Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankarada 5-17 yaş gurubu için ücretsiz eğitim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    http://www.hmk.org.tr

Ankara Hitit Motosiklet Kulübü Derneği kuruluşunun 10. yılında; Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun motosiklet sporunun geniş kitlelere yayılması ve tanıtılması, çocuk ve gençleri bu spora yönlendirerek bilinçli ve eğitimli sporcuların sayısının artırılmasını sağlamak amacıyla başlattığı alt yapı çalışmaları doğrultusunda bu spor hakkında, temel teorik ve pratik bilgi vermek üzere 05-17 yaş arası çocuk ve gençlere deneyimli eğitmenlerle ücretsiz eğitimler vermektedir.

Bugüne kadar yaklaşık 50 çocuğumuza verdiğimiz eğitimlerimiz hafta sonlarında cumartesi günleri yapılmaktadır. Eğitim motosikletlerinin yanı sıra, eğitim sırasında kullanılacak kask, dizlik, dirseklik gibi güvenlik ekipmanları HMK tarafından sağlanmaktadır. Eğitmenler gözetimindeki dersler teorik ve pratik olarak iki ayrı bölümde verilmektedir.

Teorik eğitimde;
    —Motosiklet nedir?
    —Motosiklet ile ilk tanışmanız?
    —Motosiklete başlarken yaş sınırı nedir?
    —Bisiklete binmeyi bilmek gerekir mi?
    —Eğitim niçin gereklidir?
    —Kabiliyet gerektirir mi?
    —Nelere dikkat etmek gerekir?
    —Motosiklet sporları
    —Motosiklet seçimi
    gibi konular soru-cevap sohbeti şeklinde, görsel sunumlar ile anlatılmaktadır.

Pratik eğitimde ise;
    —Motosiklete biniş
    —Oturma pozisyonu
    —Motosikletin çalıştırılması
    —Sürüş

gibi temel bilgiler uygulamalı olarak öğretilmektedir. Yaşamlarında ilk kez motosikletle tanışan çocukların kısa sürede kaydettikleri gelişme karşısında gözlerinize inanamayacaksınız.

Bu eğitimi almasını istediğimiz sizin ya da yakınlarınızın çocuklarının getirmesi gereken aşağıda yazılı belgeleri tarafımızdan temin edebilirsiniz.

• Muvafakatname (izin belgesi ,ailenizle gelirseniz egitim alaninda biz sizin icin temin ederix.)
    • Kimlik fotokopisi
    • 2 adet vesikalık fotoğraf

Eğitime katılmak isteyenlerin eğitimin yapılacağı 17 Kasım Cumartesi (yarın) günü ve diğer günlerde

MotoAnkara,Birlik Mah.448. (eski 7.) Cad. No:27/5
    Çankaya - Ankara
    Tel : 496 4851
    adresine başvuruda bulunması gerekmektedir.

İsteyenler çocuklarını yarın getirebilirler. Eğitim çalışmalarımızla ilgili duyuruları size iletmeye devam edeceğiz. Daha detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz 532.5578361 Osman Aydoğan
    Soykan67 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    tebrik ederim güzel bir çalışma 21 aylık bir oğlum var ben ne zaman işten gelsem dediği tek kelime baba bırrr bııırrr kerata motor sürüyo dışarıya çıkıpta motoru görünce ayıramıyorum motordan bu yaşta beklenmeyen tepkiler veriyor
    jr. ve monur00006 bunu beğendiler.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Arkadaşlar 24 Kasim cumartesi gunu egitim yapilacaktir. Motosiklet federasyonumuzun destekledigi bu egitim firsatini kacirmayiniz.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)