Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

LS2 Ne Kadar Kaliteli Buyrun

Motovento
    REKLAM ALANI
    aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Valla ben ls2 moby var iki kere vizör açıkken 2 metreden yere düşüp bi 5 6 metre sürüklendi garaja girip çıkarken sadece vizörde çizikler oluştu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Yüksekten düşen kaza yapan kask KULLANILMAZ mukavemeti azalmıştır çünkü ufak bir kazada bile parçalanır gider. Zaten kaskların kullanım ömürü var güneş ışınlarından uv den dolayı 3 sene civarı yani kaskı alayım bir ömür kullanırım yok. 3 sene içinde raftada dursa o kask KULLANILMAZ. Birde 2. el alırım diyen ve onun yorumunu beğenen arkadaşlar var Allah size akıl fikir versin. LS2 güvenlikli bir kasktır gerekli güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir ancak konfor yoktur zaten konforda olsa shoei arai gibi kasklara tonla para vermeyiz. güvenliği olsun konfor önemli değil diyenler alabilir. En iyisi carbon kask almak raf ömrü yok fiyatı tabiki tuzlu
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    vizörün kırlması kaskın kötü olduğunu göstermez sert mikadan yapılan her malzeme kırılır bunu markaya yüklemenin anlamı yok

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    arkadasım ilk motor aldıgında 80-90 la kaz ayaptı kask catladı fakat kafada en ufak hasar yok . 20 tl lik kask =)
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burdaki özentilerin aklıyla gidip ls2 kask alsaydım halimiz yaman olurdu. İtalyan mallarına bulaşmayın aman deyim.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Birazcık haksız yorumlar yapılmış sanırım LS2'ye .
    Önce emniyet, sonra hareket...

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki özentilerin aklıyla gidip ls2 kask alsaydım halimiz yaman olurdu. İtalyan mallarına bulaşmayın aman deyim.
    LS2 alsaydın kesin kaza yapardın kardeş. Allah korumuş. Fakir özentilere bakma sen. Shoei aldım mesela ben. Amerikan malı. Süper. İspanyol muydu yoksa? Neyse önemli olan pahalı olması.
    viper17 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    bende kask yarıldı sandım nolanda alsan kırılırdı emın ol
    www.erkakurye.com

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yeterki kafanda kask olsun....
    Paran varsa biraz daha fazla korunursun.....

Korunmak diyince,
    Aklıma binbir çeşit kondomlar geldi...
    Şimdi onlarda da ucuz olanlar var....
    Pahalı ve çok işlevseller var...
    Ucuz olanlar korumuyormu ?...
    Varsın işlevsel olmasın ama en azından olsun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 alsaydın kesin kaza yapardın kardeş. Allah korumuş. Fakir özentilere bakma sen. Shoei aldım mesela ben. Amerikan malı. Süper. İspanyol muydu yoksa? Neyse önemli olan pahalı olması.
    Ls2 çokmu ucuz ? Hepiniz marka özentisisiniz.. Ls2'nin kurucusu akrabanmı neden bu laf sana dokundu bi tek yani ?

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    kıvılcımdan alev almak ıcın beklıyorsunuz resmen.. biri motorun benzini bitti yazsa.. har har har har har hep bir ağızdan çin malı öyle çin malı böyle.. şimdide ls2 öyle ls2 böyle. ayıptır kardesım.. ayıptır.. birde utanmadan aşağılayan mesajlar var.. yazık. insanları insan oldukları ıcın degıl.. ceplerındekı paraya gore degerlendırıyorsunuz.. acizsiniz..

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Harbi enteresan yorumlar var.. gülmekten öleceğim şimdi burda neyseki kafamda LOHEI, ZABARI, FUBERT, SELL kasklarım varda koruyorlar ölmüyorum!!!
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Kaskın kalitesi vizörün kırılmasına göre yapılacaksa hiç yapılmasın. Nasıl ve ne şekil düştüğüne bağlı bazen uçaktan atsan kırılmaz bazen 1 metreden düşse kırılır.. fizik
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Pin-lock sistemi olan vizörleri kullanın. Üretici ne yaparsa yapsın o vizör esneyebilmek zorunda. :D

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    birde stickerini sağa sola yapıştıranlar var

millet iyicene marka sanar oldu ls2 yi

ama tabi hiç yoktan iyi! herkes taksında ls2 taksın..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    LS2 kaskımla motorun üstünden uçup Renault Megane'a kafamla girdim. Sol ön kapısı bayağ derince içeri göçtü. Ama kaskımda herhangi bir kırılma bükülme vs. olmadı çok şükür.

Vizörün kırılması kaskın sağlamlığına dair bir fikir vermez bence.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bende ls2 kullanıyorum. 4-5 kere motordan düştü, 3-5 kere ben toprağa fırlattım. Bir kere de motorun yanına taktım. Tekere sürtündüğünden plastikde erime bile oldu.
    Şimdi bu senin şansızlığın olsun. Kaskın vizörü kırılmış, karpuz gibi ikiye ayrılmamış ki, bence sen goggle gözlük al diye yapmıştır
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bazı arkadaşlara hayret ediyorum. Sanki herkesin cebinde arai alacak para varda gidip ls2 alıyorlar. Adam çin malı motor almış 2-3 bin lira para vermiş onuda binbir borca girerek vermiş. Bu adamın alacağı en iyi kask 150 tl civarı olacaktır ki çoğu onuda almıyor ne yazık ki.

Ben ls2 f370 kullanıyorum, memnun muyum ? parasına göre güzel kask. Ancak şimdilerde başka kask bakıyorum, bunu artçıya vereceğim. Ama bu fiyata başka bu özelliklerde alternatif yok.

Ama 600rr a binen adam gidip 100 liralık 50 liralık kask takarsa onu kınayın, ne derseniz deyin. Benim gözümde de arai varken ne shoei nede nolan alınır ama alana gidip niye aldın demiyorum. Ama düşük bütçe ile motosiklet kullananlara bu eleştirilerde bulunmak cahillikten başka bişey değil bana göre.
    Bisnev99 bunu beğendi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlara hayret ediyorum. Sanki herkesin cebinde arai alacak para varda gidip ls2 alıyorlar. Adam çin malı motor almış 2-3 bin lira para vermiş onuda binbir borca girerek vermiş. Bu adamın alacağı en iyi kask 150 tl civarı olacaktır ki çoğu onuda almıyor ne yazık ki.

Ben ls2 f370 kullanıyorum, memnun muyum ? parasına göre güzel kask. Ancak şimdilerde başka kask bakıyorum, bunu artçıya vereceğim. Ama bu fiyata başka bu özelliklerde alternatif yok.

Ama 600rr a binen adam gidip 100 liralık 50 liralık kask takarsa onu kınayın, ne derseniz deyin. Benim gözümde de arai varken ne shoei nede nolan alınır ama alana gidip niye aldın demiyorum. Ama düşük bütçe ile motosiklet kullananlara bu eleştirilerde bulunmak cahillikten başka bişey değil bana göre.
    Öncelikle haklısın. Fakat Arai dediğin kask'ı fazla gözün de büyütme derim . Zira şu anda piyasa da 5 yıldız almış tek bir kaskı bile bulunmamaktadır. Shoei'nin yeni nesil tüm kaskları çok iyidir. Marka fanatiği değilimdir fakat, insanlar yüksek meblağ veriyorsa bir ürüne, en iyisini almak ister. Bu dediklerimi karşılayan bu iki marka içinde sadece Shoei'dir.
    Önce emniyet, sonra hareket...

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksekten düşen kaza yapan kask KULLANILMAZ mukavemeti azalmıştır çünkü ufak bir kazada bile parçalanır gider. Zaten kaskların kullanım ömürü var güneş ışınlarından uv den dolayı 3 sene civarı yani kaskı alayım bir ömür kullanırım yok. 3 sene içinde raftada dursa o kask KULLANILMAZ. Birde 2. el alırım diyen ve onun yorumunu beğenen arkadaşlar var Allah size akıl fikir versin. LS2 güvenlikli bir kasktır gerekli güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir ancak konfor yoktur zaten konforda olsa shoei arai gibi kasklara tonla para vermeyiz. güvenliği olsun konfor önemli değil diyenler alabilir. En iyisi carbon kask almak raf ömrü yok fiyatı tabiki tuzlu
    ben bu kaskı geri iademi ediyim şimdi ? Geçen pazar aldım hala koşulsuz iade edebilirim? Bu kask ömrünü tamamlamışmıdır? Tarihi tam olarak anlayamadım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)