Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dorado markası

Motovento
    REKLAM ALANI
    brcmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba bi konuda yardımınıza ihtiyacım var dorado isminde bi marka gördüm bu yakınlarda otomatik şanzımanlı iki modeli var choper türünde poseıdon diye bi markası ile enduro tipinde corvus isminde bi modeli var daha önce bu markayı duydunuz mu kullananınız var mı teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitemizde kullanan bir arkadaşımızı hatırlıyorum.Daha öncede gidip incelemişliğim var.Ama fuarda özellikle inceledim.Görünüşü ve işçiliği gayet tatminkar bir makina.Yanlız tecrübe edenlerden geniş çaplı bir bilgi almak gerekiyor.

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    +ben de fuarda gordumn bu motorları hakıkaten ınsan bu fıyatlara sasırıyor ama motorun ıcını kımse bılemez . gorevlı motosiklette burgman motoru var dedı ama ben bunu espiri olarak kabul ettim...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Motosiklet modelleri bölümünde gayet geniş bir başlık var Dorado v3-v5 modelleriyle ilgili...Öncelikle yeni konu açmadan önce arama yapmanı, sonra o topiğe bakmanı önerebilirim ancak.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler