Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

asya swift 150

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar asya swift 150 hakkında bilgisi olan varmı genel olarak bi açıklama yapabilirmi o motoru almayı düşünüyorum teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ASYA HERO 125
    asya siwift bence çin serisi olarak düsünürsek 170 cc 14 hp bir motor bence diger serilerde gayet iyi bir motor . bende hero 125 kullanıyorum 140 cc iyi bence yani ama tekrar diyorum çin serilerine bakarak iyi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı saklama421 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asya siwift bence çin serisi olarak düsünürsek 170 cc 14 hp bir motor bence diger serilerde gayet iyi bir motor . bende hero 125 kullanıyorum 140 cc iyi bence yani ama tekrar diyorum çin serilerine bakarak iyi.
    Hem kerkiniyo diyosun hem iyi diyosun bu ne çelişki bence mondialden ötesi yalan.

Motosikleti
    ASYA HERO 125
    ya o ben aldıkdan sonra basladı arkadasımdada var bi sıkıntı yok sorun bende düzgün binmiyorum

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Asya as100 ve asya hero 125 kullandım. Asya'ya yanaşma. Parça sıkıntısı yaşarsın en başta. Çok şey söylemek istiyorum asya hakkında ama telefonla zor oluyor yazmak. Onun yerine servisi bol parçası kolay bulunan marka al. Kanuni al mondial al ama asya alma. Ikinci el piyasası sıfır'dır resmen. Ayrıca parça kalitesi çok düşüktür. Tek iyi yani dışardan bakınca iyi birşeye benzer. Ama sadece benzer.
    blt_59 bunu beğendi.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    Alıntı Serdarom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya as100 ve asya hero 125 kullandım. Asya'ya yanaşma. Parça sıkıntısı yaşarsın en başta. Çok şey söylemek istiyorum asya hakkında ama telefonla zor oluyor yazmak. Onun yerine servisi bol parçası kolay bulunan marka al. Kanuni al mondial al ama asya alma. Ikinci el piyasası sıfır'dır resmen. Ayrıca parça kalitesi çok düşüktür. Tek iyi yani dışardan bakınca iyi birşeye benzer. Ama sadece benzer.
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)