Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Hyosung GT250R Vs Kawasaki Ninja250R Resimli Karşılaştırma

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    2 motor arasında kalanlar gidip görüp test sürüşü yapsınlar ondan sonra karar versinler burada herkes motorunu övecektir ve kimse kötülemeyecektir objektif yorumlar beklemek pek doğru olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Güncellllll

Motosikleti
    S1000RR
    güncel sezon bitimi motor alacak arkadaşlara yardımcı olması dileğiyle

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Yazın ninja250 alıyorum kısmetse kredi çekmeye karşı bırısı oldugum ıcın para bırıktırerek alıyorum zaten kışa girdik alsakda kullanmıcaz zevk vermıcek krediyede gerek yok düşünüyorum . Kısmetse haziran da nınja250 sahıbı olucam başlıkda aklınızda kileri yazın acıklayalım demıssınız önerirmısınız nınja250'yi ? Bu tür yazıyı ne zaman yazsam arkadaslar nınja alma onu al şunu alma bunu al dıyorda nınaj250 de kararımı kıldım Sadece bilgi

Motosikleti
    S1000RR
    konu güncell diyelim
    Nomad_41 bunu beğendi.

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Bu resimdeki hyosung şu anda bende ) Sanırım ilk sahibi bu arkaş

Motosikleti
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu güncell diyelim
    Konu hakkında güncel diyorsunuz fakat soruya cevap vermıyorsunuz . Tam bu yazınızın üstünde yazı yazmıstım hocam . Orda ki yazın alma olayını değiştirdim ocağın 15'i gibi alıyorum kısmetse araştırmalara şimdiden başladım piyasayı hergun takıp edyıordum zaten . Sadece fikir lazım biraz kimisi ninja250 tırt diyorda nasıl tırt diyorum sonuçta japon markası . Motor dedinmi akla kawasaki gelmez mı ? . Tamam eskidir parçaları pahalıdır çok yakar vs bunlar düşünülcek şey değil motora biniyorsun zaten biliceksın pahalı oldugunu yaktığını fln .. GT250R 'ıda cok dusundum fakat tecrubem yok baslangıc adına ninja250 alıyorum 0/0 olarak baslıcam Allah izin verirse . Başlangıc olarak çok kaslı geliyor kabiliyet ede bilirmıyım diye dusunuyorum hyo'ya . Birde fren ekipmanlarının cok ıyı olmadıgı soylenıyor .

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hakkında güncel diyorsunuz fakat soruya cevap vermıyorsunuz . Tam bu yazınızın üstünde yazı yazmıstım hocam . Orda ki yazın alma olayını değiştirdim ocağın 15'i gibi alıyorum kısmetse araştırmalara şimdiden başladım piyasayı hergun takıp edyıordum zaten . Sadece fikir lazım biraz kimisi ninja250 tırt diyorda nasıl tırt diyorum sonuçta japon markası . Motor dedinmi akla kawasaki gelmez mı ? . Tamam eskidir parçaları pahalıdır çok yakar vs bunlar düşünülcek şey değil motora biniyorsun zaten biliceksın pahalı oldugunu yaktığını fln .. GT250R 'ıda cok dusundum fakat tecrubem yok baslangıc adına ninja250 alıyorum 0/0 olarak baslıcam Allah izin verirse . Başlangıc olarak çok kaslı geliyor kabiliyet ede bilirmıyım diye dusunuyorum hyo'ya . Birde fren ekipmanlarının cok ıyı olmadıgı soylenıyor .

hocam şu anda suzuki gsxr 600 k7 kullanıyorum kawasaki de kullandım honda da 3 ü de çok güzel motor ama benden tavsiye honda cbr250r almanız hyosung dan çekiniyorsanıuz ama hyosung a da binmeyen onun zevkini bilemez
    Nomad_41 bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    siz hyosung un daha hızlı olduğunu iddaa ediyorsunuz ancak diğer bir arkadaşın hız testini okurmusunuz.sonuçta daha hafif ve beygirli olan kawa..
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...hiz-testi.html

burada mutlak galip ninja yazıyor
    üstelik yeni hyosunglarda beygirleride düşürdüler diye biliyorum

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz hyosung un daha hızlı olduğunu iddaa ediyorsunuz ancak diğer bir arkadaşın hız testini okurmusunuz.sonuçta daha hafif ve beygirli olan kawa..
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...hiz-testi.html

burada mutlak galip ninja yazıyor
    üstelik yeni hyosunglarda beygirleride düşürdüler diye biliyorum
    her yazana inanmamak lazım bakın ben ne diyorum ben şu anda SUZUKİ GSXR600 K7 kullanıyorum diyorum JAPON kullanıyorum diyorum hyosung iyi diyorum güzel enjeksiyon lu+ kesicili alınsa tadından yenmez diyorum bende direk japon diye japonu savunabilirim ama savunmuyorum gerçeği söylüyorum şu anda 2500 tl lik bi mondial 125 mh drift 4500 tl lik yamaha ybr 125 den daha iyi kabul edilinsede edilinmesede japon ların üst seviyo mtoorları güzel alt seviyeye aynı kaliteyi kullanmıyor ama tabi ki araştırmanızı yapabilirsiniz hyo ile kawa yı yan yana çekin kawa bisiklet gibi duruyor

Motosikleti
    bence de her yazana inanmamak lazım. anlayan anladı

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de her yazana inanmamak lazım. anlayan anladı
    gönderdiğin linkteki tüm yorumları oku hocam 2009 model üstü yeni bakımdan çıkmış bi hyo yu o KALIN TEKERLEKLERİNE RAĞMEN O KALIN CÜSSESİNE RAĞMEN kolay kolay diğer 250 CC ler geçemez

Yeni hyo lar da beygir düştü demişsin yeni nesil birçok araba 1.4 olarak piyasaya çıkıyor hepside 250 yapıyor yeni teknoloji den yana şüpheniz olmasın hiç 2008 karbüratör lü makina dan uzak durun

Motosikleti
    hocam şu anda suzuki gsxr 600 k7 kullanıyorum kawasaki de kullandım honda da 3 ü de çok güzel motor ama benden tavsiye honda cbr250r almanız hyosung dan çekiniyorsanıuz ama hyosung a da binmeyen onun zevkini bilemez
    Kırdım kalemi kestim hesabı hocam ben artık cbr'ıda cok dusundum hatta forumda'da arkadslarla konustukda . Yoldan geçen her ninjaya dönüp bakıcaksam neyleyim cbr sürmeyi . Genede zaman ayırıp yorum yazdığın için saol hocam. Tekrar hysoung ssahibi arkadslarımı aradım bir kaç saat öncede. Biraz zorlana bileceğimi söylediler o yüzden ben aklımda ki motorumdan vazgeçmiyim . Evet gt250r çok iyi " Altın elbiseli adam " programında anlattığı gibi. 250 liklerin arasında en bıçkın delikanlı

Motosikleti
    S1000RR
    Kırdım kalemi kestim hesabı hocam ben artık cbr'ıda cok dusundum hatta forumda'da arkadslarla konustukda . Yoldan geçen her ninjaya dönüp bakıcaksam neyleyim cbr sürmeyi . Genede zaman ayırıp yorum yazdığın için saol hocam. Tekrar hysoung ssahibi arkadslarımı aradım bir kaç saat öncede. Biraz zorlana bileceğimi söylediler o yüzden ben aklımda ki motorumdan vazgeçmiyim . Evet gt250r çok iyi " Altın elbiseli adam " programında anlattığı gibi. 250 liklerin arasında en bıçkın delikanlı

Barkın abi tam bir japon düşkünü haklıda bütçeniz varsa japon demek herşey demek ama MOTORSAL anlamda hyosung çok iyi mühendislik anlamında zayıf elinizi çeviriyorsunuz eliniz çarpıyor vs vs

Motosikleti
    Barkın abi tam bir japon düşkünü haklıda bütçeniz varsa japon demek herşey demek ama MOTORSAL anlamda hyosung çok iyi mühendislik anlamında zayıf elinizi çeviriyorsunuz eliniz çarpıyor vs vs

Görünüş olarak cidden harika hiç bir 250 lik bence yarışamaz görünüşüyle. Lakin onun birde iç donanımları var . Barkın abimizin 1000rr honda'sıda vardı videonun başında Honda bu motoru ürettiğinde elinde ki bütün herşeyi motorun sistemine yatırmış. Görünüşü çokda düşünmemiş diyerek başlıyordu ve anlatıyordu . Hyo'da bana göre elinde ki bütün sistemi motorun görünüşe yatırmış gibi hissediyorum. Uzun lafın kısası herkez için hereşy hayırlı olsun sonuçta 250 den sonra düşünen ınsanlar 600 lük alıcak ondan sonrası aynı tas aynı terane . Mesela siz şimdi 250 hyo kullanıyordunuz 600 e geçtiniz . ben 250 ninja kullanıyordum 600 e geçtim ben belkı bıraz daha yadırgarım oturuş pozsiyonundan dolayı vs siz daha çabuk adepte olursunuz . Ama kapı aynı kapı 600

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O incelemede geçemediyse neden geçemediğini arkadaş yazmış zaten. Ninja 6 vites olduğundan daha yüksek hızlara çıkabiliyor. 4 BG güç farkı çok önemli değil çünkü Ninja'da oturuş pozisyonu daha dik. Hyosung'da racing motordaki gibi oturuyorsunuz.

ZxPanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Merhaba. Ben ninja 250r kullanıyorum. 1500km dir ve hiç bir sorun yaşamadım. ilk başlarda 250 cc için baya kalıplı duruyor hyo için biraz daha kalıplı diyolar (hiç hyo görmedim ve binmedim) 26 yaşında 174 boy 68 kg ım ve ilk bindiğimde emin ol tırstım ninjaya ama 1 saatlik boş alanda kullanınca alısıyosun.tüm ekipmanlarım var 1500 tl ye yakın harcama yaptım neredeyse bende 0 dan başladım kursda motor sürmenin s sini ögretmiyolar tamamem araba kullanmakdan bildiğim marifetle sürmeye başladım.bana motoru almamda yardımcı olan ve hayabusa kullanan bi abim dediki sen ilk defa motor kullanıyosan bende bişi bilmiyom dedi :=) valla zamanla alışıyosun ama emin ol seri bi motor 250cc olmasına rağmen 15 lt 400 km yapıyo bizzat kendim ölçtüm.100k 4 lt yakmıyor bile 14 lt ye 395 km ölçtüm. sen hesapla işte valla şuana kadar 1 kere servise gittim oda 5000 bakımı için. honda ve hyo ya göre 1-2 bin tl pahalı yapcak ibşi yok senin begenine kalmış bişi . valla aklıma gelenleri yazdım sormak istersen başka sorular cevaplarım.

Motosikleti
    bu test hız konusunda 2.kez patladı

http://www.youtube.com/watch?v=2F9N2DdfBo0

ilk gecilen hyo hemde son modeli

hemde yediği farka bakın

Motosikleti
    S1000RR
    Güncellll diyelim

Motosikleti
    S1000RR
    Güncellllll

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)