Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter tavsiye (Saygılar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Arkadaşlar herkese iyi formlar.

Siz değerli üyelerin fikirlerine değer verdiğimden dolayı danışmak istedim.

Şeker Bayramında Honda CB125E aldım.Çok güzel motosiklet hiç yakmıyor.Ama farkettimki ben koltuk altı bagajı ve ayak önü boş olan bir motosikletle günlük işlerimi daha rahat görürüm.Ayrıca bu motosikletde biraz koltuk sertliği biliniyor.Sağlık sorunlarımdan dolayı bacaklarımı tam ayırıp sert koltuğa oturamıyorum.

Beni üzmeyecek, servisle samimi yapmayacak, en önemlisi komforlu 125 veya 150 lik scooter arıyorum.

Maddiyat olarak Cb yi 3300 ile 3500 arası satabilirsem bu civarı bir bütçem olur.

Siz değerleri arkadaşların zaman ayırıp fikirlerini paylaştığı için şimdiden çok teşekkür ederim.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    o motoru 3000e dahi satabilmek büyük bir deha ister, yada şans.
    O paraya ancak fizy alırsın ama 2.el spacy önce düşünülmeli. Piaggio liberty 200 2.el tavsiye ederim ayrıca.

Ghostrider91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    Spacy güzel. 2. El düşünürsen yamaha cygnus 125 de rahat ve gidşide fena deil. Pısır pısır. Servislede pek alakan olucagnı sanmıyorum Sonuçta yamaha ve Dayımda vardı 32000 küsür kmde Ağır bakım görmemişti
    Yaşadığımı Bazen Devir Saatinden Anlıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)