Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sahibinden.com da bu motor neden bu kadar ucuz ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Topragim eyw ya aslinda bnde dusundum bir an onuda B-) cok masrafli olur yaa istanbula gitt gel :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu zamanda kartının fotokopisini ya da kartının kendisini kimseye vererek göstererek alışveriş yapılmaz. netten alışverişi bile sanal kartlarla yapıyoruz. ya gidecen kendin kartını kullanacaksın malı öyle alacaksın ya da bi tanıdığın gidecek. mail order filan babana güvenme bence. tedbirli olmak her zaman iyidir.. salcanoyu ara adanadayım en yakın bayiniz nerede diye sor onlar bi yol gösterir sana istanbula gelmek zorunda kalmayabilirsin.
    Salcano sitesinden bayileri kontrol.ettim.bu gun gittigim.adanada olan tek.bayisi zaten ancak,inanilmaz ucuk bir filat verdi.adam.direk 4000 cekti ya sasirdim kaldim istanbulda adamlar 2500 diyor 300 plaka ruhsat vb 2800 boyle sacma farkmi olur ya iki sehir arasinda .s yarinda cevre sehirlere telefondan ulasmaya calisacam bakalin oralarda fiyat ne soyleyecekler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı pckopat001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Max. 2800 e filan nerede bu ybr gosterirmisin acaba demesi kolay nereden bulacaksin 2. El motorada pek guvenmiyorum 0 almak istiyorum. yarin cevre sehirlerde bir fiyat arastirmasi yapacam..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------
    demesı kolay mı ? yaw aerakdasım bılgı ıstıyorsun duzgunce cvp verıyoruz dedıgın lafa bak. suc bende sana yardımcı olalım dedık.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Kardeşim, Salcano 4000 tl isteyince, keşke Honda cb 125e' nin 3500 civarı olduğunu söyleseydin Sucularda. Bakalım ne diyecekti...

---------- Post added at 00:08 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demesı kolay mı ? yaw aerakdasım bılgı ıstıyorsun duzgunce cvp verıyoruz dedıgın lafa bak. suc bende sana yardımcı olalım dedık.
    Yeni bir yol arkadaşı alacak. Onun stresi var üstünde idare et. Yoksa senin cevabınla ilgisi yoktur eminim. Bu zamanlarda olur böyle gerginlikler. Yardımın için onun adına ben teşekkür ederim..

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma kendimi tam ifade edemedim o an ben elbetteki yardımlarınız için müteşekkirim. ama gerçekten kafam inanilmaz karışık .s etrafımdaki herkes farklı birşey söylüyor salcono kafamda olan bir modeldi ybr kalitesine yakın oldugu için gittim gördüm bu gün fiyatı istanbuldaki gibi olsa hemen yarın obur gün alacaktım 4000 fiyat duyunca çok moralim bozuldu istanbuldan alma olayında güvenemiyorum kartıydı havalesiydi .s ne yapacam bilmiyorum şu an çok karışık kafam kusura bakmayın yeniden o anki boşluguma geldi gereksiz bir üslüp kulandım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

valla topragım adam öyle şaçmaladıki yok motoru ybr ye benzer binmesi hondaya benzer piyasadaki en iyi motor ibre 140 bin git şimdi 140 ı görür filan dayıcım dedim en son oluru nedir ögrenciyiz filan. adam aldı eline hesap makinesi topladı çıkardı bişeler yaptı yigenim dedi senin için en en son 4000 yaparım :D baktım söyle tamam eyw dayı dedim çıktım böyle bir adamla ne laf söylemeye nede honda ybr filan alırım demeye deymez adam sanki motor degil uçak satıyor bir anlatışı var görmen lazım ))

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla bende alacaktım salcano wolf s. Bodrumda bayisi var. Formdan f54 fatihle gittik. Bi baktık sırf bisiklet, 1 adet cub motor var. başka motor yok. sorduk, telefon numarası verdi. Bende aramadım. 70 km mesafede milasta bi bayi daha var. Bide oraya sorcam. 3200 den fazla fiyat biçerse herşey dahil, almıcam. 2 ci el uygun bişey beklicem.

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende alacaktım salcano wolf s. Bodrumda bayisi var. Formdan f54 fatihle gittik. Bi baktık sırf bisiklet, 1 adet cub motor var. başka motor yok. sorduk, telefon numarası verdi. Bende aramadım. 70 km mesafede milasta bi bayi daha var. Bide oraya sorcam. 3200 den fazla fiyat biçerse herşey dahil, almıcam. 2 ci el uygun bişey beklicem.
    bnde çevre illeri soruşturacam yarın plaka dahil max 3000 e razıyım ancak bu gün yaşadıgım olayın hale şokundayım inş çevre illerde uygun bir bayi bulurum gidip alıp kendim getirecem motoru..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende öyle bişeyler yapmayı düşünüyorum ama acele etmiyorum. Zaten elimde yeterince motor var

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Ehliyet yada tecrübe durumun nedir bilmiyorum tabide, şöyle bi empati yaparda kendimi senin yerine koyarsam 3000 TL ye kadar çevre illerdeki bayilerden alıp gidip getirmek yerine binerim uçağa yada otobüse giderim İstanbula Üçerlere o kargo kurulum her şey dahil 2500 TL fiyattan kargo parasınıda düşürtürüm-ki en az 70-80 TL dir yol paran çıkar- elimin seçtiği gözümün beğendiği bir tanesini seçerim orada kurulumunuda yaptırırm sonrada fullerim depoyu geze geze binerek getiririm Adanaya geldiğimdede plakasını takar keyfime bakarım
    He yol çok uzun binip gelemem dersen gene git İstanbula motorunu seç beğen ödemesini yap kargoya versinler dön Adanaya ertesi gün elinde olur kurulumunu yaptırt orada bi servise -servisi yoksa iyi bi motosiklet ustasına- plakanı çıkart gene bak keyfine
    Bak her iki durumdada keyfine bakıyorsun hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız kullan inş.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Adamlara güvenmiyorsan basar gidersin istanbul'a, Pos cihazı yoksa mail order yapar. Kredi kartı bilgilerini ve nüf. cüzdan ftkp alır. Parayı hesabından taksitlendirir.
    Yıllardır aynı yerde olan bir insana güvenmeyeceksen kimseye güvenme derim. Gerçi ben üçleri tanımıyorum sadece güvenilir kişi nasıl olur onu belirtiyorum.
    Bende kardeşime ekobis aldım. Adamın dükkanı 20 yıldır aynı yerde ama pos yok. mail order yaptık. taksitleri biteli 1 yıl oldu bi sorun şimdilik yok
    Motoru orda aldın. bütün işlemler bitti. Kargo ile adanaya da masraf tutar. Birde servis senden kurulum parası alacak. Yine aynı hesaba geliyor.
    Sana yakın olan şehirdeki diğer servislerden ybr vb diğer motorlardan alsan daha iyi, wolf dersen de zevk senin, renk ve zevk tartışılmaz.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    hatayda buldum wolf var sadece 3000 tl plaka dahil fiyat verdiler büyük ihtimal oradan alacam istanbula gerek kalmıyacak inşallah. ama wolf s benim istedigim model kimi aradıysam yok sezon bitti elimizde kalmadı gibisinden birşeyler diyorlar.. bakalım bakarsınız yarın hataya gider alırım..

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    iyi, yakın yerde bulmuşsun. Inşallah alıp, kazasız belasız yıllarca kullanırsın..

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Ani bir karar degisikligi ile mondial 100 prince almaya karar verdim .s bu karar degisikligime asil sebep maddi imkan bir yerden bekledigim parain gelmeyecigi anladim ve maddi durum intirabi ile yarin gidip alacam insallah motoru neye niyet neye kismet. Degerleru yorumlarinizi benimle paylastiginiz icin hepinize tsk ediyorum arkadaslar....

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ne diyelim hayırlı olsun şimdiden...

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende Prince alacaktım ama evdekilerden gerekli izin çıkmayınca (gerekçeleri bu motosiklet daha büyük, hızlı gider, tehlikelidir) nisan ayına erteledim..
    Sende görüşlerini Prince kullanıcıları sayfasına yazarak benim gibileri bilendirirsin artık. Hayırlı olsun şimdiden.
    Herşey dahil kaç paraya mal olduğunu yazarsın sonra bana.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)