Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha ybr 125 2. el fiyat hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

selam herkese.

önümüzdeki 3-5 ay içinde alacağım inş ilk motorumu. ybr 125 almak istiyorum.

şimdiden sorayım,

15 bin km dolaylarında 2011 model ybr ye 3000 tl göz kapalı verilir mi yoksa bir fiyat mıdır sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    git salcano wolf al sıfır 3 bin liraya. Neyi eksik?

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    2009 model 6000 kmde mişlen lastikli ybr ye önceki sezon sonu 3100 istiyordu sahibi; şimdi 13000 kmde benzin deposunda da küççük bir vuruk var 3250 istiyor. Geçen sezon 3 lira kredi çekip para cebimde hazır iken adam satmadı, ben de başka istediğim renk (gri) bulamadım. Göz kapalı ancak sahibini tanıyorsan verilir. Tanımadığın birinden alıyorsan her türlü riski göze alcan..

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Bende bu aralar ybr esd almayı düşünüyorum sahibinden.com a baktım piyasası o aralar tanıdığın usta felan biriyle gidip baktırmak lazım

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 model 6000 kmde mişlen lastikli ybr ye önceki sezon sonu 3100 istiyordu sahibi; şimdi 13000 kmde benzin deposunda da küççük bir vuruk var 3250 istiyor. Geçen sezon 3 lira kredi çekip para cebimde hazır iken adam satmadı, ben de başka istediğim renk (gri) bulamadım. Göz kapalı ancak sahibini tanıyorsan verilir. Tanımadığın birinden alıyorsan her türlü riski göze alcan..

anladım. fiyat olarak yerinde ama tabi iyice motoru tanımak lazım diyorsun, teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    git salcano wolf al sıfır 3 bin liraya. Neyi eksik?
    popüler kültürün kurbanıyız :D dediğin motoru inceliyeyim biraz, aslında bencede fark yoktur öyle abes ama ne biliyim işte :S

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    dostum sen ybr almaya tam karar ver ondan sonra fiyat tavsiyesi al bence. salcano vs ile de aman ha ugrasma
    sedat_57 bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen ybr almaya tam karar ver ondan sonra fiyat tavsiyesi al bence. salcano vs ile de aman ha ugrasma
    Şimdi anti ybr ciler bu arkadaşı topa tutacaklar ama emin olun bu adam ybr diyorsa boşa demiyor..ekmek yemek istiyorsan ybr ye bineceksin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    gözü kapalı verilmez, nitekim kazalıysa satarken değer kaybı olur. ancak 3000 liraya alacağın ybr 125in eğer bir arızası olursa (karbüratör hariç) zaten max 400-500 e tamir edilir cillop gibi olur
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ben vermem.Geçenlerde bi ybr satılıktı daha 1 aylık.3000 TL istiyordu.Benim motosikletim var arkadaşa alalım dedik ama daha o gün satılmış 2800 e.Benim gözümde de sıfırı 3500 zaten.Daha fazla vermem,vermedimde zatenSonuçta 125 cc motor.Sağlamlığı tamam ona bişey demiyorum ama 4300 TL artı plaka masrafı 4500-4600 edecek kadar da değil.Abartmaya gerek yok.

Marka takıntın varsa Almak içinde acele etme elbet istediğin fiyata temiz ybr düşer.3-5 ay uzun bi süre zaten.eğer 5 ay sonra alacaksanda tam motosikletlere zam üstüne zam geldiği vakit.Pek geç kalma derim.Çünkü honda başlangıcı yapar ve gerisi gelir.

peki şunu da sorayım, mesela ybr alacağız sıfır. 4300 diyelim, 1000 lira peşin verdik diyelim, 3300 kalır geriye, her yada çoğu bayi bunu 24 aya böler mi? bölecekse 12 aydan fazlasına bölmez mi? bu konu hakkında ne söylersiniz?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    böler ama faiz olur 36 yada bölüo karta göre o.. Mesela.12 aya 3300+300 faizi olursa 3600 olur yani vade cok koyar banka insafına ve kampanyasına kalmıs vi olay..

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Vadeleri fazla uzatmassanız iyi olur en fazla 7 ay vade olsun
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)