Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Modenas GT 135 detaylı inceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Alıntı altayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence eskilerden sağlam düşünmeden alabilirsin
    O konuda 99 kriss1 in eline kimse kolay kolay su dökemez,o ayrı bir husus....

Sabırsızlıkla rodajımı tamalamaya çalışıyorum..İlk 800 km de 4000 devir ve 60 km yi geçmeyin diyor kitapçıkta..Bende fazla yüklenmek istemiyorum ama bazen insan denemek istiyor 100 rahat görüyor birazcık asılınca..Hep o devir ve hızda dolaşmak sıkıntılı oluyor..
    Yüksek yüksek devirlerde redline görmesinler
    Aşrı aşrı motorlara gaz vermesinler
    Babamın bir hayabusası olsa binsede gelse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    altayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    Alıntı 250-MaCiT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O konuda 99 kriss1 in eline kimse kolay kolay su dökemez,o ayrı bir husus....

Sabırsızlıkla rodajımı tamalamaya çalışıyorum..İlk 800 km de 4000 devir ve 60 km yi geçmeyin diyor kitapçıkta..Bende fazla yüklenmek istemiyorum ama bazen insan denemek istiyor 100 rahat görüyor birazcık asılınca..Hep o devir ve hızda dolaşmak sıkıntılı oluyor..
    kaç km oldun acaba

Motosikleti
    Modenas GT 135
    640 km oldu..

Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    Maşallah ben henüz 310 km

Motosikleti
    Modenas GT 135
    Gezmesi çok keyifli gerçekten,özellikle 500 geçtikten sonra biraz daha hafif devirli kullanmaya başladım,hızlanması ve frenleri çok iyi..Yakıt kitapta yazdığı ortalamalara yakın...Keşke benzinin ucuz olduğu dönemlerde olsaymış bu alet..Deponun yerini unuturduk kesin..

hckc_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cheeta CT-150-T3
    Modenas

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    Anlatımda ufak tefek hatalar olmuş olabilir. Paylaşman yeter.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Motoran mtr 125 sport
    hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin kardeşim...

Motosikleti
    henüz yok
    hayırlı olsun. ALLAH kaza bela vermesin . fiyat konusunda imkanım olsa hemen alırdım. bundan bir kaç sene önce türkiyeye gelmesini bekliyordum. nasip 2012 oldu. fiyatı bence hala ucuz .çünki malezyada bile 1628 usd tl cinsinden 2935 tl ye denk geliyor. bunun nakliye gümrük vergisi ithalatçı karı+ bayi karı eklenince fiyat gayet ucuz. pahalı diyen gitsin diğer modellerin yurt dışı fiyatlarıyla türkiye fiyatına baksın..saygılar

Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    Alıntı kartal_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. ALLAH kaza bela vermesin . fiyat konusunda imkanım olsa hemen alırdım. bundan bir kaç sene önce türkiyeye gelmesini bekliyordum. nasip 2012 oldu. fiyatı bence hala ucuz .çünki malezyada bile 1628 usd tl cinsinden 2935 tl ye denk geliyor. bunun nakliye gümrük vergisi ithalatçı karı+ bayi karı eklenince fiyat gayet ucuz. pahalı diyen gitsin diğer modellerin yurt dışı fiyatlarıyla türkiye fiyatına baksın..saygılar
    iyi dileklerin için çok saol.honda wave 110 i nin 3850 ettiği yerde bu motor 5 te eder bence

Herkeze merhaba arkadaşlar...bu ilk mesajım... güzel bi inceleme olmuş ...kardeşim sorum motorda orjinal alarm ve kumanda varmı biyerde öyle okumuştum ? ...şimdiden teşekkürler.

1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    mükemmel alet denemek isterdim ama istanbulda bulamadım malesef seneye alırım gibime geliyor
    250-MaCiT bunu beğendi.

Motosikleti
    Modenas GT 135
    Alıntı nazmi80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba arkadaşlar...bu ilk mesajım... güzel bi inceleme olmuş ...kardeşim sorum motorda orjinal alarm ve kumanda varmı biyerde öyle okumuştum ? ...şimdiden teşekkürler.
    O 99 modenas kriss1 de vardı,uzaktan çalıştırma,motor kilitleme,alarm falan filan.. Gt135 te yok..

Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    Alıntı 1 hayabusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mükemmel alet denemek isterdim ama istanbulda bulamadım malesef seneye alırım gibime geliyor
    istanbul'da var kardeşim.. http://www.hizirgroup.com/Motosiklet.html adresinden bir bak istersen

Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    yeni modenas modeli ct 110 3750tl fiyatla satilcakmis

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Efsane cup olarak bilirim Modenası lakin şöyle bir sorum olacak,99 kriss'ler kadar efsane olabilecek bir motormudur objektif olarak yorumlarınızı bekliyorum.
    Saygılar
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efsane cup olarak bilirim Modenası lakin şöyle bir sorum olacak,99 kriss'ler kadar efsane olabilecek bir motormudur objektif olarak yorumlarınızı bekliyorum.
    Saygılar
    Kriss ler de efsane daha biniliyor yani..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    Saygılar
    mevsim dolayısı ile binemiyorum motora bence olur ama hermotorda olduğu gibi limitleri pek aşmamak lazım

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Hayırlı ugurlu olsun modenasınız altayfun bende İnnovamı almadan modenasa gönlüm kayıyordu ama yine honda dedik :D

Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    Modenas GT 135
    Saygılar
    Bu soruyu şu şekilde cevaplandırmak doğru olur sanırım;Kriss 1 in efsaneliği perçinlenmiştir..Fakat sadece kendi kulvarında değil,benim iddiam odurki tüm model ve türler arasında ilk sıralara gireceğini söyleyebilirim..
    Fakat Gt 135 modeline gelince,şu an 2500 km oldu alet,özellikle kış şartlarında (kar,yağmur,aşırı soğuk) bu motoru iyiden iyiye test etme şansım oldu..Kriss1 zorlu kış şartlarında banamısın demedi yıllarca..
    Bu ana kadarki gt135 izleninim şu..Motorun diğer cub motorlara göre güç,hız,tork üstünlükleri aşikar..Dengeli ve güvenilir bir fren sistemine sahip,yakıtı kullanımınıza göre değişkenlik göstermekle birlikte makul denilebilir..
    Lakin motorsikletin karbüratör yapısındanmıdır nedir tam emin değilim ,aşırı soğuk hava ile arası iyi değil..Bence bu en büyük eksisi..Motoru jikle ile çok ısıtmamız gerekiyor ve rolantisinide yükseltmemiz gerekiyor..Motorun çok çabuk soğuması kış şartları için bir dezavantaj olmakla beraber yaz için süper olabilir..Gömleğin yapısı molibden olduğu için olması muhtemel..Bu sorun hava ayarı ile ilgilimidir biemiyorum çünki kalbüratörün farklı bir yapısı var (vakum karbüratör)bunu çok iyi bilen bir teknisyen ile irdelemek lazım..
    Akhisarli bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)