Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF R6

Motovento
    REKLAM ALANI
    selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı ThE_Unforgiven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ravian bende bir yılımı yedim o yüzden gece gündüz lanet olsun Online oyunlara :D Artık consol da bile oyun oynamıyorum :D
    Evet Haklısın.Bende Online Oyun Oynamaktan Nefret Ederim Saten Oynamıyorumda Sadece Oyunu Yazıp Geliştiriyorum Ve Kullanıcılara Satıyorum

( Bi Yandanda Konu Başlıgına Bakıyorum Birde Mesajlara Bakıyorum... )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesleğinden ötürü tebrik ederim. Gerçekten kafayı çalıştıran çalmadan çırpmadan (oyunda böyle bişi var mı bilmiyorum ) da güzel paralar kazanabiliyor işte. Helal olsun. Amman diyim çok iyi bilmemekle birlikte bu oyunların zamanının geçeceğine dair şüphelerim var. Hoş benim üzerimden bir travian olayı geçti belki ondan bu online sektörü bitecek diyorum ama yeni nesil geldikçe de bitmesi zor tabi ...
    Elbette ki oyunun yapımcılarından izinsiz özel server açmak yasal değil. Yine de Türkiye'de digital IP yasaları olmadığı için bu tür serverlar kapatılmaz.

Ama bravo, senin için güzel bir gelir kaynağı olmuş.

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elbette ki oyunun yapımcılarından izinsiz özel server açmak yasal değil. Yine de Türkiye'de dijital ip yasaları olmadığı için bu tür serverlar kapatılmaz.

Ama bravo, senin için güzel bir gelir kaynağı olmuş.
    Evet Haklısın.Bu Oyun Kendi Dosyalarını Kendisi Paylaştı Ve Şimdi Bu Dosyalarla Yapılanlar Orjinal Oyundan Daha İyi Bir Şekilde.Yani Artık Orjinal Oyunu Degilde Daha İyisini Daha Gelişmişini Oynuyor Kullanıcılar.
    seigen bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Şu an fena halde sövüyorum kendime Biz ergenliğimizi counter-strike, kız msn'si derken boşa geçirdik, adam çalışmış didinmiş şimdi bir dünya geliri var

Çekil git gözümün önünden, gelme bu foruma.Senin yüzünden hayatıma lanet ettim
    ANGARAJ

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an fena halde sövüyorum kendime Biz ergenliğimizi counter-strike, kız msn'si derken boşa geçirdik, adam çalışmış didinmiş şimdi bir dünya geliri var

Çekil git gözümün önünden, gelme bu foruma.Senin yüzünden hayatıma lanet ettim
    :D :D Dedigin Ergenligi Bende Böyle Motor Alarak Yaşıyorum İşte.MSN , Kız , CS Dir Ölye Şeylerle İşim Olmaz... :D

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    gerçek kardeş :D yani kardeşlerin parası abilerinin parasıdır dimi şaka bir yana gerçeten tebrik ederim bu yaşta bu şekilde para kazanıyorsan helal olsn
    Metehan Akçakaya B rh(+)

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçek kardeş :D yani kardeşlerin parası abilerinin parasıdır dimi şaka bir yana gerçeten tebrik ederim bu yaşta bu şekilde para kazanıyorsan helal olsn
    Ayıp Ettin Tabi Abilerimin Parasıdırda Şuan İşte YZF R6 Almakla Uğraşıyorum Güzel Bitane Bulup Alsam İçim Rahat Edecek Valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Bu Konuyu YZF R6 İle İlgili Açmıştım Ama Başka Bir Konu Oldu Neyse. YZF R6 İle İlgili Bilgisi Olan Var mı ?

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Alıntı selim995 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Metin2 Yaşım 17 Ve 1.5 Yıldır Bu İşle Uğraşıyorum.Allah'a Şükür Gelirim Yaşıma Göre Çok Çok İyi Aylık 5 - 6 Bin TL Arası Gelirim Var.
    vay anassini be kardesim yasim benimde 17 ve 12 senedir ogrencilikle ugrasiyorum Allaha cok sukur gelirim haftalik 40 lira (baba parasi ) hayatimda hic.5000 lirayi bir arada gormedim ve anadolu lisesi son siniftayim sırf motor alabilmek icin ders calisiyorum birak ninjayi satip r6 almayi cıbır 125 in hayalini zor kuruyorum birikmis 600 lira param var (o da iki bursluluk maasini biriktirdim ) onunlada kask alacam kisacasi adaletini s..... dunya ama helal olsun kac seneni bu ise harcamissin yuru be kim tutar seni ;)
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay anassini be kardesim yasim benimde 17 ve 12 senedir ogrencilikle ugrasiyorum Allaha cok sukur gelirim haftalik 40 lira (baba parasi ) hayatimda hic.5000 lirayi bir arada gormedim ve anadolu lisesi son siniftayim sırf motor alabilmek icin ders calisiyorum birak ninjayi satip r6 almayi cıbır 125 in hayalini zor kuruyorum birikmis 600 lira param var (o da iki bursluluk maasini biriktirdim ) onunlada kask alacam kisacasi adaletini s..... dunya ama helal olsun kac seneni bu ise harcamissin yuru be kim tutar seni ;)
    Hayat İşte. Uğraşırsan Daha Kolay Yollardan Bile Kazanmanın Yolu Var

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Alıntı selim995 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat İşte. Uğraşırsan Daha Kolay Yollardan Bile Kazanmanın Yolu Var
    haklisin ama bugun sinifta motorla alakasi olmayan bi arkadasa babasi gel olum sana motor aliyim demis ve ehliyet kursuna kaydolmuslar ben ise motorla ilgili okunarak ogrenebilecek herseyi biliyorum babam yok diyo bi de sen r 6 aliyon yani koyan koyana anlayacagin ama ne diyelim "kaza ve kadere iman " tekerin duz bassin
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklisin ama bugun sinifta motorla alakasi olmayan bi arkadasa babasi gel olum sana motor aliyim demis ve ehliyet kursuna kaydolmuslar ben ise motorla ilgili okunarak ogrenebilecek herseyi biliyorum babam yok diyo bi de sen r 6 aliyon yani koyan koyana anlayacagin ama ne diyelim "kaza ve kadere iman " tekerin duz bassin
    " "kaza ve kadere iman " tekerin duz bassin " İnşallah

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kardeş Ben 8 yılı aşkın Knight Online World Oynadım Tr de en çok oynanan ve en çok paranın döndüğü oyundu Halada öyle diye tahmin ediyorum
    İyi ekmeğini yedim ve iyi ekmek kaybettim
    Bu Privateleri TurkKo lar böyle kolay açılmıyor açılsada Böyle büyük paralar dönmüyor diye biliyorum
    Kaldıki seninki Private Gerçek Metin2 de biz Üsko diyoz onda bile online 300.000 üye yoktur ilginç bir bilgi yazdın buraya şaşırdım
    Sitenin Linki atarmısın merak ettim.
    Sado

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş Ben 8 yılı aşkın Knight Online World Oynadım Tr de en çok oynanan ve en çok paranın döndüğü oyundu Halada öyle diye tahmin ediyorum
    Bu Privateleri TurkKo lar böyle kolay açılmıyor açılsada Böyle büyük paralar dönmüyor diye biliyorum
    Kaldıki seninki Private Gerçek Metin2 de biz Üsko diyoz onda bile online 300.000 üye yoktur ilginç bir bilgi yazdın buraya şaşırdım
    Kardeşim O Kadar Online Sayısı Tabikide Yok.Oyunumda Kayıtlı Hesap Sayısı O Kadardır. Ama Günlük Online Sayısı Hep +1000 Üzerinde Yazın +1500 Üzerindeydi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin oyundan 150 000 tl ye yakın para kaldıran arkadaşım vardı...adam süreli yurtdışı ile yazışıyodu bu oyun mevzuuna...karakter mi satıyorum falan diyodu pek hatırlamıyorum şimdi...3-4 yıl önceydi...

Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin oyundan 150 000 tl ye yakın para kaldıran arkadaşım vardı...adam süreli yurtdışı ile yazışıyodu bu oyun mevzuuna...karakter mi satıyorum falan diyodu pek hatırlamıyorum şimdi...3-4 yıl önceydi...
    Dogrudur Almanlar Bu İşin En İyisi Orayla Konuşuyodur

Egemen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Aylık 5-6 bin gelirin var (Bu kadar parayı hiç gördün mü bilemiyorum)
    Yaş 17
    Motorun 14 bine satılıktı
    Maddi sıkıntın vardı ( 17 yaşında bir arkadaşın milyarlık ne maddi sıkıntısı olur ?)
    Artık yok
    Ama hala satılık
    Şimdi 25 bine motor alıyorsun ?

Valla hayat hızlıda bu kadar hızlı mı bilmiyorum.Hikayene inanmak güç.
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Egemen06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylık 5-6 bin gelirin var (Bu kadar parayı hiç gördün mü bilemiyorum)
    Yaş 17
    Motorun 14 bine satılıktı
    Maddi sıkıntın vardı ( 17 yaşında bir arkadaşın milyarlık ne maddi sıkıntısı olur ?)
    Artık yok
    Ama hala satılık
    Şimdi 25 bine motor alıyorsun ?

Valla hayat hızlıda bu kadar hızlı mı bilmiyorum.Hikayene inanmak güç.
    +100000000000000000000000000000000000000000000
    Sado

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    dostum metin2 den okadar para gelmez abartmayın ben 2 yıl call of duty serisi server sattım ve minecraft sw de sattım gelirim 900 tl küsür gider 450 tl di metin2 yede el atıcaktım baya araştırdım uğraş istediğinden vaz geçtim geliride okadar değil hatta bir ara bir tane oyun sitesinde editördüm onların reklamınıda yapıyordum karşılıklı reklam tabi bu sitede baya ünlü bir sitedir kısaca bol keseden atmayalım bu işlerle uğraştım sıkıldım bıraktım ama uğraşan arkadaşlarım var en fazla 1.000 tl kar edersin

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    bence saçma. ben de klanlar oynadım o kadar 20.000e yakın para döndüğünü sanmıyorum.
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Her ay sabit 5-6 bin lira getirecek bi iş olduğuna kalbim inanmak istese de beynim inanmıyo.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)