Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBX 250 Twister Piyasa Değeri Nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Arkadaşlar bu aralar bir motor almayı düşünüyorum. Çok şükür aracımız var yanında da istanbul da canım istediğimde gezebileceğim bir motor elimin altında olsun istiyorum.

Uzun yıllar önce kullandığım zevk aldığım twister cbx 250 nin piyasası nedir? Ne eder ne etmez. Kronik sorunu olan eksantrik zinciri değişimden sonra yine aynı şekilde probleme devam ediyormu? CBF 250 nin eksantrik milleri vs bu makineye uyuyor mu ?

Bilgisi olan arkadaşların yorumları için şimdiden teşekkürler.
    Biri Beni Durdursun !!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    cbx 4-4,5
    cbf 4,5-5,5 arası değişiyor ama tavsiyem bunlar yerine temiz gt 250 bulman yönündedir.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    ölmüstür artık o motor bosver gt 250 lere bak derım
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Aslında aklımda gs 500 filan var nerdeyse 250 cc ile 500 arasında yakıt farkı yok gibi. İşte geçmişte kullanmışlığım var o nedenle gönlüm kaydı diyebilirim. GT250 lerede baktım gerçi piyasa çok dengesiz. Karar vermek zor malumunuz.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    birader cbx 250 nin kronik sorunu muhabbetini çözemedim
    motor seni kesinlikle üzmez piyasaı 4- 5.5 arasıdır
    arkadaşımda var 2003 50 binde halen tek bir arıza vermedi
    tek solukta 2000 km yol yaptık birlikte son gaz gitmemize rağmen hiç bir şey olmadı
    ha tek silindir titreşimi sıkıntı yapıyor o kadar

Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı ThE_Unforgiven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında aklımda gs 500 filan var nerdeyse 250 cc ile 500 arasında yakıt farkı yok gibi. İşte geçmişte kullanmışlığım var o nedenle gönlüm kaydı diyebilirim. GT250 lerede baktım gerçi piyasa çok dengesiz. Karar vermek zor malumunuz.
    Secim gayet guzel, ikisininde parcasini bulmak zor. 125 cc den 250 gececen pek bir fark bulamayacan. 125den 500e gecersen farki daha cok hissedersin. yakitlari birbirine yakin.
    Gs 500 gayet zevkli yakiti dusuk ve ekonomik 4 tl ile 7 tl arasi piyasada bulunuyor
    YAMAHA

Motosikleti
    otopsici ben 2004 te 20 tane makineye baktım hepsinde eksantrik zincirinden ses sorunu vardı. Birazda şans işi veya kullanıma bağlı diyelim parçasıda epey tuzluydu. Ama harbiden güzel motorlar cbf 250 ye nazaran çok daha atik bulduğum bir motor.

fz6_fazer ben 125 likten 250 ye geçmiyorum ki ben 600 lük makine de kulladım ybr de mct250 de sanırım motorum bölümündeki ybr yazısı nedeniyle böyle bir izlenime kapıldınız. Ben uzun zamandır motosiklet olayına ara vermiştim şimdi bir motosiklet istiyorum ama aklımdaki modellerde hep numunelik :D GS 500 hoşuma gidiyor açıkçası.
    fz6_fazer bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    twister ile gezmediğim yer kalmadı yukarıda bahsedilen kronik sorunlardan haberim bile yok Daha önce bu motoru kullandıysan hyosung alacağını sanmıyorum. Yakın arkadaşım gt250 düşünüyordu mt toplantılarından birinde sıcağı sıcağına gt250 ve honda twister testi yaptı şuan bir honda sahibi. Şunuda eklemek isterim 5.500 lira gibi paralar 2003-2004 twister için fazladır piyasayı şişirenlere aldanmayın.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    al kullan kulak asma sağa sola... ama parçaları pahalı...
    scorpions_59 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Allah Allah hep banamı denk geldi ozaman arızalı makineler :d Bakalım araştırıyorum twister için max fiyat nedir sizce...

