Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizce ne almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben arora tiger 200 kullanıyorum gayet iyi bende forumdan araştırdım da aldım hiç de pişman değilim aldığıma...
    Var bizim burda Haftada bir gidip bakıyorum ehliyet almasaydm niyetim bayramdan önce alıp bayram tatilinde üzerinden inmemekti

nasipse bayram sonu düşünüyorum yetti gari
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı Kawa45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bizde araştırmaya çalıştığımız için burdaki tecrübeli insanlara danışıyoruz.. Yardımcı olmak istemeyebilirsin eywallah ama bu şekildede yorum atmanı istemiyorum. İyi forumlar.
    Kardeşim samsam sana kötü birşey dememişki
    araştır konular binlerce defa konuşuldu forumda var
    buyur sana link http://www.motosiklet.net/forum/search.php
    arama kısmına hangi comuter de bak neler geliyor oku oku bitiremezsin.tabi üşenmezsen
    armut piş ağzım düş yapabilirsin ama aynı konuda defalarca insanların önüne geliyor sayenizde verilen tepkiyi bence yadırgamamanız gerekiyor

Alıntı Kawa45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef manisadayım :/ Yinede teşekür ederim ilgin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

YBR nin 2012 modeli çok pahalı geldi aslında bütçem yetse düşünürüm ama yapacak bişey yok:/ 2. elde almak istemiyorum almışken temiz bişey istiyorum bakalım mh drift dikkatimi çekti şimdilik biraz bilgi edineyim onla ilgili

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

öneriniz ilginiz için sağolun ama breton tarzı asla düşünmem neden diceksiniz şimdi bana biraz ters düşüyor tarzı görünüşü bretona binecegime cup kullanırım daha iyi o derece yani
    Dostum ben drifti inceledim, görünüş var ama kalitesiz. WindyS 150LX breton serisi değil. Drift düşüneceğine WindyS 150LX düşün. Kesinlikle o daha iyi. Ama YBR tabi daha iyi gider. Tavsiyem gidip WindyS 150LX ve Drifti yakından incele.

dostum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)