Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

trafik cezasına itiraz

Motovento
    REKLAM ALANI
    cgrdgryl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar;
    Bugün işten eve geldiğimde bana bir trafik cezası geldiğini gördüm.Neyse kesin biyerde yemişizdir dedim ve adrese baktım Şehit Cengiz Topel caddesi akınsel önü yazıyor adreste adresi internette arattım Gürsu /bursa da çıkıyor.vezayı yediğim tarih ve saattede ben işyerinde çalışmaktaydım. Sonra cezanın postalandığı adrese baktım gürsu/bursa yazıyor.Ne yapmam gerekiyor nasıl itiraz edebilirim.Tecrübeli arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    zaman geçirmeden o tarihte istanbulda olduğunu kanıtlayan bir belge al iş yerinden ve ceza makbuzu ile birlikte mahkemeye başvur
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Sulh ceza mahkemesine bir dilekçe verip itiraz edeceksin. Ceza sana ulaştıktan sonra itiraz için 15 gün süren var. Cezanın kesildiği yerde olmadığını kanıtlamana gerek yok, onlar senin orada olduğunu kanıtlamak zorunda. Eğer cezada ihlali yaptığın fotoğrafın yoksa zaten kanıtlamayazlar ve iptal olur. Zor bir şey değil şurada anlatılmış ne yapılacağı. http://forum.donanimhaber.com/m_58487323/tm.htm

iş yerinden aldığın belge ile sulh ceza mahkemesine dilekçe yazıp ek ile birlikte vericeksin ha bu arada cezayı 15 gün içinde yatır iptal etmeme olasılığı var eğer iptal olursa geri ödeme yapılıyor zaten....

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı laboranttefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş yerinden aldığın belge ile sulh ceza mahkemesine dilekçe yazıp ek ile birlikte vericeksin ha bu arada cezayı 15 gün içinde yatır iptal etmeme olasılığı var eğer iptal olursa geri ödeme yapılıyor zaten....
    Ödemeye gerek yok mahkeme sonucundan sonra 15 gün içinde de indirimli ödeme yapılabiliyor.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    İyide trafik cezasını sanamı kesmişler,aracın plakasınamı?
    Yani sen işyerinde veya nerde olduğunu ispatlasan ispatlamasan ne olurki,motosikletinin de seninle birlikte kadrolu çalıştığını yanında olduğunu nasıl ispatlayacaksın.
    Plaka kime kayıtlıysa cezası onun adresine gönderirler ama ceza keserken kişi değil araca kesiliyor sonuçta.
    Ha itiraz edince onların ispatlaması gerekiyor ise arkadaşların dediği gibi,o zaman hakkını ara tabiki.Neden olmadığın bir yerde kesilen cezayı ödeyesin.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)