Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pocket Bike

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Merhaba arkadaşlar sadece zevk için pocket bike almayı dusunuyorm ama arda bahcede bir iki turda atmak istiyorum bunların sıfırını nerden bulabilirz ve fiyatları ne kadardır bıde boyum 1.79 kılom : 62 sorun olurmu :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Şu videoyu daraldıkça açıyorum, tekrar tekrar gülüyorum

Bir dönem arkadaşımın oğluna bakmıştık 2000 - 3000 TL civarı yanlış hatırlamıyorsam fiyatlar.
    CeyhunEzel ve abana1903 bunu beğendiler.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    tecrüben az ise daha küçük bir şeyle başlamanı öneririm.
    şaka bir yana vaktiyle karaköy, tophane civarındaki motosikletçiler de satılıyordu. orada hala var mıdır bilmiyorum ama almak istedikten sonra muhakkak bir yerlerde bulursun. bana ktm'nin çocuklar için ürettiği kroslar bunlardan daha faydalı olur gibi geliyor. (ben mesajı yazarken daha üstte arkaş videoyu postlamış)

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Hahaha :D :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Eminönunde bulabırmıyım acaba bunların fiyat aralıkları nedir acaba ama ss olanların :D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bende bikaç gündür bisiklete takmak için benzin motorları araştırıyorum bıçaklı tırpanlar var benzin motorlu santirfüj debriyajlı ama mil çıkışı 3-8 bin devir arasında değişiyo mil çıkışına bir dişli kutusu koyup 15-20 kat yavaşlatmam lazım önce.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)