Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. El Motor Fiyatında Yardım Edebilir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemilcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Elegant 150 - Vespa PX 150
    Merhaba öncelikle aranıza yeni katıldım ve yardıma ihtiyacım var. Çocukluğumun yarısı motor istemek ile geçti ve sonunda bir tane almaya karar verdim. Koruma malzemelerini ve ehliyetimi aldım çevrem de motor kullananlar çok olduğu için baya pratik yaptım ama yinede ucuz bir motorla daha çok pratik yapmak istiyorum. Bir tanıdığım da Asya Royal 150cc var ve satıyor 30bin kilometrede motorun sadece on camın da çatlak var parçası ucuz olduğu için sorun olacağını sanmıyorum . Sizce bu motorun fiyatı ortalama olarak ne kadardır bütçe konusunda bir sıkıntım yok ama başlangıç olarak bu motor daha iyi olabilir diye düşündüm bana ortalama bir fiyat söylerseniz ona göre bir teklif ile gideceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sefir67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX 636
    Dostum öncelikle hoşgeldin forumumuza
    Almak istediğin motoru ne kadar süre ile kullanmak istiyorsun? 30 bin km de yazmışsın ama arkadaşının o motoru nasıl kullandığı konusunda bilgin varmı?Biliyorsun bunlar çin malı motorlar.İnsanlar ikinci el japon motorlarını alırken bile 10 - 15 bin km altı olmasını istiyor,sorun çıkarmasın başıma,sinir sahibi olmayayım diyeBirde kaç model bu motor yazmamışsın?O motorun piyasasını bilmiyorum.Sahibi olanlar varsa,buraya yazıp yardımcı olurlar sana umarım.Burda son model daha bin km de,ekstralarıyla beraber temiz bir ikinci el var.Bir göz at istersen;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96542341/detay
    scorpions_59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)