Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Sonunda birileri beni Anladı :))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Alıntı BornToBeWild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem, Titan önereceksin sandım bir an Forumda keyifle takip ettiğim bir kullanıcısın

Bu arada Kiraz kardeşim, gerçekten çok fazla veriyorsun. Henüz para filan vermediysen bence bir araştır. ailenin yakınlarının tanıdıkları vardır, çok işe yarıyor.

Toplasan 10 tane kurs vardır, küçük ilça filan demişsin ama Ben Bingöl'deyim, iki tane kurs var burada. Bu arada "şehir" burası. Seçeneğin çokken, ikinci görüştüğün ve kurduğu cümlelerle bir sigorta ürünü pazarlamacısı gibi tatlı hayaller kurduran yerlerden uzak dur. Genelde lafta kalır icraat olmaz. Eğitim olayını en makul Honda veriyor ama İstanbul'da bildiğim kadarıyla. Bilmiyorum ne okuyorsun, okumuyor musun ama kazan istanbulu, al eğitimini ve motorunu, sonra yollar senindir.
    Verdikleri eğitimi gördüm ve şehir dısına cıkmak ıcın daha bir senem vaaar Bahsettiğim kutstan mezun arkadaslar da buldum onlar da memnun ama bu ''1200 varken 1500 nıye?'' olayı kafamı karıştırmadı değil Ben sadece ehliyetimi istiyorum şu başıma gelenlere bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı BornToBeWild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem, Titan önereceksin sandım bir an Forumda keyifle takip ettiğim bir kullanıcısın

Bu arada Kiraz kardeşim, gerçekten çok fazla veriyorsun. Henüz para filan vermediysen bence bir araştır. ailenin yakınlarının tanıdıkları vardır, çok işe yarıyor.

Toplasan 10 tane kurs vardır, küçük ilça filan demişsin ama Ben Bingöl'deyim, iki tane kurs var burada. Bu arada "şehir" burası. Seçeneğin çokken, ikinci görüştüğün ve kurduğu cümlelerle bir sigorta ürünü pazarlamacısı gibi tatlı hayaller kurduran yerlerden uzak dur. Genelde lafta kalır icraat olmaz. Eğitim olayını en makul Honda veriyor ama İstanbul'da bildiğim kadarıyla. Bilmiyorum ne okuyorsun, okumuyor musun ama kazan istanbulu, al eğitimini ve motorunu, sonra yollar senindir.
    Sağol arkadaşım teşekürler titan önermek aklımın ucundan bile geçmemişti kiraz isterse sıralar istedikleri modelleri, bizde içinden birini seçip öneririz
    kiraz gerçekten tebrik ederim. Hatta bütün bayan motosikletçileri tebrik ederim. Memleketimde bakış açısı olarak desteklemeyenler çok var. Ben hertürlü desteklerim. Araba sürüyolarya, motor neden sürmesinler? Bikere bu formdan bi bayanla ters düşmüştüm oda 600 rr istiyodu büyük gelir zaptedemezsin falan filan. Ben iyiliği için söylemiştim
    Kiraz'' bunu beğendi.

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Ben A2+B yi 1050 TL ye almıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

1500 TL derken harçta içinde anladığım kadarıyla.... eğer öyleyse çok uygun
    Kiraz'' bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben A2+B yi 1050 TL ye almıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

1500 TL derken harçta içinde anladığım kadarıyla.... eğer öyleyse çok uygun
    Benim hesaplamam var önceki mesajlarda okurmusun
    Uygunluğunu o zaman anlayabilirsin

Motosikleti
    Kurs + sınav harcı + emniyete verilen para demek istedim m zaman uygun oluyor bu sene emniyete verilen para 475 civarı arkadaşa aldık yeni. Yani kurs o zaman 1025 TL oluyor çok değil

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Hayırlısı olsun inşallah düşmeden kalkmadan öğrenirsin, Allaha çok şükür ben henüz düşmedim, büyük bir kazadansa küçük düşmelerle ders almak en iyisi fiyat konusunda ilçeden içleye şehirden şehire çok değişiyor. Ben üniversiteye gitmeden önce almıştım önce a2 bir yıl sonra b aldım, sadece b ehliyet kursuna 600 lira vermiştim. Bir yıl sonra antepe gittiğimde arkadaşlarım herşey dahil 300 liraya b ehliyet almıştı. (bundan 6 sene öncesi tabi ). Neyse ozaman ne diyoruz 4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...
    Kiraz'' bunu beğendi.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Motosikleti
    Demir At
    Kurs + sınav harcı + emniyete verilen para demek istedim m zaman uygun oluyor bu sene emniyete verilen para 475 civarı arkadaşa aldık yeni. Yani kurs o zaman 1025 TL oluyor çok değil
    B 400 TL DİREK A2 340 TL kurs ücreti 740 tl total A1-A2 SINIFI EHLİYET HARÇ VE KART MASRAFI 2012 Yılı 96,35 TL. EHLİYET KART ÜCRETİ : 80. B SINIFI EHLİYET HARÇ VE KART MASRAFI 2012 Yılı 290,10 TL. 740+97+80+290=1207 tl emin olun daha uygun yerler bulunur heleki canlı parayı cıkarın delirirler :D 1500 e değil 900 e alırsınız :D

Motosikleti
    Kiraz demişki sinavlardan sonra kazanınca ehliyetini kurstan alacak. Koşuşturma onlara ait. Emniyet kursa verebilir mi ehliyeti? Sanki bunu demek istemiş.

Motosikleti
    Demir At
    Kiraz demişki sinavlardan sonra kazanınca ehliyetini kurstan alacak. Koşuşturma onlara ait. Emniyet kursa verebilir mi ehliyeti? Sanki bunu demek istemiş.
    Bende ole aldım imzaya ve parmak icin gttim birtek
    Kursa geldi ehliyetim

Motosikleti
    Emniyete verilen B+A2 bu sene ne kadar? 1500 içinde oda var sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

İlden ile değişebilir hepsi 1500 normal bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:18 ----------

Harc ok ama kurs fiyatlarının bir ortalaması yok İşte

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

467 TL emniyette gidiyor kurslarda alabildiğini alıyor

Motosikleti
    Demir At
    1500 500 çıkınca 1000 tl kalıyor bu da kursun cebine kalıyor

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    benim aldığım ehliyetlerin her 2 sindede kurstan dosyamızı alıp trafiğe gitmiştik , kandimiz koşturmuştuk ,şimdi böyle modadır belkide , hani biz hallederiz üstadım sen yorulma deyii olayı janjanlayıp , size kımıl kımıl bir şekilde tatlı tatlı 200-300 gaymeyi yükleyebilirler gibi olabilir araştırmakta fayda var
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim aldığım ehliyetlerin her 2 sindede kurstan dosyamızı alıp trafiğe gitmiştik , kandimiz koşturmuştuk ,şimdi böyle modadır belkide , hani biz hallederiz üstadım sen yorulma deyii olayı janjanlayıp , size kımıl kımıl bir şekilde tatlı tatlı 200-300 gaymeyi yükleyebilirler gibi olabilir araştırmakta fayda var

Haklısın ama genede şehirden şehire değişiyor işte aslında buna belli bir fiyat biçmeleri gerekir Türkiye genelinde... yalnış mı düşünüyorum....

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    hayırlı olsun fiyatları bilmiyorum ehliyeti alalı yıllar olduğundan , konuyla alakası yok ama ; 150MR vulture modelinide geçen haftasonu kullandım , çok harika titreşim yok, çok zevkli kullanması
    Kiraz'' bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol arkadaşım teşekürler titan önermek aklımın ucundan bile geçmemişti kiraz isterse sıralar istedikleri modelleri, bizde içinden birini seçip öneririz
    kiraz gerçekten tebrik ederim. Hatta bütün bayan motosikletçileri tebrik ederim. Memleketimde bakış açısı olarak desteklemeyenler çok var. Ben hertürlü desteklerim. Araba sürüyolarya, motor neden sürmesinler? Bikere bu formdan bi bayanla ters düşmüştüm oda 600 rr istiyodu büyük gelir zaptedemezsin falan filan. Ben iyiliği için söylemiştim
    Teşekkür Ederim Söylediklerinize katılıyorum memleketimizin güzel bayanları niye el atmıyor bu motosiklet denen derin mevzuya? Çok ilginç bir milletiz cidden.
    Haa bu arada bende ileride 600 rr istiyorum! yorumlarınıza şimdiden açığım

Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun inşallah düşmeden kalkmadan öğrenirsin, Allaha çok şükür ben henüz düşmedim, büyük bir kazadansa küçük düşmelerle ders almak en iyisi fiyat konusunda ilçeden içleye şehirden şehire çok değişiyor. Ben üniversiteye gitmeden önce almıştım önce a2 bir yıl sonra b aldım, sadece b ehliyet kursuna 600 lira vermiştim. Bir yıl sonra antepe gittiğimde arkadaşlarım herşey dahil 300 liraya b ehliyet almıştı. (bundan 6 sene öncesi tabi ). Neyse ozaman ne diyoruz 4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...
    Amin Evet konuştukça bu durumun daha fazla farkına varıyorum her yer aynı değil eğitimi de parası da farklı.

Ehliyeti kusrtan alacağım aynen dediğim gibi koşuşturmaca onlara ait.

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazıklanmak istemiyorum malesef tek seçeneğim bu araya tanıdık sokucam sanırım

Haklısın ama genede şehirden şehire değişiyor işte aslında buna belli bir fiyat biçmeleri gerekir Türkiye genelinde... yalnış mı düşünüyorum....
    Al benden de o kadar! Şu şu kadar bu bu kadar desinler herkes paşa paşa gitsin değil mi

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun fiyatları bilmiyorum ehliyeti alalı yıllar olduğundan , konuyla alakası yok ama ; 150MR vulture modelinide geçen haftasonu kullandım , çok harika titreşim yok, çok zevkli kullanması
    Teşekkür ederim bu güzel yorum için Bende dün mağazada sipariş üzerine gelmiş 0'rını görünce atladım üzerine kavrayabildim,ayağım yere değiyor neyseki boydan dolayı sorunum yok,deli oluyorum bu motora haha adam artık al git diyor bana bıktı her gün beni görmekten artık sadece kımlıkte yaşı beklemek kaldı ahh bir de ehliyet

( Kimliğimde 1 yaş küçük gözüküyorum

150 mr vulture makseli diye bir ankaralı arkadaş satıyor...gördüğüm kadarıyla iyi motor kullanıcısı...istersen bir araştır...belki yanına getirebilir...eğer
    2.el olmasın dersen bir şey diyemem...
    Kiraz'' bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kiraz 600 rr büyük gelir. Kawa ninja250r 2013 versiyon, suzuki inzuma 250, honda cbr 250r öneririm sana. Hani ilerde düşünüyomuşsunya, bunlar iyi gider. Keşke pembe renkli versiyonları olsaydı.

Motosikleti
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 mr vulture makseli diye bir ankaralı arkadaş satıyor...gördüğüm kadarıyla iyi motor kullanıcısı...istersen bir araştır...belki yanına getirebilir...eğer
    2.el olmasın dersen bir şey diyemem...
    2.el almayı planlıyordum ama vazgeçtim 0 alacağım Hatta özel plaka da istiyorum!

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kiraz 600 rr büyük gelir. Kawa ninja250r 2013 versiyon, suzuki inzuma 250, honda cbr 250r öneririm sana. Hani ilerde düşünüyomuşsunya, bunlar iyi gider. Keşke pembe renkli versiyonları olsaydı.
    Hele ben bir vulture'mı alayım da rr eksik kalsın ayrıca bayanım ama pembeden nefret ederim hatta pembe renkli super sportlardan nefret ediyorum!
    Siyah Sarı turuncu !

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Kiraz'' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el almayı planlıyordum ama vazgeçtim 0 alacağım Hatta özel plaka da istiyorum!

Hele ben bir vulture'mı alayım da rr eksik kalsın ayrıca bayanım ama pembeden nefret ederim hatta pembe renkli super sportlardan nefret ediyorum!
    Siyah Sarı turuncu !
    mondial 150 mc vulture favori rengim mavi ve gri. Kiraz şu vultureyi alda kapışalım

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Hayırlı olsun, darılmaca yok ama bu motor gercekten çok çirkin :(

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)