye işi iticili eksantrıklerde çok güzel oluyor
    ilkerabi ve Carbondioxid bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)