Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125 kullanıcıları yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93971421/detay arkadaşlar linkteki motoru alıcam son fiyat 4250 ye anlaştık piyasasını bilmiyorum motorların bu fiyata alırsam kazık yemiş olurmuyum su sogutmalı ve enjeksiyonlu yazıyor ne anlama geliyor bu özellikler deposunda bi vuruk vardı motorun bi sorun teşkil edermi bide zenon far takılıydı ama bi tanesi yanmıyordu ilerde başımı agrıtırmı bunlar. motor 2011 yazıyor ama kasa eski kasa 2011 de bu tipten çıktımı acaba çok soru sordum ama biraz sık dokuyan biriyimdir cevap verip yardımcı olan arkadaşlara simdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önlerdeki sinyal ne öyle davul gibi

Sanırım sadece sola değil sağa da yatmış.

Sık dokuyan biriysen vazgeç motordan, pek sağlam durmuyo. Daha doğrusu ikinci el alma. 100 tl xenon desek, depo vs en az 250-300 tl masrafı var.

Ayrıca fren maneti çok ayrık duruyo.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Motosiklet biraz sıkıntılı gibi görünüyor. Sahibine kazası ya da yatması var mı gibi şeyler sor. Deponun ezilmesi benim için sıkıntı oluştururdu. Sahibi sitede ayrıntılı bilgi vermediğine göre telefondan bilmeyen insanlara satış yapabileceğini sanıyor. En azından ben böyle düşündüm. Kasa eski gibi ciddi kazası olabilir dikkat et. Xenon farın neden yanmadığı ise farın kısa olandan birisinin yanmış olabileceği ya da sigortadan kaynaklı bir sorun olabileceğini düşünüyorum.(Far tuşlarını kontrol et). Su soğutmalı motosikletler hava soğutmalılara göre daha stabil çalışır. Daha iyi soğur. Enjeksiyon ise yeni teknoloji bir sistemdir. Kışın ya da yazın çalıştırırken hiç bir problem yaşamazsın. Hava- Benzin karışımını kendisi ayarlar.
    the A.G.Z

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    motosiklet temiz duruyor.

bu kasa piyasada az sayıda var. aslında önceki cbr125r dan iki farkı var. birincisi eneksiyon. ikincisi ise kafa grenajı ve farı. birde renk farkı.

fiyatı makul. depo sökülecek ve işlem görecek. sonra boyanıp sticker yapıştırılacak. başka bişey yok.

saga yatmış sola yatmış gibisinden laflara bakma sen. motosiklet bu durdugu yerde de düşer kazada yapar. önemli olan şasedir. geri kalanı teferruattır.

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten servisten alıyorsun sorun varsa yine onlara yaptıracağın için hakkını araman kolay olur. Alınabilir duruyor.
    Müsait bir yerde öleceğim.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Deponun o şekilde ezilmesi için bayağı sağlam yatmış olması lazım. Sıradan bir düşme değil kesinlikle. Motorun sol tarafında bayağı bir değişen parça olmuş olmalı. Deponun hasarlı oluşu belki sürüş için sıkıntı çıkartmaz ama tamiri basit değil. Yenisi ise dünyanın parasıdır. Bunlar motorun değerini düşüren etmenler illa ki alacağım diyorsanız.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)