Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

zorunlu trafik sigortası fiyat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya 150 T 19 A
    Selam herkese

Az önce geçen sene sigorta yaptırdığım yer aradı AXA SİGORTA sigortamın süresi dolmuş. Fiyat sorduğumdaysa geçen sene 40 tl verdiğim sigorta için 140 tl dediler. Fiyatların çok arttığını falan söylediler. Bildiğiniz daha ucuza yapan başka bi firma varmı. Bu arada Allah'a şükür kaza falan yapmadım hiç. Motorum 150 cc Asya scooter. bilgisi olan yada bu aralarsigorta yaptıran arkadaşlar varsa bi bilgi verirseniz çok makbule geçer .Bu arada sigortasız yakalanırsam cezası nedir? onuda bi söylerseniz sevinirim. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.
    [B][I][COLOR="#FF0000"][/COLOR][/I][/B]Gelirken Ne Getirilir ki? Giderken Ne Götürülür?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Asian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese

Az önce geçen sene sigorta yaptırdığım yer aradı AXA SİGORTA sigortamın süresi dolmuş. Fiyat sorduğumdaysa geçen sene 40 tl verdiğim sigorta için 140 tl dediler. Fiyatların çok arttığını falan söylediler. Bildiğiniz daha ucuza yapan başka bi firma varmı. Bu arada Allah'a şükür kaza falan yapmadım hiç. Motorum 150 cc Asya scooter. bilgisi olan yada bu aralarsigorta yaptıran arkadaşlar varsa bi bilgi verirseniz çok makbule geçer .Bu arada sigortasız yakalanırsam cezası nedir? onuda bi söylerseniz sevinirim. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.
    bildiğim kadar en ucuz axa sigorta yapıyor ben hep axa da sigorta yaptırıyorum 31/07/2012 de sıfır motoruma sigorta yaptırdım 113 tl ye bence başka axa acentesini ara bir fiyat sor bugün sigortacı bir arkadaş geldi yeniden zam geldi diyordu .

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Geçen sene 70 TL yaptırmıştım.şimdi dediğin gibi fiyat çekerlerse oha be....şu bizim maaşları da bu şekilde zamlasalar ya. almaya gelince kökünden vermeye gelince ucundan.. hay adaletini sevdiğimin ülkesi...
    tamerbasak ve CompanERROR bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Istanbul oyle aga boyun egmekten baska secenek yok. Benim gecen sene aldigim scooter de 34 plaka idi. 120 tlye euroko dan yapmistim. Hlbuki 54 plaka olsa 30-50 tl arasi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    en ucuz şu sigorta diyemeyiz, kişiye hatta araca göre bile ufak farklılıklar olabiliyor. Benim arabam ve motorum farklı sigorta şirketlerinden sigortalı mesela. Sigortam.net'i aramanı tavsiye ederim, neredeyse tüm sigorta şirketlerinin acentesi olduğu için en ucuz fiyat alma ihtimali çok yüksek oluyor.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    2012 yılbaşindan sonra mevzuatın değişmesiyle birlikte,
    tc.no üzerinden mütakip olmak üzere ikamet adresine,yaşa,dah aönceki yapılan kazalara bakılarak
    uygulanan mecburi trafik sigortalarının primleri oldukça yükseldiler.bu örneğe göre,
    istanbul da ikamet eden 20li yaşlarındaki ve daha önce tramer de kaza kayıdı bulunan bir genç arkadaşimin ödeyeceği trafik primini
    düşünmek bile bana sıkıntı veriyor,anadolu ve nüfusu az olan kentler daha şanslılar istanbul a göre........
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    En ucuz güneş sigorta çıktı
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bende 5 aydan beri sigorta yaptırmadım...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    İkametiniz istanbul'da olması bir şey değiştirmiyor. Antalya plaka istanbul ikamet, liberty sigorta ile 72tl ye yaptırdım.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    liberty sigorta acentelerinde de mutlaka fiyat alın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

