Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikleti Sattıktan Sonra Sigortadan Parayı Geri Almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esselamu Aleyküm
    Arkadaşlar ben motorsikletimi satmak istiyorum fakat motorumun sigortası yok cezası ile yaklaşık 1000 TL sigorta parası tutuyor.Ben sigorta yaptırıp satışı arkadaşın üzerine verdikten sonra sigorta parasını 1000 Tl olarak mı geri alacağım yoksa 1 sene gecikme cezası düşüldükten sonramı geri alacağım.Ben paramı 1000 TL olarak geri alırsam 1 sene sigorta gecikme cezasını motoru alan arkadaştan mı alacaklar.Bilgisi olanlar lütfen yardım edebilir mi ? Merkeze uzak olduğum için sigorta şirketlerine danışamadım.
    Cezayı senden alıcaklar malesef bildiğim kadar ceza %5 misal verdin 1000 tl alırsın 900 tl ortalama olmadı 800 tl geri alırsın ama sgorta yaptırcağın yerde durumu iza et ben aracımı satıcam birazdan sgortasız satılmadığı için sgorta yaptırcam ve aracımı satıcam sonra sgortayı iptal edicem ne kadar geri alabilirm ve paramı almamda sorun olurmu diye bir mutakıba varırsın kafandaki sorulara cevabını bulmuş olursun
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R25
    Ekim 2015 de 413 liraya yaptırdığım sigortamı motoru satınca mayıs ayında iptal ettirdim ve 183 lira geri ödemesi çıktı

racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    şimdi sigortam.net ile görüştüm oradaki şahıs acente size paranızı iade eder ceza kesintisi yapmaz dedi bakalım artık uzak yakın gidip acenteler ile konuşucam inşeALLAH fazla bir kesinti olmaz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)