Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

canımdan degerlı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    su an yok
    Salı gunu ıse gıderken kaza yapan kurye arkadasımız oldu sohbetım yoktu baska subedendı cocuk ama goruyordum sevecen espırılı ıdı ıse gelırken barıyere carpmıs oldu:ssoylmesı basıt oldu!Bır kac kaza haberı daha okudum ve karar kıldım 250 den yukarı cıkmam cc olarak aga ne bu ya hız sa hız 150-160 yetmıyomu bu yollarda sankı gerıldım haberlerı okuyunca su an 125 lık kullanıyorum bazen bu bıle urkutuyo benı ıstanbulda motor surulmuyo; yol yok okuz cok(afedersınız) saygı yok kurye lık yapıyorum ama ııı kı semt ıcı yapıyorum eglencelı zevklı olunce zekı kalmıyo ısın! Honda cbr 250 mı alırsam daha da ıstemem (buyuk konusmak ıstemıyorum).Birgun gelıp 600 bakıom ne alım dersem hatırlatın bu yazdıklarımı ve engel olun bana!Hayırlı geceler
    ASIM'ın nesli diyordun ya nesilmiş gercek,çiğnetmedi namusunu çiğnetmeyecek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    i ö ü gibi noktalı işaretli harfler yokmu klavyende? Oldu ie öldü arasında çok fark var. Anlayana kadar canım çıktı. Hatta çoğunu anlamadım. Yazı yazmasını çözünce alırsın motorunu. Kusura bakma.
    özcan1980, Tolga Can, aquarist4 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    su an yok
    Sen gıt youtube a yorum yaz senden cok var
    search16 bunu beğendi.
    ASIM'ın nesli diyordun ya nesilmiş gercek,çiğnetmedi namusunu çiğnetmeyecek...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben her yere yazı yazarım. Sen git ana okulundan tekrar başla. Yazı yazmasını tekrar öğrenirsin belki. Ayrıca benden çok yok. Bir tane var. Yazmasını bilmiyosun, yazma bari. Milletin değerli vaktinden çalma. Hakaret etmesini bile beceremiyosun.
    sgurdal bunu beğendi.

burhant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dayang moped /Yuki 100-7 / Mondial 125 KT
    250 cc bile çok 150 160 km hızda kaza yapmak için fazlasıyla yeterli bir hız .
    007mac bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kazaların "CC" yüksekliği ile alakası yok.Çoğu zaman hata sürücüdedir, motosiklete suç atmayın.Garibim biz olmadan dengede bile duramıyor.
    Tolga Can, Kiraz'', deprogadias ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Suç sürücünün bu kadar basit

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    senin canından kıymetli değil motor kazasında 50 cc de 500 cc de kaza yaparsın birinde sürünürsün birinde ölürsün bence sürünmek yerine ölmek daha iyi
    arkadaşın altında 1000 rr var fakat bu gününe kadar motoru hiç zorladığını yada hiç gazladığını görmedim
    herşey senle alakalı sen basmak mı istiyorsun ozman sonucu ölüm
    zevk içinmi biniyorsun
    hız içinmi biniyorsun bunlar sana kalmış ben yüksek hızdan kendi kendine kaza yapan adama acımam

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu ana kadar kullandığım motorlar 120 km hızı geçen yoktu edindiğim kesin tartışmasız teçrübeye göre altındaki motorla çecre yollarında ve ana yollarda arkandaki arabadan kaçabilecek kadar hızlı olmalı bence 160-180 görmeli ağır olup yolda oynamamalı tabiki kurallara uyup yavaş gidicen motor 180 yapıyor diye gazlayıp suçu motora atmamak lazım

yani en az 500 cc olmalı

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    önemli olan motorun büyüklüğü değil üstündekinin tecrübesi bence at sahibine göre kişnermiş ...
    atid ve aquarist4 bunu beğendiler.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    ( yok mlsf : (
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben her yere yazı yazarım. Sen git ana okulundan tekrar başla. Yazı yazmasını tekrar öğrenirsin belki. Ayrıca benden çok yok. Bir tane var. Yazmasını bilmiyosun, yazma bari. Milletin değerli vaktinden çalma. Hakaret etmesini bile beceremiyosun.
    +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    hem okuyabilmişsiniz, onuda geç anlayabilmişsiniz. helal valla
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    cbr250 ile başladım ben. çok memnunum. yakıta giden para az istediğimde basıyorum gaza uzuyorum.. 160 max yetiyo herseye fazlasıyla. haa 4 silindir hayalim yokmu? var tabikide ama şuan değil daha 18000 km oldu. 30000 lere falan çıkayım allahın izniyle para olursa yüksek ccde olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Yahu nasıl cc ile alakası yokmuş kazaların?Bi bakın bakalım kaza yapıp ölenlerin kullandığı motorlara.Hepsi yüksek cc.Siz hangi cbf150 kullanıcısının öldüğünü duyduyunuz?Kuryeler hariç , istisnalar kaideyi bozmaz.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşey sürücüde biter. Tecrübeyle doğru orantılı olarak cc yükseldikçe güvenlik artar. 150cc yi de 50 km de kullanabilirsin 600cc yi de. Ama 80 km ile giderken arkana bir tır dayandığında 150 cc ile kaçmak başka 600 cc ile başka. Kontrollü güç her zaman daha güvenlidir. Motorun tehlikesi cc si ile belirlenmez, kullanıcısı ile belirlenir. Eğer 600cc motoru hava atmak için uygun olmayan yerlerde basarsan artislik yapıp biyere patlarsan kusura bakma o motorun değil bodoslama senin suçun.
    Tolga Can, 007mac, aquarist4 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    600 lük motorlarım oldu.. herzaman uzun yolda 90 km hızı kendi bilinç altıma öyle bir yerleştirmişim ki, 95-100 km hızlara çıktığımda vücudum hemen algılıyor.. Arabada da böyleyim.. sorun motorda değil sürücüde güzel kardeşim.. trafik kuralları ve hız limitleri denilen bişey var.. hepsi biz insanlar için ... kurallara uyalım uymayanları uyaralım.. artık günümüz teknolojisi ve bilgisiyle cahil insan bulmak zor.. bana kalırsa artık '' abi bu kaç yapıyor '' cümlesini bırakmak lazım.. Bu durumların cc ile bir ilgisi yok.. Kendi tecrübelerime göre yüksek cc motosiklet trafikte daha güvenli ve daha az risklidir.. Sonuç olarak bu hız limitlerine uyarsak 125 cc motorda yeterli bir seviyeye geliyor. Son olarak 2 gün önce yüksek süratten vefat eden samimi arkadaşım VMAX (Emrah) 'ın pazar günü akşam Değirmendere Merkez Cami'de mevlütüne katılacağım.. cc önemli deği, hız önemli

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    150cc ile ölende var; 1200 cc ile yaşlananda var.

hatalarını söylediklerinde düzeltende var; hakaret etmeye çalışıp beceremeyip yazı yazmayı bile bilmeden destek bekleyenide var....
    egelim 43 bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Direksiyonda ki eşşek olursa arabanın kaç beygir olduğu önemli değildir
    bu adam 50 cc yide 500 cc gibi kullanmaya çalışırsa....
    125 lik motor en son kaç yapıyor hadi bakalım seninkimi benimkimi gibi davranışlar yüzünden kazalar luyor
    bunun dışındaki kazalar gelip araba sana vurursa aniden yola çıkarsa
    bi abi güzel bir şey yazmıştı
    benim motorum bugüne kadar kimseyi öldürmedi garajda yatıyor motor kaza yapmaz üstündeki kişi kaza yapar...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu nasıl cc ile alakası yokmuş kazaların?Bi bakın bakalım kaza yapıp ölenlerin kullandığı motorlara.Hepsi yüksek cc.Siz hangi cbf150 kullanıcısının öldüğünü duyduyunuz?Kuryeler hariç , istisnalar kaideyi bozmaz.
    Neye dayanarak söylüyorsun bunu? Ben de ölenlerin hemen hepsinin ufak cc'li motor kullandığını söylüyorum. Uzun yola giden bir iki tane büyük cc'li motor kaza yapar istisnalar kaideyi bozmaz. Hadi bakalım.

CC'yle alakası yok olayın, 100lük cub'la giderken bacağı kopan tanıdığım var benim şimdi takma bacakla dolaşıyor. Kafası da kopabilirdi, yine şanslıymış.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence kazanın motosikletle alakası yoktur sonuçta mopet de olsa ss olsa 60km /h yapıyorsa ölüm riski yüksektir
    o neden le yolu iyi okumak gerekir trafikte en yüksek seviyede dikkat etmek şarttır dikkat hayat kurtarır
    hızlı motora gelince şehir içi 100km/h yaparsan elbet bi yere girersin ama insan gibi gider kurallara uyarsan hiçbir şey olmaz haa öküzün teki sana çarpsa bile ölüm riski azdır ama o öküz hızlı gidiyorsa işler değişir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)