Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Peşinat ve Taksit

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Selam arkadaşlar..okuldan dönerken peşinatı öğrenmek için dükkana uğradım..mondial drift sordum elden taksitle..adam peşinat olarak 350 tl dedi..bu sayede 2800 olan motor oluyo sana 3500 oldu mu..verilmez o para..başka dükkanlarada sorucam ama peşin fiyatına taksit imkanı olmuyormu öğrenmek istediğim bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    kredi kartına 12 ay peşin fiyatına yapan yerler var
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kredi kartı kullanmazsan kimse bunu yapmaz..yani vade farkı alırlar.
    kredi kartı kullanırsan da bankasına göre 2800 tl yi 3e 6 ya yada 12 ye vade farksız böldürebilirsin.bunlar bankaların insiyatifindedir..satıcı taksitle sattı diye parasını taksitle almaz..anında hesabına geçer geri kalan seninle banka arasındadır..o yüzden elden senetle satışlarda parayı aydan aya alacakları için vade farkı alırlar..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Kredi kartım yok malesef..babam motor almamı istemiyo bende kendim çalışıyorum para biriktiriyorum o yüzden özellikle elden taksit yazdım hadi motor 3000 e falan gelse bişey demicem ama 3500 çok geldi bana 700 lira fark atıyo daha plakası sigortası falan hani çok masraf

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Bordroluysan ve bankayla gorusursen sana 3bin limitli kart verirler. Kask da alırsın.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Satıcıya 1000 tl peşinat getirdiğimde motor 3000 e geliyo sizce bu nasıl elden gene iyi mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Babamla konuştum kredi kartıyla alabilirim artık..bu durumda peşin fiyatına alabilirim..peki drift tercihini nasıl buluyosunuz hoş motor güzelde gidiyo

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Valla bende drift istiyorum ama yerinde durmayan bisey dikkatli surmek gerekiyo.aslinda bende yanlis yapiyo olucam aldigimda hep ne zaman dusucem su virajda dusermiyim hissi olucak ama motorun dibi sinifinin canavaridir ben kaliteli lastik mecburiyeti ile oneririm

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Drift gerçekten çok hafif tek korkum altımdan kaçırmak onun dışında lastikleri kesin değiştiririm zaten.Bide ilk motorum o yüzden alıyorum drifti neden oldu düştüm yedek parçası bol ve ucuz sayılır bu yüzden de drift benim için baya önde :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    vadeli alırsan öperler...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Kesinlikle öyle..Babam kabul etti kredi kartıyla almayı bu konuda sıkıntı yok artık kurbanın geçmesi bekliyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)