Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sahibinden.com da bu motor neden bu kadar ucuz ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    arkadaşlar adanalıyım bu gün adanada tek olan salcano motor bayiye gittim fiyat araştırması için ve begendigim model olan salcano wolf s için bana plaka dahil 4000 tl ücret sundular şaşırdım kaldım sahibindende 2500 2800 arası olan 0 fiyatları adanada 4000 lira adama hemen sordum neden bu fiyat farkı internet aracılıgı ile istanbuldan 2800 e filan mal ediliyor dedim herşey dahil adam başladı saymaya bunun ötv si var ruhsatı plakası servis kurulumu vb gibi tamam eyw deyip çıktım dükkandan...

hemen eve gelip sahibindende olan ilanları açıp satıcılara telefon aracılıgı ile ulaştım adam motorun kargo ve kurulum dahil fiyatının 2500 lira oldugunu sadece plaka ve ruhsat için 300 lira masrafım olacağını belirtti bende bunun ötv si sigortası muayenesi gibi işlemleri sordum adam hepsi bizim tarafımızdan yapılıyor sizin sadece 300 lira masrafınız var dedi benim aklım iyice karıştı .s

şimdi size sormak istediklerim;
    1- daha önce bu gibi alışverişler yapan arkadaşlar varsa beni lütfen aydınlatsın..
    2- daha parça halinde adanaya gelecek motorun sigortası ve muayenesi nasıl yapılmış oluyor
    3- ödeme konusunda da kredi kartı numaranızı filan alacaz dedi burdan çektirecez güvenlimidir diye tedirgin oldum .s
    yardımlarınızı en kısa zamanda bekliyorum söz ettigim ilan bu ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99400319/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk motorumu Üçerler'den almıştım. Güvenilir insanlardır, web sitelerini de ben tasarlamıştım. Şimdi baktım Kawasaki satışına da başlamışlar. Z750 için görüşmeye gideyim bir ara.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Bence alıcağın yere git orda öde motoru yollasınlar yine ama parayı gidip öde

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    en yakın bayisini bul ordan al. Veya koy cebine parayı git ruhsat plaka vs çıkart kendin al gel. 4 bin liraya gelen yerden alma.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Mail order formu doldurturlar heralde sana.Kartın ve nüfus kağıdının fotokopisini isterler.2004-2005 yıllarında bu şekilde bilgisayar almıştım bende.Bulunduğum yerde 2200 TL olan Bilgisayarı bu şekilde 1450TLye almıştım.Bulunduğum ildeki satıcılar buna mecbur etmişti.Bi kaç yerde hala bu şekilde çalışan firmalar var.Büyük firmalarsa sıkıntı olmaz.Online alışveriş olsa daha güzel olur tabi.Yada gidip kendin çektiricen güvenmiyorsan.Yani burda kimse sana kartını ver diye tavsiyede bulunup o yükümlülüğü üstüne almaz.

plaka ve ruhsat için 300 lira (bunun içinde sigortasıda var ama sen yaptırıyosun bayi değil.Muayeneninde geçerlilik tarihini yazıyorlar,yeni motora muayene gerekmez çünkü)Bayi sadece ona düşen ötvyi öder.300 TL ye ek olarak motorun vergisinin iikinci taksitini vericen.42 TLydi galiba.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    o ne biçim bi motor yaa yememiş içmemiş görüntüsü var...tazı misali...

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mail order formu doldurturlar heralde sana.Kartın ve nüfus kağıdının fotokopisini isterler.2004-2005 yıllarında bu şekilde bilgisayar almıştım bende.Bulunduğum yerde 2200 TL olan Bilgisayarı bu şekilde 1450TLye almıştım.Bulunduğum ildeki satıcılar buna mecbur etmişti.Bi kaç yerde hala bu şekilde çalışan firmalar var.Büyük firmalarsa sıkıntı olmaz.Online alışveriş olsa daha güzel olur tabi.Yada gidip kendin çektiricen güvenmiyorsan.Yani burda kimse sana kartını ver diye tavsiyede bulunup o yükümlülüğü üstüne almaz.

plaka ve ruhsat için 300 lira (bunun içinde sigortasıda var ama sen yaptırıyosun bayi değil.Muayeneninde geçerlilik tarihini yazıyorlar,yeni motora muayene gerekmez çünkü)Bayi sadece ona düşen ötvyi öder.300 TL ye ek olarak motorun vergisinin iikinci taksitini vericen.42 TLydi galiba.
    Mail order evet buna benzer birşey söyledi telefonda bu işlem nasıl olaruyor detaylarını verirsen sevinirim daha önce çok alışveriş yaptım netten böyle birşey ilk defa duydum :D

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Öncelikle bu markanın Türkiye distiribütörü kimse bu bayinin fiyatı konusunda uyarmalısın..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Sana mail atarlar mail order formunu.Üzerindeki bilgileri dolduracaksın ve Kredi kartının ve nüfus kağıdının fotokopisini fakslıyosun.Eğer taksit falan yapılacaksa ona göre anlaşıyosun ve anlaştığın miktar kartından çekiliyor.Aldığın üründe faturası ile beraber gönderiliyor.Online alışverişten farkı nüfus kağıdın ve kartın fotokopisini gönderiyorsun.Onlarda kendini garantiye alıyor bi bakıma.Adam bize faksladı ve formu imzaladı bizde çektik diye.Kartın şifresi verilmiyor yalnız.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bizim burda üçerler motor..bahattin bey sanırsam sahibi..Allah düşürmesin beni oraya garantilik bi işinizde düşmesin..bu gün sıfır motor alıpta yarın bozuldu bu diye gitmeyin
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    RX3 İ EVO

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sen hiç üşenme yarın o bayiye. Adamı al karşına gözünün içine baka baka deki. 4350 TL ye Yamaha satıyorlar kararsın kaldım ne yapayım. de o da başlasın kıvranmaya
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Peki pesin odeme yapacak olsam odemeyi nasil yapacaz acaba bak onu sormadim kargo araciligi ile olabilir mu acaba ?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı pckopat001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar adanalıyım bu gün adanada tek olan salcano motor bayiye gittim fiyat araştırması için ve begendigim model olan salcano wolf s için bana plaka dahil 4000 tl ücret sundular şaşırdım kaldım sahibindende 2500 2800 arası olan 0 fiyatları adanada 4000 lira adama hemen sordum neden bu fiyat farkı internet aracılıgı ile istanbuldan 2800 e filan mal ediliyor dedim herşey dahil adam başladı saymaya bunun ötv si var ruhsatı plakası servis kurulumu vb gibi tamam eyw deyip çıktım dükkandan...

hemen eve gelip sahibindende olan ilanları açıp satıcılara telefon aracılıgı ile ulaştım adam motorun kargo ve kurulum dahil fiyatının 2500 lira oldugunu sadece plaka ve ruhsat için 300 lira masrafım olacağını belirtti bende bunun ötv si sigortası muayenesi gibi işlemleri sordum adam hepsi bizim tarafımızdan yapılıyor sizin sadece 300 lira masrafınız var dedi benim aklım iyice karıştı .s

şimdi size sormak istediklerim;
    1- daha önce bu gibi alışverişler yapan arkadaşlar varsa beni lütfen aydınlatsın..
    2- daha parça halinde adanaya gelecek motorun sigortası ve muayenesi nasıl yapılmış oluyor
    3- ödeme konusunda da kredi kartı numaranızı filan alacaz dedi burdan çektirecez güvenlimidir diye tedirgin oldum .s
    yardımlarınızı en kısa zamanda bekliyorum söz ettigim ilan bu ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99400319/detay
    arkadaş sigorta kestirmeden ruhsat çıkmıyor
    muayene ise sıfır alınan bi araçta 3 yıl yapılmış sayılıyor 0 km diye
    bende ilk motorumu gittim 80 km uzaktan aldım ödeme şekli bana uyduğu için motor 10gün sonra geldi tabi plakayı kendim çıkardığım için evraklar daha öce gelmişti
    işine nerden geliyorsa ordan al çünkü para kolay kazanılmıyor

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

Alıntı pckopat001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki pesin odeme yapacak olsam odemeyi nasil yapacaz acaba bak onu sormadim kargo araciligi ile olabilir mu acaba ?
    peşin alırsan da havale yaparsın adam parayı alınca herşeyi hazırlar yollar sana motosikleti.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    banka hesap numarası verir oraya yatırırsın ayrıca motoru alacağın firmadan alışverişim oldu yamuk yapacak insanlar değil dürüst adamalar sormak ve öğrenmek istediğin bir şey varsa buradan cevap vermeye çalışalım firma üçerler öyle 3-5 bin tlye tamar edecek insanlar değil çok sıkıntı yaparsan buradan bir tanıdığına gönder paranı gitsin alsın
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Üçerler güvenilirdir. Kargoyla yollarlar istediğin şubeye. Şubedekilere güvenmiyorsan elin anahtar tutuyorsa evine de yollayabilirler. Telefonlarını istediğin zaman arayabilirsin. Telefonda 200 lira pazarlık bile yapmıştım ben. Ara şartları konuş açık açık anlatıyor oradaki arkadaş.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Sana demiştim ya bende Adana'dayım diye. Parasını bana ver. Uçakla İstanbul'a gideyim, senin motosikleti alayım onunla geleyim. Hem rodajı da bitmiş olur. Hiç uğraşmazsın rodajla falan
    Kredi kartından çektirmek istemiyorsan, havale de yapabilirsin. Para yok kredi kartı var dersen, git pos makinası olan tanıdık bir iş yerine, kredi kartından parayı çek. Ertesi günü hesaba yatar zaten. %1.5 komisyon kestirip paranı alır, havale ile satın alırsın.. Sigorta da pek para tutmuyor zaten Adana'da 60-100 arası, onu da zaten 6 taksit falan yapıyorlar. Haberin olsun..

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    senın kredı kartını maıl order sıstemı ıle cekıp sana motoru kargolayacaklar anlasılan . ama o kdr para verıp salcano almakdansa ybr alıp basını agrıtmadan bınmeyı hıc dusundun mu acaba ?

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Max. 2800 e filan nerede bu ybr gosterirmisin acaba demesi kolay nereden bulacaksin 2. El motorada pek guvenmiyorum 0 almak istiyorum. yarin cevre sehirlerde bir fiyat arastirmasi yapacam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Topragim eyw ya aslinda bnde dusundum bir an onuda B-) cok masrafli olur yaa istanbula gitt gel :-)

bu zamanda kartının fotokopisini ya da kartının kendisini kimseye vererek göstererek alışveriş yapılmaz. netten alışverişi bile sanal kartlarla yapıyoruz. ya gidecen kendin kartını kullanacaksın malı öyle alacaksın ya da bi tanıdığın gidecek. mail order filan babana güvenme bence. tedbirli olmak her zaman iyidir.. salcanoyu ara adanadayım en yakın bayiniz nerede diye sor onlar bi yol gösterir sana istanbula gelmek zorunda kalmayabilirsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)