Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bu Ne Yav... Nereye Kadar Gerçekten Merak Ediyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine garibana saplıyorlar. Durmak yok! YOLMAYA devam.
    Güzel söz, konuyu tam özetliyor
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Milleti meydanlarda polis boşuna öldüresiye haytını karartarak dövmüyor....

4+4+4 protestosunda 20 yaşında üniversiteyi yeni kazanmış kızın gözünün üstüne jopla vurarak sol güzünü kör etti polis geçen.

Zamları protesto edersen veya demokratik hakkını ararsan ne olacak? İnsanları cahil bırak ve korkut. Sonra elindeki ekmeği vur ensesine al

1.6 arabanın nesi lüks arkadaş yuh 1000cc yaris bile alsan 1000 tl zamlandı. Türkiyede ulaşımı bırakın yaşam lüks, nefes almak lüks.

Kanun çıkarıp issizden ayda 200 tl cukkalayan bir devletimiz var

Şimdi 125cc/250cc motorlarada OTV de yükseliş olabilir biz biz 650cc ye kadar %08 beklerken
    Shrieker bunu beğendi.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Bence artık sesimizi çıkarmalıyız her ilde toplanılmalı bu olan eleştirilmeli
    Thracian ve BurakUzuner bunu beğendiler.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Şu an RTE konuşma yapıyor gülmekten helak olabilirsiniz.
    Vatandaşı 'mal' yerine koyan açıklamalardan iki örnek.
    - İkinci çeyrekte büyüme hızını bilinçli olarak frenledik.
    Bu ne demek bilen varsa açıklayıversin.
    - IMF'ye 5 milyar dolar borç verdik.
    Niye veriyon kardeşim milletin parasını.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence artık sesimizi çıkarmalıyız her ilde toplanılmalı bu olan eleştirilmeli
    Klavye başında bir tıkla protesto etmek varken kim çıkacak şimdi sokaklara amaaaan.
    piyanist_irf ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuyla ilgili diğer iki forum başlığında da yazdım ülke çapında herkesin katılacağı iyi bir planlama ile yapılcak benzin almama eylemi şart.Bu eylem geçen senelerde yapılmıştı ama katılım olmamıştı.Sokaklara çıkıp eylem yapmak,bu adamlara eleştiride bulunmak bu adamlara etki etmiyor.Bizi yöneten adamlar öyle adamlar ki suratına tükürsen yağmur yağdı diyecek tipten.Ama sadece bir gün yada bir hafta bizden vergi adı altında topladıkları haraçları vermezsek o zaman biraz canları yanar ister seve seve ister öteki türlü vergileri düşürmek biraz akıllarına gelir.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    artıs değil o guncelleme yoksa bizim ülkemizde artış mı oluyor:S

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow

Yine Zamcılar hep zamcıklar

Maliye Bakanlığı, bütçe hedeflerindeki sapma nedeniyle 3 kalemde vergi artışına gitti. Devamının gelmesi bekleniyor.
    Ve beklenen oldu…Maliye Bakanlığı’nın bir süredir üzerinde çalıştığı tedbir paketi kapsamında akaryakıt, alkollü içecek ve tapu harçlarında vergi zammı yapıldı. Buna göre akaryakıtta litre başına 30 kuruş vergi zammı yapılırken, rakıda 11 TL, vokta ve cinde ise 12 TL’yi bulan oranla
    rda vergi zammı yapıldı ve zamlar bugünkü Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, akaryakıt, alkollü içecek ve tapu harçlarında vergi zammı yapıldı. Akaryakıtta 95 oktandan düşük, kurşunsuz 95 oktan ve kurşunsuz 98 oktan ise litre başına 30 kuruş, motorin ve lpg için ise yine litre başına 30 kuruş oranında zam yapıldı. Alkollü içeceklerde değişen oranlarda zam yapılırken, birada 9 kuruş tutarında yapılan vergi zammı, rakıda 11 TL’yi, votka ve cinde 12 TL’yi, likörde ise 30 TL’yi buldu.
    Yine Resmi Gazete’de açıklanan vergi zammına göre bundan önce binde 16,5 oranında alınan tapu harçları, binde 20’ye çıkarıldı.
    kamak ve piyanist_irf bunu beğendiler.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Motosikletten 250cc üstü için alınan %37 ÖTV, %3 arttırılarak bundan sonra %40 olmuştur. Ha gayret bütçe açığını kapatacağız.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belki bir umut millet höyt ne oluyor ulan yettiniz gayrı der he? yokmudur acaba bir ümit

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    On dakika önce Kipa marketten geldim, fiayatlara daha uyanmamışlar veya eski mal diye aynı duruyor. Daha öncde alıp kullandığım // Kipa Ege Rakı 100 cl %45 alkol // 48.90 TL 3 şişe alıp yedeğe attım. Efes Extra 4.25 50 cl TL 30 kutu aldım. Duyurulur bitmeden alın.
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Sabah saatlerinde saat 09-10 gibi benzin alırken 4,37 olan benzinin litre fiyatının yarım saat önce aynı istasyonda 4,67 olduğunu görünce kısmi şok geçirdim. Yuh diyorum ve başka bişey demiyorum, güncellemelerine .... 2 gün üst üste 10 ar krş. indirim. Sonra 30 krş. bindirim. Utanamzlar, yaptıkları yetmiyormuş gibi artık gece yarısını bile beklemiyorlar, gün ortası devreye giriveriyor. Bu iki indirimi yapmadan 10 krş. zam yapsalardı daha az tepki çekerlerdi. Dünya ülkeleri arasında, medeniyet ve gelişmişlik seviyesi bizlere emsal en olan ülkeler arasında anket düzenlense, en koyun millet hangi millet acaba, bi araştırılsa, büyük farkla birinci olacağımıza adım gibi eminim. Koyun gibi milletiz vesselam, yapacak bişey yok. Bize müstahaktır.

Ramazan bayramında akaryakıtta satış rekorları kırılmış, İstanbul da birinci imiş, yani kimse kusura bakmasın, kimse bu bayramda memlekete gitmeyelim, benzin çok pahallılandı dememiş, gezmeyelim, tebriklerimizi farklı şekillerde yapalım dememiş. Bende ticaret yapıyor olsam, ulen sattığım ürüne zam yapıyorum, yapıyorum, tepki yok, üstüne talep te artış bile var. Neden zam yapmıyim be kardeşim. Ben ticaret yapıyorum. Salakmıyım. Bu bağlamda da devletin izlediği bu politikaya kızamıyorum. Millet olarak hata bizde. Allah şahittir ki 150 cc motorla bile eskisi gibi keyfi ve ihtiyaç dışı gezmiyorum, gezemiyorum. Ama bunu yapacak bi kişi 10 kişi 100 kişi yetmez. Otoriteler (Ulen zammı fazla kaçırdık galiba, satışlar düştü) diyenekadar düdüklenmeye devam, hiç ağlanmaca, sızlamaca yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Benzin artık özel bi ihtiyaç değil ki, genel bi ihtiyaç, ne özel tüketim vergisi be kardeşim. Diyecek bişey bulamıyorum.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Satıcam bu gidişle motoru

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    3 Ekim Çarşamba günü enflasyon rakamları açıklanacak, TÜİK in artistliğini o gün göreceğiz.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Zamlarına çakayım.
    scorpions_59 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On dakika önce Kipa marketten geldim, fiayatlara daha uyanmamışlar veya eski mal diye aynı duruyor. Daha öncde alıp kullandığım // Kipa Ege Rakı 100 cl %45 alkol // 48.90 TL 3 şişe alıp yedeğe attım. Efes Extra 4.25 50 cl TL 30 kutu aldım. Duyurulur bitmeden alın.

Abi senin evin açık adres neydi ? 4-5 saatte ordayım kısmetse sen adresi yaz, ben yolda mobilden girer alırım koordinatları
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

önce vergilerle milletin anasını ağlatıyorlar.fakirliğe itiyorlar,yoksullaştırıyorlar.sonrasında da kömür ve makarna veriyorlar.
    bunu gören vatandaş ta bize devlet bakıyor Allah onlara zeval vermesin diyor.
    iddia ediyorum seçim zamanı geldiği zaman yine koltuğa açık ara bunlar oturmaya devam edecek.
    Bana balık verme, balık tutmayı öğret. (Çin Atasözü)
    Balık ver, rakıyı tazele, buz da bitmiş. (Türk Atasözü)

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    O çok sevgili demokrasi fatihlerini, cihan devleti cengaverlerini bu başlıklara da bekleriz. Biraz ustalık dönemi marifetlerini övsünler de nasıl kıvırtıyorlar görelim. Resmen Suriye'deki teröristleri beslemek için bizim vergilerimize zam yaptılar. Bu kabul edilemez birşey.

Yalancılar, ahlaksızlar, çeteciler...
    ergün1968 bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bizene kardeşim bütçeyi kim açtıysa o kapasın... maliye bakanı yapamayacaksan bırakıver kardeşim her şeye zam yapmakla hükümeti bende yönetirim oldu olacak krallık sıstemını gerı getırın bızde dıyelım padişahın karşısında boynumuz kıldan incedir diye
    Shrieker bunu beğendi.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

2 indir 3 bindir yeni kalkınma ve bütçe planımız..
    Anıl_88 bunu beğendi.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sol-sağ derken, Laik-dinci derken, Türk-Kürt derken, Cuntacı-Mağdur derken, evde bile maç-dizi tartışması yaparken... Uyutulan milletim, ne zaman uyanacaksın?
    ergün1968 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)