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bi başlık altında cbf 250 veya twister bilemyicem şimdi, gerçi ikiside aynı ya neyse, motorunu yetkili serviste sıfırlatan bi arkadaş, 3000 tl lik motor sıfırlama faturasını bizimle paylaşmıştı. Ha krank dahilmiydi bilmiyorum, ama ne fark eder, çok mu önemli, ikinci el alıcan, motor sıfırlama piyangosu sen kullanırken sana çıkarsa ve bu masrafı kaldırabilecek posizyonda isen al, cbf 150 nin hava filtresi 11 tl. Cbf 250 nin 59 tl. Yetkili servis güncek fiyatlarıdır. Yazık günah, 500-600 lük makinelerin kullanım maliyetleri ile aynı cbf 250 veya twister kullanı maliyeti. Bu külfetyin altına girip cbf 250 tye bineceğine, 125 lik motorunu hiç satma daha iyi, veya 250 cc grubunda parçası veya kullanım maliyetleri daha düşük bi model bak, yada benzin fiyatları ve artışı senin için önemli değilse, çünki dahada artmya devam edecek. Büyük cc grubunun hiçte ekonomik olmayan kullanım maliyetlerini devamlı karşılayabilecek durumunda varsa 500-600 cc grubuna terfi et.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

Twister sanırım 2004-2005 ten sonra üretilmedi, cbf seri başladı. Bence soş yere başını ağrıtma, eşten dosttan nasıl kullanıldığını bildiğin, temiz ve bakımlı kullanıldığına emin olduğun bi motor denk düşürürsün, km si emsallerinden düşük olur, başka. Ayrıca, twisrter alacağına aynı fiyata sıfıra emsal çok temiz ful aksesuar veya fule yakın cbf 150 alabilirsin. 400 tl ye motor sıfırlayabiliyorsun cbf 150 de. Cbf 150 gariban dostudur. 3 liralık benzin yaklarsın, 5 liralık iş görür, gezer, eğlenirsin. Servis bakımına girdiğin aman canın sıkılmaz.
    otopsici bunu beğendi.

Motosikleti
    Ethemm76 şu anda motosikletim yok :D Yani satıp yerine yenisini alacak değilim. Hali hazırda arabam var birde motor istiyorum canım istediğinde çıkıp gezmek için. CBX 250 yi 2004-2005 li yıllarda kullanmışlığım var. Güzel bir motor ama tabiki uzaktan davulun sesi hoş geliyor mal benim değildi o nedenle sürmek keyifli. Bazı arıza durumlarında çok yüksek meblağlara çıktığını parçası pahalı olduğunu biliyorum. Bu nedenle yakıt konusundada 500 lük nakedlarla pek bir fark ıyok fiyat olarak 5-6 gibi fiyatlara 500 lük gs 500 filan düşünmüyor değilim. 250-500 arasında kaldım. Düşündüğüm modellerde gerek parça olsun gerek yakıt olsun giderleri olan makineler. Bu nedenle kararsızım 1500 liraya mct alıp gezebilirimde böyle giderse parça bol ucuz zaten kendim kompresör tamircisiyim bütün gün piston segman gömlek çakıyorum kendi motorumu tamir edebilecek biriyim takım tezgah derdim yok.
    Bakalım fikir alışverişiyle uygun bir yere bağlayacaz sanırım.

Motosikleti
    Alıntı ThE_Unforgiven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ethemm76 şu anda motosikletim yok :D Yani satıp yerine yenisini alacak değilim. Hali hazırda arabam var birde motor istiyorum canım istediğinde çıkıp gezmek için. CBX 250 yi 2004-2005 li yıllarda kullanmışlığım var. Güzel bir motor ama tabiki uzaktan davulun sesi hoş geliyor mal benim değildi o nedenle sürmek keyifli. Bazı arıza durumlarında çok yüksek meblağlara çıktığını parçası pahalı olduğunu biliyorum. Bu nedenle yakıt konusundada 500 lük nakedlarla pek bir fark ıyok fiyat olarak 5-6 gibi fiyatlara 500 lük gs 500 filan düşünmüyor değilim. 250-500 arasında kaldım. Düşündüğüm modellerde gerek parça olsun gerek yakıt olsun giderleri olan makineler. Bu nedenle kararsızım 1500 liraya mct alıp gezebilirimde böyle giderse parça bol ucuz zaten kendim kompresör tamircisiyim bütün gün piston segman gömlek çakıyorum kendi motorumu tamir edebilecek biriyim takım tezgah derdim yok.
    Bakalım fikir alışverişiyle uygun bir yere bağlayacaz sanırım.
    dostum yanlış anlama ama ben gs 500 e beş kuruş para vermem adamlar 2004 une 7-8 bin fiyat geçiyolar 8 bine 2012 hyosung alırım keyfime bakarım
    en azından yeni tekoloji
    scorpions_59 bunu beğendi.

Motosikleti
    Böyle giderse temiz bi cbf 150 blucaz sanırım.

Motosikleti
    neden düşük cc

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)