Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kışında kullanabilecegim bi motor türü hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar ben motora yeni başlamayı düşünüyorum istanbulda oturuyorum kışında kullanabilecegim bi motor istiyorum benim aklımdan geçen istedigim motor ducati monster ama başlangıc için uygun bi motor degil sanırım siz neler tavsiye edersiniz hem başlangıca uygun hemde kışın kullanabilecegim motor olarak ve kışın motor kullanmanın ne gibi zorlukları olabilir bunlardanda biraz bahsederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Her tür motor kışın da ( da eki ayrı yazılır kullanılabilir. Hemen her motor suya dayanıklıdır.. Ancak senin kıyafetini ona göre ayarlaman lazım. Su geçirmeyen eldiven ve bot, ve yağmurluk, iyi kapanan bir kask gibi. Madem şehirde kullanacaksın, araçların attığı çamur seni çok üzecek -- varınca birisi seni elinde hortum beklesin
    -t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Kardeşim,

Kış koşulları için enduro motorlar daha dayanıklıdır ...

Sevgilerimle
    scorpions_59 bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kasım ayında Mondial Hyena 100 X cub aldım, mayıs ayına kadar istanbul ve çevresinde 5000km yaptım. Hem de orjinal lastiklerle, bi kere bile motoru düşürmedim. Demekki her motor kışın kullanılabilir.

yagmurda kullanmayı düşünmüyorum çok zaten ancak kışın yollar daha kaygan oluyo acaba bu kullanımı etkilermi ki muhakkak etkiler sanırım yeni başlıcak birinin kışın başlamasını tavsiye edermisiniz ayrıca ducati monster motorunu yeni başlıcak birine tavsiye edermisiniz kullanabilirmiyim sizce benim hızda fazla gözüm yok zaten çok hızlı kullanıcagımı sanmıyorum kendimi iyice geliştirmeden ancak daha önce hiç motor kullanmadım bana biraz tavsiye verirseniz bu konularda çok sevinirim

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı tkalfaoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her tür motor kışın da ( da eki ayrı yazılır kullanılabilir. Hemen her motor suya dayanıklıdır.. Ancak senin kıyafetini ona göre ayarlaman lazım. Su geçirmeyen eldiven ve bot, ve yağmurluk, iyi kapanan bir kask gibi. Madem şehirde kullanacaksın, araçların attığı çamur seni çok üzecek -- varınca birisi seni elinde hortum beklesin
    -t
    Konu Dışı
    Hayır her de-da ayrı yazılmaz. Bağlaç olan de-da ayrı, ek olan de-da birlikte yazılır.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben her motoru kullanırım ama enduro daha uygun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Paşa yeni başlayacaksan Monster felan alma sonra gerçekden monster olursun
    Fazla hızda gözüm yok deme bende hep öyle diyodum ama bindiğim tüm motorlarda neden sen hep son sürat görmek istiyom iyi ki Yüksek cc ye hiç binmedim
    maximum 30,40 hp bir motor al ki bu hp de ki motorlar zaten dayanıklıdır muhtemelen japon yada kore more olur Tavsiyem hyo 250 commet
    Suzukinin 250 cc nakedi gelirse o olabilir yada düşük cc endro Süper moto gibi motorlar olabilir Her motor kış şartlarına uygundur Ama kullanıcı uygun değildir sende kışa uygun kıyafet alarak bu uyumu sağlamış olursun
    Sado

su monster hakkın da bilgi verirmisinz biraz acaba kullanabilirmiyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

ben gerçekden kullanıcagım motorun bi ruhu olmasını istiyorum ortalıkda ruhsuz bir sürü motor var otomobildede motordada ruhsuz araçlara binmek içimden gelmiyor ve monsterın içinde gerçekden bi ruh var bana tavsiye edebilceginiz böle bi tarzı olan ruhu olan farklı hissettiren motorlar vamrı başlangıç için birde monster neden başlangıç için uygun degil açıklarmısınız lütfen çünkü sadece kullanamazsın demeniz beni tatmin etmiyor ikna olmam lazım

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulem topiği dil bilgisi topine çevirdiniz

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Islanmak sa maksat maxi scoter çözüm bacakların arasındaki hermotorla turşu gibi islanirsin korumalı giyinmiş kişiler hariç yeterli giysin varsa hiç usumeden gezebilirsiniz
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    bence yeni başlayacaksan bi ybr al enduro biraz agır kaçabilir

arkadaşlar dedigim gibi ruh önemli benim için çok hemde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)