Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Honda Cbr 500 R

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuzseker82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 500 R
    bu makinayı fuardan plaka ruhsat sigorta dahil 20750 ye aldım önümüzdeki hafta makinayı teslim alıcam. Bu makinayı alma sebebim tıpkı hondanın sitesinde belirttikleri gibi bir üst sınıfa geçmeden önce arada bir makine olması gücü orta seviyede sekli şemali güzel (benim naçizane fikrim) birde sürekli forumlarda kawasaki Ninja 300 ile kıyaslanıyor bazı arkadaşlar fiyatı makul olduğundan alternetif olarak sunuyor bende Ninja 300 special ile arasında kaldım Ninja 300 special şuan plaka ruhsat dahil fiyatı 20500 tl fiyat. hondanın bu makinaya 21000 satış fiyatı koymasını elbette herkeze yüksek gelebilir fakat son kurlardan sonra diğer markaların fiyat listelerine bakmalarını öneririm. bu makinanın hakkı 15 - 17 bin arası olmalıydı elbette fakat diğer markaların fiyat listelerine bakınca fiyatın çok uçuk olmadığını anlıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Hayirli olsun kardesim gule gule kullan.17-18 civari deselerdi ben de bunun cb500x modelini alacaktim.sahsen bana mantikli gelmedi.pahali buldum.
    Ama tabi gelir-ihtiyac durumuna gore siz olcup bicmissiniz.uygun bulup almissiniz.kazasiz belasiz kullanirsiniz umarim.diger kisilerin aksine ben guzel bir motosiklet oldugunu dusunuyorum.ss kullanicilarini hedeflemedigi kesin.fiyat mevzusunda hondaya acayip ifrit oldum bu sene.para kaptirmayacagim onlara bu sefer
    agrasiwe bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    önümüzdeki sezon mt de tartışılacak en büyük konu (şimdiden yazıyorum)

cbr500r mı geçer kawasaki ninja 300 mü

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki silindirli 500cc motora 21000 lira verene helal olsun der, elini sıkarım.
    Bu yorum bu motor için mi geçerli?
    Yoksa şuan fiyatı 20.000 üstünde olan bütün 2 silindir motor kullanıcıları için mi?
    Bmw gs serileri,kawasaki er6 serileri,honda nc serileri...Ducati'nin çoğu motoru 2 silindir zaten.
    yavuzseker82, astral, SULH ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu paraları bu motorlara yatırmayın gozunuzu sevıyım.

Honda'nın totosu kalkıyo, fiyatlar uçuyor sonra.

Gidip Yamahanın elinden su içsinler az.
    erays bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Wiking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yorum bu motor için mi geçerli?
    Yoksa şuan fiyatı 20.000 üstünde olan bütün 2 silindir motor kullanıcıları için mi?
    Bmw gs serileri,kawasaki er6 serileri,honda nc serileri...Ducati'nin çoğu motoru 2 silindir zaten.
    MT-07 abs' yi unutmuşsunuz. O da tükkandan çıkana kaa 20.000 civarlarını geçiyor Bu saydıklarınızın hemen hepsinde abs standart zaten

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-07 abs' yi unutmuşsunuz. O da tükkandan çıkana kaa 20.000 civarlarını geçiyor Bu saydıklarınızın hemen hepsinde abs standart zaten
    Evet onu unutmuşum.Benim anlamadığım bu fiyata 2 silindir alınmaz mı?
    O zaman 20.000 üstü bütün 2 silindirleri üretimden kaldıralım.Yorumlara çoğunlukla dikkat ediyorum yok o fiyata 2 silindire binilmez,2 silindire para verilmez.
    Ek olarak burada cbr500'ü savunmuyorum.Mt07 varken bu motoru böyle fiyattan satmaları zor gibi.
    Ek2:Sorum size değil yanlış anlaşılmasın.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    asıl siz mt07 motorunu tenere vb motorlara uyarladıklarında görün. işte o zaman x serilerini yeniden düşünecektir honda. hem ara sınıf diyoruz hem de üst sınıf parası veriyoruz :(
    astral bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    20.000 TL ye Kawasaki W650 Abs gibi bi 2 silindir olsa feci gideri olur mesela

56NM nin 5000 devir civarı dibine vura vura, hiç plastik aksamı olmayan, %100 japon torun iyi bakarsa kendi torununua da bırakabileceği bi alet sırf 2 silindir diye alınmazmı yani şimdi

Titreşimsiz tek silindir varsa daha da makbule geçer kafadan tercih sebebimdir
    Wiking bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    abi çok işte konuşulcak tartışılcak tarafı var mı, fiat punto lineayada o paralar verilmez ama bu ülkede veriliyor maalesef fiyat çok abartı ama almak isteyene de hayırlı olsun bilerek alsın, o paraya 4 silindir temiz makineler alabileceğini düşünerek alsın.
    erays bunu beğendi.

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Yukarıda arkadaşlar markaları belirtmişler, tanınmış markaların 2 silindirli birçok modeli var. En son Ducati 696 sahibiydim ve şunu söyleyeyim güzel bir egzozla o motorun ne sesini, ne kalitesini,ne performansını, ne de kullanılan malzemesini japonların iki silindirlileriyle karşılaştırırım, en son 22 küsür fiyatlara elde kalanlar satıldı ve gerçekten alınası motorlardı o fiyatlara ki bu sene 696 80 küsür tane satarak segmentinde 4. sıraya oturdu, hem de ülkemizdeki kıt servis ve satış ağına rağmen. Bu konuyu BMW,Triumph vs gibi 2 ve 3 silindir motorlarına da genellerim herşey 4 silindir değil! Honda CBR500 konusuna gelirsek, burada bence motorun fiyatını diğer iki silindirlerle kıyaslamak değil, motorun verdiği gücü fiyata oranlamak gerekiyor ki Honda bu nedenle diğer rakiplerinin gerisinde kalıyor!
    Volki34 ve erays bunu beğendiler.

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Arkadaslar suan D.bakir honda bayii deyim cbr500r makinanin 230 km hiz yapar diye idda etti bende yapamaz diye iddaya girdik ne dersiniz?

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar suan D.bakir honda bayii deyim cbr500r makinanin 230 km hiz yapar diye idda etti bende yapamaz diye iddaya girdik ne dersiniz?
    Youtube' da son hız olarak 187 gösteren bir video var ne kadar kanıt olur bilemem..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    230 mu ...

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Video yu gectim 45 hp makina 230 imkansz. Anlasilan satabilmek icin bayagida salliyomus
    dyavol-77 bunu beğendi.

mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de CBR 500R ile Ninja 300 arasında kararsız kaldım

bisikletbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    iyi bir başlangıç motoru =)

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ninja 300 @ldım memnunum tavsiye ederim

görüntü ninja 300 kullanım zevki 500 r daha hızlı ivmelenme tork 2 kişi yokuşta daha sitabil güç
    ve servis

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

görüntü ninja 300 kullanım zevki 500 r daha hızlı ivmelenme tork 2 kişi yokuşta daha sitabil güç
    ve servis

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Acun hondayı savunuyor taş yağacak

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)