Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi- Tavsiye Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    tanmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Virago 535
    Arkadaşlar Selam,

Bir arkadaşımı motosiklet almaya ikna ettim sonunda. Fakat daha önce vitesli motosiklet kullanım tecrübesi yok ve İstanbul' da " Motosiklet İleri Sürüş Teknikleri " konusunda eğitim alabileceği bir yer istiyor.

İstanbul' da bu konuda deneyimli ve gerçekten iyi olan kuruluşlar hangileridir ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    [B]Önce Güvenlik!
    Kendine ve Çevrendekilere Saygın Olsun ...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emok 75 ytl ye veriyo bu eğitimi ama motor senden ,honda da veriyo ama yer bulabilmen lazım kontenjan hemen doluyor fiatı hakkında bilgim yok 3 seviyede veriyo 3yü almak için 2. yi 2 .yi almak için 1 ciyi almak lazım diye hatırlıyorum..
    bide bmw riders acedemy var. onunda fiatları hakkında bilgim yok ama hem honda hem bmw motorları kendi sağlıyor.ama bana sorarsan emok a git derim www.emok.org dan bilgi alman mümkün iletişim için info@emok.org adresinede başvurabilirsin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR

fuara gel

istanbul da bircok A2 ehliyeti veren sürücü kursları motorsilket kursuda veriyor bunlardan bir ikisi fuarlara geliyor orada özel veya grup calışması eğitimi alabilirsin..ben hiç motor kullanmadım (ki beni örnek alma ben deliyim) ve bu kurslardan 10 ders aldım şu an cbr 600 f kullanıyorum..2 yıl oldu dahada gelişiyor tekniğim ...parasına bakma eğitim şart düşünce motor daha pahalıya mal oluyor..

Motosiklet konusunda en iyi isim , HONDA EĞİTİM MERKEZİ..

Ama nerede / nasıl eğitim veriyor bilmiyorum!

Fuara gidersen , orada yardımcı olurlar...

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    BMW nin de egitim merkezi var.

Ayrica sitemizin yazarlarindan Eralp Hoca da var. sanirim sitesi http://www.motoregitim.com/ buradan ulasabilirsin kendisine. iyi bir egitimci oldugunu duydum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler