Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizsrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    2 sene oncesiydi
    Her zamanki gibi eve yürüyorum, baktım ilerde motorun üzerinde 2 tane apaçi artistlik peşinde. 2 adım yanlarında kızlar var :D önde olan dengesiz kişi duran motorda gaza basarak bağırtıyo, sonra birden bi baktım motorun ön teker 90 derecelik açıyla havaya kalktı ve ikiside yerde :D eve varana kadar gül gül bi hal oldum hala gözümün önüne geldikçe kahkaha atıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seinfeld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mcx Roadracer
    Bi tane de benden gelsin o zaman..

Sene 2012, henüz ehliyetim yok. Çeşme'den almışım motoru tın tın geziyorum. Manitayı da atıyoruz arkaya şekil hesabı. Neyse 2-3 ay öyle gezdim. Kaşınıyorum ya, hadi dedim İzmir'e gideyim, bastım otobandan gittim inceden. Akşamına arkadaş beni arıyor, gel diyor kafam bozuk takılalım, ben de evle papazım o an tamam diyorum çıkıyorum. Alsancakta buluşuyoruz iki bira alıp oturduk sahilde dertleşiyoruz. Tak bi telefon daha. Grubun en çıkıntısı 'olm tren garındayım gelin beni alın gezelim' napalım derken kendimizi garda bulduk. Cuma akşamı, scooterle 3 KİŞİ zargoların kuş uçurtmadığı yerde fıtı fıtı geziyoruz. Tabii hava güzel dedik parkta yatalım

Sabah bi uyandık etrafımızda insanlar koşuyo böyle ne işiniz var der gibi bize bakıyorlar. Bu çıkıntı olan arkadaş hadi dedi babamın köyüne gidelim. Depoyu fulledik artık ne cesaret geldiyse o an Ankara asfaltına çıktık yine 3 kişi, kapattık 100le gidiyoruz, Bi yandan da arkadakilere bağırıyorum olum bak 100e gidiyoz falan. Direksiyona yatmış bi şekilde giderken gördüğüm üçgen levha kaynar su etkisi yarattı, ne olduğuna anlam veremeden polis abimiz atladı önümüze durdurdu.

Ee beyler ehliyet? - Yok abi
    Kask? - Yok abi
    Ruhsatı verdim bekliyorum. Bi yandan da dil döküyorum abi yapma etme falan. Dinler mi hiç piyango ayağına gelmiş. Ehliyet+kask+3 kişi binmek.. Yazdı da yazdı. Bi de çekici çağırdı paketledi motoru götürdü

Bizim eller cepte küfrede küfrede köye gittik. Asıl film o an başlıyordu çünkü motoru yaşımdan ötürü üstüme alamamıştım, paranoyak bi arkadaşın üstüne almıştık. O 2 dakikalık telefon görüşmesinde duyduğum küfürler ne yaratıcıydı yarappi

2 yıl geçti aradan yeni sattım cicikızı. Heyt be ne günlerdi
    Memento-Mori bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Motora başlamam çok anlık olmuştu. motor mondial 150 zn mi zc mi çok garip bir aletti o

2 saat içinde trafikte ehliyetsiz kafamdan 3 beden büyük kask ile yoldayım kask içindeki kafa şeklim resmen sağdaki
    Asıl olay şimdi başlıyor.

Nerden baksan 4 metre genişliğinde yol bir an gaza gelip x3 gaz açıp sonrada motor beni geriye attığı için frene basamadım düşmemeyi başardığım motorda artık ayaklarım yere deymiyordu anlam veremedim başta sonra yavaş yavaş motoru devirince anladım motoru o gazla mantarın üzerine çıkarmışım.