moto-baytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cemsid cbf 150
    geçen gün yazmıştım ama farklı bi başlıktamı bilemiyorum ... tekrar ediyim . cbf 150 plakası 37
    taksimde bi acentayla görüştüm .. 56 tl ye sompo japon dan sigortaladılar. büronun yeri taksim elmadağda
    ama telefonla sompo japon firmasına ulaşıpda sorabilirsin herhalde.
    bi fiyat al derim .
    bu arada axa 126 tl anadolu 156 tl gibi grupoma 90 tl gbi bir fiyat istemişti ... 12 eylülde sigortalattım.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Arkadaşlar, Ankara ve Aydın'da da fiyatlar hangi aralıktadır 150cc için?
    image is nothing without power, power is nothing without control.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben de yeni yaptırdım sayılır fiyat 65 tl zürich sigorta.plaka 50 ama o yüzden ucuz.istanbul ankara için fiyatlar daha yüksek ama 140 da çok fazla

selamlar..bende izmirde 125cc için bu hafta yaptırdım 105 tl tuttu. Vade farksız 5 taksit yaptılar..Sigorta şirketi ise HDİ sigorta..En ucuz şirketiymiş motorda..İlk defa duydum bu sigorta şirketini..

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ben Ankara'da Allianz'da ER6'yı 130 liraya yaptırdım.Bütün firmalardan mutlaka fiyat alın, çünkü fiyatları arasında çok fark var.Bir başkası bana 130 fiyat vermişken bir başkası 270 lira verdi.Bu arada bu fiyat arttırımının sebebi de sigorta şirketlerinin motosikletlerden zarar etmesiymiş diyorlar.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Motoran mtr 125 sport
    1 kasım 2012 günü 10 plaka 125 cc için allanz'a 79,60 TL ödedim...mutlaka teklif alın,120 bile duydum...

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    benim cbf 1100 e axa da dahil 4 acente 200-220 tl arası fiyat verirken groupama 123 tl dedi. aynen yaptım geçtim.
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    Honda CB125E
    Arkadaşlar, sigorta ile ilgili sitede araştırma yaptım ama genelde eski yorumlar var, millet 30Tl'den 250'Tl ye kadar fiyatlardan bahsediyor (tabi şehire, markaya, yaşa göre değişiyor bu sigorta bunun farkındayım)

Neyse, Geçen hafta motoru aldım, sigorta yaptıracam Bana verilen en uygun fiyat 466 tl (Axa sigorta)
    Fiyat aldığım firmalar (Sompo, Halk, Allıanz, HDI, EGE, Generali,Anadolu, Ergo) en yüksek fiyat 1377 Liracık

Daha uygun yaptrabileceğim bi firma varmıdır yarıdmcı olabilirmisiniz?
    Yaş 26, ilk motorum, motor Honda CB125E, Yer istanbul Motordan soğutuyorlar insanı.

Benimde ilk motorum 150 cc 24 yasindayim ve ist plaka 424 tl yaptirdim dun mecburenn

Yasin genc- ilk sigortan - ve istanbulda oldugu icin fiyat tlyuksek malesef mecbur en ucuzuna yaptircan axa verdi en ucuzunu ona yaptirdim bende

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tornavida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, sigorta ile ilgili sitede araştırma yaptım ama genelde eski yorumlar var, millet 30Tl'den 250'Tl ye kadar fiyatlardan bahsediyor (tabi şehire, markaya, yaşa göre değişiyor bu sigorta bunun farkındayım)

Neyse, Geçen hafta motoru aldım, sigorta yaptıracam Bana verilen en uygun fiyat 466 tl (Axa sigorta)
    Fiyat aldığım firmalar (Sompo, Halk, Allıanz, HDI, EGE, Generali,Anadolu, Ergo) en yüksek fiyat 1377 Liracık

Daha uygun yaptrabileceğim bi firma varmıdır yarıdmcı olabilirmisiniz?
    Yaş 26, ilk motorum, motor Honda CB125E, Yer istanbul Motordan soğutuyorlar insanı.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3571505

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)