Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2012 yamaha crypton alarak yanlısmı yaptım acaba ?

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaslar bu günler de forumlarda okuduklarıma göre crypton hakkında iyi şeyler söylemiyorlar acaba crypton alarak yanlıs bir seçimmi yaptım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşım ne söylüyolar bilmiyom ama YAMAHA amblemi yeter. Allah kaza bela göstermesin söylenenleri takma almışsın motorunu keyfine bak başkalarının ne dediği çok mu önemli
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ne söylüyolar bilmiyom ama YAMAHA amblemi yeter. Allah kaza bela göstermesin söylenenleri takma almışsın motorunu keyfine bak başkalarının ne dediği çok mu önemli
    değil tabi ki de ben motoru alırken diğer markalarlada ilgili arastırma yaptım ama modenas gt 135i atlamısın bu makineyi görünce az da olsa bir pişmanlık hissettim ama benim moturmda güzel memnunum yani bide yakıtı biraz düşse dahada memnun olcam

Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşım sen almışsın motorunu inan altındaki cupların kralıdır innova ile kıyaslanabilir ama modenas ne allah aşkına bilmediğin etmeğin bi marka peh belki sağlamdır iyidir ama 2 gün sonra satacam dediğinde yada yedek parça lazım olduğunda anlardın dediğimi bence crypton ile kıyaslanacak pek alternatif te yok en iyi o değil ama cuplarda ilk 3 de kesin innovayı pek bilmiyom ama enjeksyon filan var neyse o da önemli değil innova 4000 küsür crypton 3000 lira hiç kafanı karıştırma boşver iyi yapmışsın sen crypton almakla güle güle kullan allah kaza bela göstermesin
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

arkadaşım sen almışsın motorunu inan altındaki cupların kralıdır innova ile kıyaslanabilir ama modenas ne allah aşkına bilmediğin etmeğin bi marka peh belki sağlamdır iyidir ama 2 gün sonra satacam dediğinde yada yedek parça lazım olduğunda anlardın dediğimi bence crypton ile kıyaslanacak pek alternatif te yok en iyi o değil ama cuplarda ilk 3 de kesin innovayı pek bilmiyom ama enjeksyon filan var neyse o da önemli değil innova 4000 küsür crypton 3000 lira hiç kafanı karıştırma boşver iyi yapmışsın sen crypton almakla güle güle kullan allah kaza bela göstermesin
    eyvallah çok saol amin

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Bende bir ay kadar önce yamaha crypton almak durumunda kaldım..Kaldım diyorum çünki daha evvel 12 yıl modenas kullanmışlığım var..Tabikide modenasla kıyaslamayacağım..Bilinçli bir şehir içi cup kullanıcısının bence ilk tercihi crypton olmalıdır diyorum...Ybr 125,cb 125,cbf150,innova,wave,crypton bunların hepsini topla bir modenas kriss1 in yarısı edemez,bunu her platformda herkesle tartışırım diyecem ama tartışılmaz bile..Gt135 i bilemiyorum onu zaman gösterir..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Devirli kullanıyorsun motoru,Gecen öyle yazdın motorun sorunu vardamı memnun deyilsin? yoksa hızındanmı ?

Modenas Gt135 Cryptonla kapısamaz..

Evet innovanın rakibidir..O 160 kadran.. Devir saati 5 vitesli bi cup..130-140 Cok rahat görür+Cift disk.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2

Benim makine düz yolda önüna yatsan 130u görüyor tabi yokuş aşağı 140..

tabi innova 10 numara cub yerine göre az yakar yerine göre 50 km 2 litre benzin yer..

Bendeki innovayı satıp modenas gt135 alasım var. kalite ve zerafet kokuyor makina..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim makine düz yolda önüna yatsan 130u görüyor tabi yokuş aşağı 140..

tabi innova 10 numara cub yerine göre az yakar yerine göre 50 km 2 litre benzin yer..

Bendeki innovayı satıp modenas gt135 alasım var. kalite ve zerafet kokuyor makina..

innovayı satıp modenas alcak olman bana garip geldi innovayı satıp modenası alsan onu satıp tekrar innova alamazsın çünkü satılabileceğini pek sanmıyorum :( + yedek parçasını bulman ölüm olacaktır bence altındakinin kıymetini bil hiç satıpta modenas alma katiyen ... sonra pişman olma tekeriniz düz bassın bklm

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    innovayı satıp modenas alcak olman bana garip geldi innovayı satıp modenası alsan onu satıp tekrar innova alamazsın çünkü satılabileceğini pek sanmıyorum :( + yedek parçasını bulman ölüm olacaktır bence altındakinin kıymetini bil hiç satıpta modenas alma katiyen ... sonra pişman olma tekeriniz düz bassın bklm
    unutmaki innova ilk çıktığında parçaları cep yakıyordu hatta bi arkadaşım ön kaldırırken komple motoru yatırmıştı arka stop camı sol sinyal ona 170 liraya maal olmuştu.

her şeyin bir ilki vardır ilerdikce parça sıkıntısıda olmaz diye düşünüyorm
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unutmaki innova ilk çıktığında parçaları cep yakıyordu hatta bi arkadaşım ön kaldırırken komple motoru yatırmıştı arka stop camı sol sinyal ona 170 liraya maal olmuştu.

her şeyin bir ilki vardır ilerdikce parça sıkıntısıda olmaz diye düşünüyorm
    parça sıkıntısı neyse internette filan halledildi desek servisi yok kardeşim + 2. el pazarı olluşmadı modenası kalite olarak bilmiyorum bak sadece servis ağı 2. el pazarı olarak değerlendiriyorum ama bence çok önemli şeyler bunlar ha modenas alınır mı alınır ama bence vakti şuan değil tabi karar senin o ayrı mesele ama bnm görüşlerim bunlar

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bozulmayan motura parcayı napıcan panpa
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bozulmayan motura parcayı napıcan panpa
    kanka sende farzet ki düştün nolacak illa bozulmasına gerek yokki her kırılan yada bozula parçayı uydurma mı yapacan :D

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Bir motor 12 sene yaz kış kullanılırda hiçmi yolda kalmaz,hiçmi gaz teli fren teli kopmaz,kar'a güneşe yağmura çamura zamana meydan okur..bu arada gt 135 5 vitesli değil 4 viteslidir ,kadranıda 180 gösteriyor ,180 i gördüğünü youtubede izledim,buradada 160 gördüğünü söyleyenler var onların yalancısıyım..Vites aralıkları genişdir..Bu arada motorun bilmem kaçı görmesi benim için kıstas parametreleri arasında en alt sırada..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)