Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet için Sorular

Motovento
    REKLAM ALANI
    Evranos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerim cehaletimi af buyurun:

1.Öncelikle 1996 Ocak 3 doğumluyum. Ehliyeti en kısa sürede almak istiyorum kursa ne zaman yazılmalıyım?
    2.Ehliyet için komple masraf aşağı yukarı ne kadar oluyor? Kesin bir rakam istemiyorum. Kurs+belgeler filan derken ortalama kaça çıkar?
    3.Bir yerde a2 ehliyet alınca 18 yaşında araba ehliyeti alırken sadece direksiyondan sınava girildiğini okudum.Yani tekrar yazılı sınava sokmuyorlar bu doğru mu?
    "Misyonerler Afrika'ya geldiklerinde onların elinde Incil, bizim elimizde toprağımız vardı. Bize gözlerimizi kapayarak dua etmeyi öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda bizim elimizde Incil, onların elinde topraklarımız kalmıştı."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer B ehliyetin varsa A2 alırken sadece motordan sınava giriyorsun ve direksiyon sınavına.Tersinde de yani A2 ehliyet sahibi B alırken sanırım yine motordan sınava girer diye biliyorum.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    a2 ehliyetin varsa ve B ye giriceksen motor ve ilk yardım sınavlarına girip trafik sınavına girmiyosun + şu anda 16 yaşındasın 17den gün almıssın sınava girmen için 3 ocak 2013 tarihini beklemen lazım o günden sonraki en yakın sınava kayıdını yaptırabilirsin A2 için
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ba2 alacaksak nasıl oluyor beyler? ayrı ayrı mı giriyoruz sınavlara. tarih olarak nasıl oluyor? mesela yılda 4-5 kere farklı zamanlarda yapılıyor. aynı gün içerisin de mi olacak 2 sınavda?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı atid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ba2 alacaksak nasıl oluyor beyler? ayrı ayrı mı giriyoruz sınavlara. tarih olarak nasıl oluyor? mesela yılda 4-5 kere farklı zamanlarda yapılıyor. aynı gün içerisin de mi olacak 2 sınavda?
    önce byi alırsın yazılı + direksiyon
    sonra a2 motor bölümü sınavı sadece 20 soruluk + direksiyon
    iki sınav aynı günde olmaz
    iki ayrı sınav olarak misal agustos döneminde b yi alırsın bir sonraki ekim döneminde a2 yi
    sonra gidip cıkartırsın ehliyetini
    # motosikletle.blogspot

Evranos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Masraf ne kadar a2 için toplam?
    "Misyonerler Afrika'ya geldiklerinde onların elinde Incil, bizim elimizde toprağımız vardı. Bize gözlerimizi kapayarak dua etmeyi öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda bizim elimizde Incil, onların elinde topraklarımız kalmıştı."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)