Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motoru Bağlattık (Eksoz orjinal değilmiş)

Motovento
    REKLAM ALANI
    APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Ss motosiklete biniyorsan, "baba parası yiyen serserisin" arkadaş! Bu tabu bir türlü yıkılmadı, yıkılmıyor, eminim ki bu gidişle de yıkılmaz. Kimse benim bu motosikleti ne zorluklarla aldığımı bilmiyor mesela. (bak efkarlandım şimdi, ahh ahh) Sorsan; komşulardan, arkadaşlara, esnaftan polisine, amirinden memuruna herkesin gözünde serseriyiz. trafik Polisi olan eniştem bile, toplulukta benim de olduğumu bir an unutup, iyide bir küfür ederek, "baba parası yiyen şerefsizler! hepsine yapıştırıyorum cezayı, hiçbir şey yapamasam bir saat oyalıyorum" demişti. Sonradan benim de olduğumnu hatırlayınca bir an sessizlik olmuştu ve eniştem kıpkırmızı olan kulakları ile "ben bir sigara içeyim" deyip gitmişti.

Demek istediğim, zihinleri anlamıyorum arkadaş? Nedir bu düşmanlık? Suçum varsa gel, değil mi?
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    konu güzel ama yorum yapan arkadaşların bazılaır okadar cahilce yorumlar yapmışlar ki güleyim mi ağlayayım mı bilemedim
    yine herşeyin suçlusu polis olmuş öyle yorumlar var ki yine günah keçisi olmuş polis ne yapalım çarmıha gerelim de kurtulalım en iyisi
    vergilerle ödeniyor polisin maaşı ya ondan kesiyorlar cezayı diye yorum yapmış arkadaş en dikkatimi çeken de bu oldu diğer memurların maaşı nereden ödeniyor merak ettim doğrusu
    tamam ben demiyorum ki polis herzaman en doğru şekilde hareket ediyor.ben de defalarca trafik cezası yedim --en fazla da radar--ama hiçbirinde polise düşman olmadım burada polisi düşman ilan eden arkadaşlar biraz da özeleştiri yapsın lütfen acaba kendileri dört dörtlük mü .
    polisin dur ihtarına uymayacakmış, plakayı çamurluğa saklamış yok makbuzu imzalamazmış daha neler neler adam burada gurur verici bi şeymiş gibi paylaşıyor sonra da polisi karalıyor bırakın allah aşkına biraz da dönüp kendimize bakalım derim ben
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)