Ön teker patlak ve çok iyi bir bok becermiş bir süpermen edasıyla ben ve anlamsız yüzüme bakıp halimi soran iyi misin diyen esnaf abiler.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    pcx
    olsada yazmam )

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Dün akşam sol şeritten gidiyorum. MAL BİR MONDEO sürücüsü sağdan direkt sola daldı. Kornaya bastım ne yapıyorsun der gibi yanına yanaştım kafayı çevirdim baktım. MAL MAL bana bakıyordu.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Henüz yok tazeyim 1 haftadır biniyorum
    Ahmanamra bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    kle500 ü ilk aldığım dönemde yan ayağı açık unutmuşum,çalışıyor tam hareket ederken stop ediyor,dedim noluyor ulen,sonradan ayaklığın açık olduğunu farkettim.bence güzel sistem,eski motorumda bikaç kez unutup yolda farketmiştim,çok şükür bi kaza geçirmedik...

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    bende bi anımı anlatayım heryerde var mı bilmiyorum ama gaziantepde itfaie (nasıl yazılıyodu lan) kamyonları havaların sıcak olduğu zamanlarda yolları sularlar nedenini hala anlayabilmiş değilim resmen motorculara ölüm şehreküstü mahallesinde hafif rampa bi yer var 60-70 civarıbi hızla gidiyorum ara sokaktan o kamyondan çıktı yol verdim yolları sulamaya başladı aklıma babamın söylediği bi öğüt geldi "sıcak asfalt ıslanırsa sabun kalıbı olur" harbiden olur mu acaba dedim 35-40 gibi rampa aşşağı giderken arka frene dokunduğum anda motor bi yana ben bi yana gittik o ıslak asfaltta bende baya sürüklendim çok şükür bi kaç sıyrıkla atlattık sanırım bende bu gruptayım

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Daha demin motorumu yıkamak için garajdan çıkaracaktım.Direksiyon kilidini açmayı unutmuşum. Motoru geri çekmemle sağ taraf duvara çarptı .Ayna ve sinyalin kırılması bir oldu. Granajdaki çiziklerde cabası.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Anahtarı direksiyon kilidini açtıktan sonra üzerinde bırakmışım, bindim motorun üstüne direksiyonu bi çevirdim çat diye ses geldi. Bi baktım anahtarın şekli kaymış Yuvasındanda çıkartamadım bi türlü çarşınında ortasındayım. Uzun uğraşlar sonuçu çıkardım anahtarı yoldan bi taş bulup düzelttim

s.ozer1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Hyosung GT250R EFi

Boyle kuzen dusman basina :)

Bugun artci olarak 16 yasindaki kuzenimi aldim arkaya. Yasinin vermis olduğu hevesle gaza bas deyip duruyordu. Neyse isiklarda durduk sol yanima 2 tane kawasaki geldi sagima da xmax 250 geldi. Kawasakilerin modelini ve ozelliklerini bilmiyorum yandan bakinca apache ye benziyorlardi. Bende icinden acaba 250 lik mi 600 luk mu diye dusunuyordum. Hani sesini duysam motorlarinin, zaten kac cc oldugunu anlayacağım o da yok. O sira arkadan kuzenim 250 lik mi diye bana sormus bende sadece 250 kismini duydum. Bu aralar motorlara merak sardi arastiriyor motorlarin ozelliklerini biliyordur diye kapisma moduna girdim ara gaz cekiyorum falan. Neyse yesil yandi kapandım motora gazi dipledim yanimdan viiiiiiiiz diye gecince en az 600 luk olduklarini anladım. Yasadigim rezilligi anlatamam kuzenin sucu nerede derseniz o olmasa kapisma moduna hic girmezdim bu olay yasanmazdi

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    bugün bi yerden koli alacaktım, bayada ağır bişeymiş büyük oluncada bana selede oturacak yer kalmadı bende bineciğim yer dar oldugu için yan krikoya alıp öyle bineyim dedim (MALLIGA BAK!!!!) sehpadayken krikouyu açtım sehpadan indirdiğim an kolinin ağırlığı ile kriko sağ orta parmağıma girdi öylece kaldım allahtan kalın bi spor ayakkabı vardı da ucuz kurtardım parmağı, yinede şişdi bayaa inşallah bişey yoktur

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    İnsan sıkışınca gücü ancak malına yetiyormuş.
    Para sıkıntısı var diye motoru sattık.
    Daha büyük mallık yapan varsa bilemem.
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

jonkro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 660,Motoran Vento,Opel Corsa C
    merhaba arkadaşlar sırf bu konuya cevap yazmak için üye oldum ( en sonunda )

geçen sene kurban bayramından 1 gün önce motorla markete gidip, marketten yürüyerek apartmana girdikten sonra kapıcıya 'motorum dışarda,göz kulak ol ben 10 dk sonra geliyorum' dedim. tamam dedi garibim. 10 dk sonra dışarı çıktıgında motoru görememiş kapının önünde. yana yana evin zilini çaldı ben tabi mala bağladım bi an sonra polisi aradık adamlar geldi kameraları inceliyoruz. motoru da öyle bi yere koydugumu zannediyorum ki polislere şuraya koydum diyorum ama kameranın kadrajı orayı almıyor.adamlar kafayı sıyırdı nasıl olur biz devriyedeyken diye. bütün komşular aşağı indi. sonra babam polislerle komşularla konuşurken marketin önüne bi gidip bakayım dedim. bi ihtimal orda mı acaba diye.bir gittim ki motor orada :D :D sonra motora binip garaja geldim herkes bana bakıyor şaşkın şaşkın. babam hırsızı dövüp aldım sanıp sende bişey var mı demişti :D polislerin elinden de zor kurtulmuştum az kalsın döveceklerdi :D şimdi komşular beni motoru koyarken görünce unutma ha aman ha diyorlar sürekli :D[COLOR="Silver"]
    newceri, hsk, [Turan] ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz yok tazeyim 1 haftadır biniyorum

Bugün motorumu değiştirdim henüz bir hafta oldu alalı ama bıktırdı tamirattan parasından değil çözümsüzlüğünden.

Neyse bu motorun sesi çoktu 650cc gibi Abart egsoz mu neydi
    FAlcon 125 YBR çakması motor aldım 125 lik rahat hafif seri yani iyi

Bide sessizzz En azından diğerine göre,
    Işıklarda stop etmiş kask da var la diyorum ne sessiz motor yeşil yandı basıyorum gitmiyor aha dedim buda bozuk gaz yemiyor altımda iterek götürdüm ilerki ışıklara sola döndüm baktım çalışmıyor

Çaktırmadan çalıştırdım devam ettim.

La ne mal ım dedim bi an

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı jonkro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar sırf bu konuya cevap yazmak için üye oldum ( en sonunda )

geçen sene kurban bayramından 1 gün önce motorla markete gidip, marketten yürüyerek apartmana girdikten sonra kapıcıya 'motorum dışarda,göz kulak ol ben 10 dk sonra geliyorum' dedim. tamam dedi garibim. 10 dk sonra dışarı çıktıgında motoru görememiş kapının önünde. yana yana evin zilini çaldı ben tabi mala bağladım bi an sonra polisi aradık adamlar geldi kameraları inceliyoruz. motoru da öyle bi yere koydugumu zannediyorum ki polislere şuraya koydum diyorum ama kameranın kadrajı orayı almıyor.adamlar kafayı sıyırdı nasıl olur biz devriyedeyken diye. bütün komşular aşağı indi. sonra babam polislerle komşularla konuşurken marketin önüne bi gidip bakayım dedim. bi ihtimal orda mı acaba diye.bir gittim ki motor orada :D :D sonra motora binip garaja geldim herkes bana bakıyor şaşkın şaşkın. babam hırsızı dövüp aldım sanıp sende bişey var mı demişti :D polislerin elinden de zor kurtulmuştum az kalsın döveceklerdi :D şimdi komşular beni motoru koyarken görünce unutma ha aman ha diyorlar sürekli :D[COLOR="Silver"]
    2012 de İnsan jetta yı AVM nin otoparkında unuturda otobüs beklermi :D Akbil çıkartıcam anahtar çıktı dayı durr durr dedim sen git ben Yetişirim.

jonkro, hsk, yusufozugenc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam 18 sayfa eksiksiz okunur mu arkadaş yarıldım yani

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    O hali gözümde canlandırmaya calıştım... koptum vallahi

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    hakaten niye çektin
    bende şimdi sebebsiz cok güldüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Alıntı Ghostrider91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 km süratle giderken bujiyi çektim. Niye çektim Bilmiyorum
    hakaten niye çektin
    bende şimdi sebebsiz cok güldüm.
    ellaksakir bunu beğendi.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seinfeld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tane de benden gelsin o zaman..

Sene 2012, henüz ehliyetim yok. Çeşme'den almışım motoru tın tın geziyorum. Manitayı da atıyoruz arkaya şekil hesabı. Neyse 2-3 ay öyle gezdim. Kaşınıyorum ya, hadi dedim İzmir'e gideyim, bastım otobandan gittim inceden. Akşamına arkadaş beni arıyor, gel diyor kafam bozuk takılalım, ben de evle papazım o an tamam diyorum çıkıyorum. Alsancakta buluşuyoruz iki bira alıp oturduk sahilde dertleşiyoruz. Tak bi telefon daha. Grubun en çıkıntısı 'olm tren garındayım gelin beni alın gezelim' napalım derken kendimizi garda bulduk. Cuma akşamı, scooterle 3 KİŞİ zargoların kuş uçurtmadığı yerde fıtı fıtı geziyoruz. Tabii hava güzel dedik parkta yatalım

Sabah bi uyandık etrafımızda insanlar koşuyo böyle ne işiniz var der gibi bize bakıyorlar. Bu çıkıntı olan arkadaş hadi dedi babamın köyüne gidelim. Depoyu fulledik artık ne cesaret geldiyse o an Ankara asfaltına çıktık yine 3 kişi, kapattık 100le gidiyoruz, Bi yandan da arkadakilere bağırıyorum olum bak 100e gidiyoz falan. Direksiyona yatmış bi şekilde giderken gördüğüm üçgen levha kaynar su etkisi yarattı, ne olduğuna anlam veremeden polis abimiz atladı önümüze durdurdu.

Ee beyler ehliyet? - Yok abi
    Kask? - Yok abi
    Ruhsatı verdim bekliyorum. Bi yandan da dil döküyorum abi yapma etme falan. Dinler mi hiç piyango ayağına gelmiş. Ehliyet+kask+3 kişi binmek.. Yazdı da yazdı. Bi de çekici çağırdı paketledi motoru götürdü

Bizim eller cepte küfrede küfrede köye gittik. Asıl film o an başlıyordu çünkü motoru yaşımdan ötürü üstüme alamamıştım, paranoyak bi arkadaşın üstüne almıştık. O 2 dakikalık telefon görüşmesinde duyduğum küfürler ne yaratıcıydı yarappi

2 yıl geçti aradan yeni sattım cicikızı. Heyt be ne günlerdi

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ozamanlar Honda cbr 250r ım vardı.

Bursa Carrefoursa ya gittik.
    Dedim kapalı otoparka kitliyim motoru.

Neyse park ettim, tam güvenliğin önüne özellikle görsün diye.

Sonra bi güzel lastikten demire kitledim.
    Sonra yürüyen merdivenle yukarıya çıktım .

Diyorum birşey eksik. Sonra dedim kilit in anahtarını almamışım. Telaşla indim , kilidin anahtarını aldım üstünden
    Tekrar yürüyen merdivenle yukarı çıktım.
    Yine birşey unutmuşum sanki , bu sefer de motorun anahtarı

tabi yine telaşla koşturdum motorun yanına , anahtar motorun üstünde

Güvenlik garip garip bana bakıyor. Ben kızardım. Toplamda 2 tane olan anahtarı sırayla motorun üstünde bıraktım

Sonra güvenliğin tekrar yanından geçip üst kata çıkıcam , güvenlik döndü dediki ;

'' Gardaş bak bakıyim kendini de unutmuşmusun,sonra tekrar gelme. ''

Kafamı gömdüm koşarak içeri fırladım ahahah . Artçımda vardı benimle 1 hafta dalga geçti sağolsun.
    Bekozade, ellaksakir, Özgürr ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)