Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Profesyonel Yarışçı Gibi Manevra

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şimdi azımın tadını bozma arkadaşım insanlık felan deyip espri yapıyoruz şunun şurasında..bizimde kemiklerimiz kırıldı bizde uçtuk!! sen uçtunmu?? motorcuyuz motorcu! uçarızda,kırarızda,parçalanırızd!a kaportanın kendin olduğunun farkındaysan bineceksin o motora!!!
    yaşın baya var senin heralde espri anlaşını seveyim...
    halen edebiyat yapıyor, espri yapmışmış. son şakasını yaptı deseydin belki tebessüm ederdik çakma komedyen seni. böyle konuda espri yapan motorcunun ben aklına yanayım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı atid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halen edebiyat yapıyor, espri yapmışmış. son şakasını yaptı deseydin belki tebessüm ederdik çakma komedyen seni. böyle konuda espri yapan motorcunun ben aklına yanayım.
    Çakma makma nediyosun sen! nasıl konuşuyosun ne saçmalıyosun..Ne kullanıyosun he??

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Çakma makma nediyosun sen! nasıl konuşuyosun ne saçmalıyosun..Ne kullanıyosun he??
    Bu kafa neyin kafası??

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onu bunu bilmemde TT adası dünyanın kara para aklama merkezlerinden birisiymiş.
    atid bunu beğendi.

Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bunu bilmemde TT adası dünyanın kara para aklama merkezlerinden birisiymiş.
    merak ettim biraz araştırma yapayım şu ada ile ilgili. bayrakları da çok ilginç. 3 bacak; videoda görmüşsünüzdür.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    :D Başka işin mi kardeşim senin sakatlıcan sağını solunu boşver :
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    nasıl yapılabilir? hayır merak ediyorum. öyle böyle yan değil adam bildiğin yatarak gidiyor yahu.. sadece tecrübe açısından sormuyorum. fiziksel özellikler dışında bir şey gelmiyor aklıma. zayıf olacaksın filan.. test ederek de öğrenilecek bir şey değil. sadece doğuştan yetenek mi gerek sizce?
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    bu adamlar analarının karnında öğrenmemişler herhalde bu çılgınlığı
    GİST diye tarat orda viraj girişleri çıkışları gurup sürüşleri hepsi var
    özellikle KONTRA sürüş tekniğini dikkate al yada Hz. google den tarat motorsiklet kontar sürüş tekniği diye http://www.motosiklet.net/forum/suru...a-teknigi.html
    atid bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Steve Osbourne 24 August 2012[237] Quarterbridge Road 2012 Manx Grand Prix Practice 650cc Hyosung

bu parkurda en son Allahın rahmetine kavuşan yarışmacı hyosungluymuş
    atid bunu beğendi.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Steve Osbourne 24 August 2012[237] Quarterbridge Road 2012 Manx Grand Prix Practice 650cc Hyosung

bu parkurda en son Allahın rahmetine kavuşan yarışmacı hyosungluymuş
    kazanın nedeni hyosung değildir bence. çünkü bu yarışları en çok kazanan bir yarışçı vardı. adam 1000cc ile defalarca şampiyon olmuş. ama gel gör ki birinci gittiği 125cc yarışında hayatını kaybetmiş.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Adamlar daha 3-5 yaşındayken pocket bike ile başlıyrlar bu işe.
    F1 pilotlarının gokart ile başlaması gibi.

25 yıl o aletin üzerinde limitleri zorlama çabası ile geçince sonuç böyle oluyor.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olay sadece eğitim mi, yoksa eğitimle yeteneğin bütünleşmesi mi, sanırım hiç birimiz bilemeyiz
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlar ölümüne yarışıyor bilgiyle bilinçle alakası yok orasıda yarış parkuru değil irlanda denizinde yer alan ingilizlere ait ada bana dünyadaki en iyi eğitimi verseler ve yiyemeyeceğim kadar para ve ayıklayamayacağım kadar ........ olacak yinede yarışmam canım kıymetli

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar ölümüne yarışıyor bilgiyle bilinçle alakası yok orasıda yarış parkuru değil irlanda denizinde yer alan ingilizlere ait ada bana dünyadaki en iyi eğitimi verseler ve yiyemeyeceğim kadar para ve ayıklayamayacağım kadar ........ olacak yinede yarışmam canım kıymetli
    zaten yarışanların parayla ilgili olduğunu sanmıyorum. hız tutkusu, motor aşkı. yarış hastası bunlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)