Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 Ekim ile ilgili fikir..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 600
    Herkese merhaba,

Çoğunuzla tanışmıyoruz ama her sene 29 ekim' de beraber sürüyoruz

Yaşadığımız bu kötü günlerin ardından biraz daha fazla ses çıkarmak için bu sene yapılacak 29 Ekim şehitlik sürüşünü İstanbul'dan Ankara'ya yapmak nasıl olur? Yorucu mu olur? Tehlikeli mi olur kortej halinde bu mesafe?
    Tek gece konaklamalı mı olur?

Pazar günü yola çıkılıp Ankara' ya varış, Pazartesi kortej halinde Anıtkabir ziyareti ve eve dönüş gibi bir organizasyon olabilir mi...

Bir fikir sadece..

Görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bence katılım az olur ses getirmez getirsede çok tehlikeli olur.. 10 kişinin üzerindeki sürüşlerbana göre güvenli değil....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    O kadar uzun ve kapsamlı bir sürüş olmasa bile hiç olmazsa Bağdat Caddesi'ndeki geleneksel kortej e daha fazla katılım gerçekleştirmeye çalışabiliriz.
    cltrv bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 600
    Daha fazla ama daha doğru katılım...
    Her sene sürüş esnasında, anlamadığım bir şekilde birbirini geçmeye çalışan arkadaşlar oluyor... Farkında olmadan çok sıkıntı yaratıyorlar...

Alıntı OGUZHANKY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar uzun ve kapsamlı bir sürüş olmasa bile hiç olmazsa Bağdat Caddesi'ndeki geleneksel kortej e daha fazla katılım gerçekleştirmeye çalışabiliriz.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Kortejler kendini bilmez arkadajlar yüzünden sıkıntı oluyor ciddi bir uzun yol, uzuzn yol tecrubesi olmayan kişilerle yola cıkmak sıkıntılı olur ayrıca Ankara ve Bolu gecişleri var o mevsimde Havların soguk olması bir öncesinde don olayı olma ihtimali Yüksek gectiğimiz yıllarda 29 Ekimde Kastamonu'ya gittim düz yolda gözükse ciddi performans, sabır ve hoş görü isteyen bir sürüş olur.

Ben kandi adıma bu tür bir korteje katılmayı güvenli bulmazdım. Biden arkadaşların yolu acık olsun. Yapılırsa ilk olur ve bence katılımın cokluğu ve iyi organize edilirse iyi ses getirir.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler