Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Skygo:SG 200-18

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    v2 motor nasıl oluyor? v motor ok ama 2 si nedir? hem v motor hem su soğutma ise güzel birşeye benzer heralde, 200 cc az yakar diyecektim ama buna karşın epeyde ağır yaww..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    attilamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    v2 v şeklinde yerleşmiş 2 silindir demek

Motosikleti
    Artık Yok...
    moor geldi arkadaşlar altunizadedeki bayide mevcut ciddi alıcılara test de ettiriyorlar ben pek beyenmedim biraz ufak ve cılız geldi bana belkide birazda işçiliği sırıtıyor aletin

tsunami_911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu motoru beklemekten karnım yırtıldı bide ilkkezx bi motor alacağım için epeyce hevesliyim ama maalesef hevesim kursağımda kaldı bayiiler beni bayaa bi oyaladı en son dayanamayıp çullasın sayfasından bi yetkiliye mail attım gelen cevapta temmuz ortasında bayiilere dağıtılacağını söyledi bende bu senelik vaz geçtim ama benim gibi saf ve temiz bi anadolu çocuğunun duygularıyla oynayan hain gaddar bayiileri şiddetle kınıoyorum

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Alıntı tsunami_911 adlı üyeden alıntı
    ben bu motoru beklemekten karnım yırtıldı bide ilkkezx bi motor alacağım için epeyce hevesliyim ama maalesef hevesim kursağımda kaldı bayiiler beni bayaa bi oyaladı en son dayanamayıp çullasın sayfasından bi yetkiliye mail attım gelen cevapta temmuz ortasında bayiilere dağıtılacağını söyledi bende bu senelik vaz geçtim ama benim gibi saf ve temiz bi anadolu çocuğunun duygularıyla oynayan hain gaddar bayiileri şiddetle kınıoyorum
    Aman be abicim yardın bizi. Sende temmuzun ortasında binersin nolcek. Karaköydeki merkezinin adresini tam olarak söyleyecek varmı aramızda. Olcan ?? Sanada zahmet veriyorum yaw.
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    @fahricin;
    Karaköy Kemeraltı caddesi'nde yolun çift numaralı apartmanlar tarafında.
    Açık adresi bilmiyorum ama Galata Köprüsü'nün Karaköy tarafında tramvay yolunu takip ederen Kabataş yönüne yürürsen gireceğin Kemeraltı Caddesi'nde, sağda 2-3 dakika sonra karşına çıkacaktır.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı
    @fahricin;
    Karaköy Kemeraltı caddesi'nde yolun çift numaralı apartmanlar tarafında.
    Açık adresi bilmiyorum ama Galata Köprüsü'nün Karaköy tarafında tramvay yolunu takip ederen Kabataş yönüne yürürsen gireceğin Kemeraltı Caddesi'nde, sağda 2-3 dakika sonra karşına çıkacaktır.
    Sağol olcan. Bu arada fooğrafları daha göremedik. Sitedeki şaha kalkmış lifan pozundan başka pozu yok bu aletin. Servis ağı genişleyecek dedi bir yetkilisi buranın, ama sen ne dersin şansı varmıdır, gelecek vaadeden bir aletmidir bu? Yanlış anlama senin bilgin benden fazla olduğu için sana soruyorum. Şimdi ben RR, Doradao v5 ve bunun arasında kaldım. Sen olsan ne yapardın olcan?
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Ya arkadaşlar bu motoru bende sabırsızlıkla bekliyorum ama aklıma takılan birşey var ilk nisan ayında gelecekti sonra mayıs oldu sonra haziran şimdide temmuz ortası ya yaz bitti neredeyse motor gelmedi birde motor 3 -4 ayda gelirse parça lazım olduğunda kaç senede gelir acep
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

lambretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley&Davidson 883R
    Bu motorun geliceği falan yok anlaşıldı. Başka firmalarda da olmuştu motorun tanıtımı yapıldı ama kendisi gelmedi. Bu da öyle bişey galiba.
    Gelse de sürpriz bi fiyat çıkabilir.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    @lambretta&roadcarver, motor geldi galiba 1-2 hafta önce Altunizade'de bir bayide fiyat etiketiyle görmüştüm.

@fahricin, fuar fotoğrafları topiclerinden birinde benim her taraftan çektiğim fotoğrafları vardı bu motorun.Aratıp bulabilirsin...Ayrıca yarın Altunizade-Gümüşsuyu'ndaki bayinin yanından geçeceğim herhalde, uğrayıp üstünde fotoğraf çektirmeye çalışırım.
    SG 200-18'in görünüşü gerçekten hoş, Karaköy'deki bayide (potansiyel) müşteriyle ilgilenmeleri hoş ama hakkında başka kayda değer bir bilgim yok.
    Servis ağıyla ilgili kesin birşey söyleyemem, Skygo'nun Cross modellerini kullananlardan ayrıntılı bilgi alınabilir sanıyorum.

Ben şimdilik Regal Raptor'a daha sıcak bakıyorum.

lambretta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley&Davidson 883R
    olcan bana da regal daha mantıklı geliyor ama buna da bi bakıcam

herk'in de bi su soğutmalı motoru geldi onu da alternatif olarak listeye yazdım
    regal önde şimdilik

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Arkadaşlar bildiğim kadarıyla motor hala gelmedi o gördüğünüz motor merkezdeki motor bayi bayi gezdiriyorlar
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

ee temmuzun ortasınba bekle sonna 2 ay sonnaada bineme extra günde 10 miyonda yol parası veer bekle canım nolcak

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    SKYGO SG200-18 FOTOĞRAFLARI:

Bugün, bahsettiğim Gümüşsuyu'ndaki bayiye gittim, motosiklet birkaç güne kadar onlardaymış, şimdi ise roadcarver'in dediği gibi teşhir amaçlı başka bir bayiye göndermişler, yani fuarlarda gösterilen, Karaköy'de gördüğümüz, Altunizade'de duran ve başka Skygo bayilerinde görülebilecek olan motor şimdilik aynı. Bana söylenen Haziran ayı için sipariş alındığı, motorlar 4495 YTL fiyata 500 YTL peşinatla şimdiden satılmaya başlamış ve çoğu satılmış.

bana 2 aydır bi kaç gün içinde elimizde olur diyolar ama neyseeeee

barbaros17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki arkadaşım ben bu motordan aldım ama elime haziran 10 diye tarih verdiler kesin gelir mi yoksa bayi beni mi kandırıyor karasız kaldım kaporamı alsam mı ne şimdi ne yapıcam bilmiyorum.

barbaros17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bunun üzerindeki göstergekaç km hız olarak gösteriyor yoksa 140 km hız mı gösteriyor

işte dediğim gibi ben bundan 1 ay önce mail attım çullasın genel merkezine bana temmuz ortası gibi bayiilere dağıtılacak dediler tabi bunu diyen genel merkez...

alpayism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V Strom DL1000
    bence en temizi Lifan Group'a yazıp sormak.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Altunizade'deki bayii'ne sordum.Temmuz'un başında geleceğini ve 500ytl'lik kaporayla satışınada başlandığını söyledi.Daha görmediğim bir makina içinde kaparoyu biraz garip bulmadım desem yeri var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler