Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

B ehliyeti olup a2 alan arkadaşlar bakar mısınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    [/COLOR]o zaman bende bu başlık altında bir şey sorayım .. ben sınavı ve direksiyonu geçtim trafiğe gidip ehliyeti çıkartıcam ama b ehliyetimde gözlükle kullanabilir yazıyor. 1996 yılında gözlük kullanıyordum ama 2007 yılında ameliyat oldum ve görmem düzeldi. ben şimdi yeni ehliyeti çıkartırken ne yapmalıyımda bu gözlükle kullanabilir kısmını kaldırabilirim?[/QUOTE]
    dostum bende lens kullanıyorum sormuştum o soruyu bende emniyete bize ameliyat olduguna dair kagıdını getir biz ehliyetten sileriz demişlerdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağ el baş parmak,işaret parmagımda kazadan dolayı parmak izi çıkmıyor,çıkıyorda biraz zorlamaları lazım b sınıf ehliyet alırken sıkıntı yaptılar bastırdılar falan parmagımı makinaya kırılıyodu az kalsın kan revan içinde kalmıştım o yüzden sıkıntı oldu
    hımm anladım geçmiş olsun ama dediğim gibi ben 2009 da vermiştim parmak izini dosyaya koymamışlar haydi bida baştan aldılar
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    28.09.2012 tarıhınde ehlıyet almıs bırı olarak 320 kurs ucretı 96.5 malıye 87.5 te trafık tescıle verdım aldım ehlıyetımı.motor sınavına gırdım.saglık raporu,sabıka kaydı,ve fotogrgraf gıtmem gelmem 550 fılan bulmustur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

trafık tescıle b ehlıyetını aldıgında parmak ızın varsa sorun yok.ben b yı 1998 de almıstım a2 i alırken verdım.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    arkadaş keşke türkiyede motor üretilse ucuz ucuz binsek demiş....yarıldım.....ne alaka?
    piyasada 30 000 tl ye satılan bir avrupa arabanın türkiye ye geliş fiyatı 8000-10000 euro....
    sanki türkiyede üretilse vergi alınmayacak....

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı energy9991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş keşke türkiyede motor üretilse ucuz ucuz binsek demiş....yarıldım.....ne alaka?
    piyasada 30 000 tl ye satılan bir avrupa arabanın türkiye ye geliş fiyatı 8000-10000 euro....
    sanki türkiyede üretilse vergi alınmayacak....
    +1 .
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    A2 ehliyetimi yeni aldım arkadaşlar.2000 yılından beri B sınıfı vardı.parmak izim yoktu onu verdik.harcamalarım ise şöyle 200 tl kurs ücreti,50 tl sınav ücreti,25 tl diploma onayı,5 tl sabıka kaydı,15 tl resim,96.5 maliye harcı,87.5 kart ücreti.toplamda 480 tl ye patladı ehliyetim.

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende b sınıf ehliyet var,şimdi a2 ehliyet alınca parmak izi falan vermek zorunda mıyım, b sınıfı ehliyet aldığımda vermiştim.Yani herşeyi tekrarlamak zorundamıyım temiz kağıdı diploma vs
    Parmak izi haric hepsi yeniden yapiliyor inan bana (tecrübe konusuyor)

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    ben daha yeni aldım a2 yi bende de b ehliyet vardı gittim sürücü kursuna başvurdum sağlık raporu temiz kağıdı diploma aslı ile fotokopisi (aslını daha sonra aldım kurstan ) harcı hurcu ne ise hepsi ni yatırdım sonra sadece motor sınavına giriyosun ve tüm sınav boyunca beklemek zorunda kalıyosun (çok saçma 5dk da bitti ) direksiyon sınavından sonra arıyo sürücü kursu evrakların hazır git emniyetten ehliyetini al diye emniyete kart parası veriyosun parmak izi veriyosun ( b ehliyeti aldığın emniyette işlerini yaparsan fazla sürmez ama başka bi şubeden yaparsan fax çekmeleri gerekiyomuş onuda bekledik ) hepsi epi topu 2,5 ay 350 tl tuttu (evet 2012 şubat ayında aldım umarım yardımcı olur

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    B ehliyeti alırken parmak izi verdiysen tekrar parmak izine gerek yok.ben geçenlerde pasaport aldım ehliyetteki parmak izini kullandılar.
    ama ne yazıkkı diğer her belgeyi vermen gerekiyor diploma vb.yaklaşık 500 TL ye halledersin
    20 soruluk çok kolay bi motor sinavına girceksin 100 almayı dövüyorlar o kadar kolay yani
    vitesli motorlada ybr 125 vb direksiyon sinavi girceksin
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)