Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

60000`de FJS600 Silverwing ABS alinirmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Atlantic 200
    Arkadaslar oncelikle eger konuyu yanlis yerde acmis isem ozur dilerim.
    Mevcut motorum olan 2004 Aprlila Atlantic 200 umu satip ,bir Honda FJS 600 Silverwing ABS alma durumum var. Daha once hic 600 luk makina kullanmadim ve almak istememin tek sebebi motor buyutmek isteyisim. Bu makina hakinda yorumlariniza ihtiyacim var. Fiyati 6500 Tl.ve 60000 km.de Kisacasi bu motor bu kadar edermi ? Km si bir dezavantaj olustururmu ? Motor sahibi motoruna cok guveniyor ve istediginiz ustaya beraber gosteririz diyor. Siz ne dersiniz ?

Simdiden yardimci olan herkeze cok tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    linki fotoğrafı filan varmı?? model yılı kaçtır???
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Aprilia Atlantic 200
    Selamlar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3994832/detay/
    2002 model
    Tesekkurler.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    helal olsun adama sıfıtlatma ayaklarına girmemiş.Resimler her ne kadar bulanık da olsa temiz gibi görünüyor.2002 model ve 60000 bin de.biraz daha koyup güzel bir 250 cc alabilirsiniz.Bu sanki biraz macera olurmuş gibime geliyor benim.
    Fikrinize saygı duyarım tabiki.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Aprilia Atlantic 200
    Cok tesekkur ederim. Benimde dikkatimi ceken resimlerin temiz olusu oldu .Ama dediginiz gibi Km. konusu beni dusunduruyor. Ogrenmek istedigim bu km. bu motor icin fazlami ? Kusura bakmayin bu konularin biraz acemisiyim.

Saygilar.

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Dostum motorun km si çok önemli değil, bakımları zamanında yapılmış mı kazası varmı değişeni var mı bunlar önemli. Ülkemizde km si fazla olan motorlara karşı haksız bir önyargı var bence, bu motorlar 200-300 bin km yapabilecek kapasitededir. 250 ve üstü cc lerde motor enjeksiyonlu ise 30-40 binden sonra rodaj daha yeni tamamlanır. Yani bu motor hırpalanmamış bi motorsa km si gayet iyi. Kızıltoprak Ali Esengül' e cihazı gösterin herşeyini bulur ona göre de kararını verirsin. Hayırlı olsun..
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia Atlantic 200
    Cok tesekkur ederim. Bu bilgi cok isime yarayacak umarim.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    grenaj kulaklarında veya vida yerlerinde kırık çatlak yoksa anahtarı kilidi benzer yerler düzgün çalışıyor ve kusuru yoksa gösterge panelleri camı güneşten solmamış yani görsel olarak kusursuzsa yürüyeni düzgünse alınır ben alırım 250 cc ye de kıyaslamam

Motosikleti
    Aprilia Atlantic 200
    Tesekkurler tr100a. Zaten yanima bir usta almadan karar veremem ama yorumlara bakilirsa genel olarak eger ciddi bir sikintisi yok ise bu km de bu fiyata alinabilecek bir motor gibi gorunuyor.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence 600 cc motosiklet için km fazla sayılmaz ha motosiklet 125cc olsaydı o zaman daha az km olanlara bak derdim bence doğru düzgün bi usta bakarsa alınır bu tarz motor kullanan insanlar motosikletlerine iyi bakarlar zamanında bakım vs aksatmaz belli ki motor uzun yollarda kullanılmış yolda kalmamak için adam motorunun bakımını zamanında yaptırmıştır şahsi kanaatim bu yönde
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    yanlız uyarmak boynumun borcudur,
    bu motor dedikleri gibi ise ,sıkıntısız ise ,tabiri caizse cillop gibi yani olması gerektiği gibi ise bi dahada başka tür motora binmezsin benden söylemesi....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    eğer motorun yağını ve bakımlarını eksik etmemişse 60000 km bir honda motoru için hiç bir şey honda motorsiklet motorlarında gayet iyidir hatta bazı motorlarına 400.000 km garanti vermektedir bu kadar güvenmekte siz bi kazasız varmı sorgulayın grenaj durumu nasıl motoru açılmışmı vs vs 10 yılda sözde 5000 km yapmış motorlardansa bunu almanız daha hayırlı şu an benim motorum 64.000 önceki motorum yanlış hatırlamıyorsam 62 bin civarıydı motorlara daha anahtar değmemişti tabi bujiyi saymazsak ve ikisinin de motoru canlıydı performansları gayet iyi yakıt tüketimleri her şeyi olması gerektiği gibi bir arkadaşında dediği gibi ülkemizde km konusuna çok takılıyoruz
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    kuşadasından alsan olmuyor mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88054139/detay

km si düşük modeli yüksek...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuşadasından alsan olmuyor mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88054139/detay

km si düşük modeli yüksek...
    8 yılda bu km ri ittirerek mi yaptı acaba
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Burda birisinin paylaştığı ilanda görmüştüm. Sahibi ben motosikletimi sonraki sahibi için almadım. Gezdim de, düştüm de.

Yabancılar motosikletinin kilometresi ile gurur duyarken biz utanç duyuyoruz. Geziyoruz, tozuyoruz, her çiçekten bal alıyoruz ama sonunda el değmemişini arıyoruz. Bu kadar yazdım ama ben de araç alırken kilometresine takılmadan edemiyorum .

Bunların yakıtı nasıl acaba?
    fat280 ve yaşar35 bunu beğendiler.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda birisinin paylaştığı ilanda görmüştüm. Sahibi ben motosikletimi sonraki sahibi için almadım. Gezdim de, düştüm de.

Yabancılar motosikletinin kilometresi ile gurur duyarken biz utanç duyuyoruz. Geziyoruz, tozuyoruz, her çiçekten bal alıyoruz ama sonunda el değmemişini arıyoruz. Bu kadar yazdım ama ben de araç alırken kilometresine takılmadan edemiyorum .

Bunların yakıtı nasıl acaba?
    aynen abi asıl kmsi düşük olanlardan korkmamız gerek ne olduğu belli değil düşürmüş mü neden bu kadar az diye tedirgin oluyor baya şahsen ben senesine göre km sine bakarak alırım bir motoru
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 yılda bu km ri ittirerek mi yaptı acaba
    kardeş nekadar önyargılısın. bak artık herşey nekadar kolay. 5664 e bir mesaj atıyorsun muayenedeki son km yi veriyor. 60000 km deki motor adam doğru söylüyor diye temiz, bu motor kesin km düşürülmüştür diye temiz değil mi yani? ennihayetinde ustayla bakılacak temiz mi değilmi diye? diğer motor için de aynı şey geçerli...

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:16 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen abi asıl kmsi düşük olanlardan korkmamız gerek ne olduğu belli değil düşürmüş mü neden bu kadar az diye tedirgin oluyor baya şahsen ben senesine göre km sine bakarak alırım bir motoru
    yapmayın arkadaşlar... ben motoruma sadece hafta sonları fırsat bulabilirsem binebiliyorum. motor benim için zevk, iş aracı değil. hemen km si niye düşük? kime ne canım niye düşük? daha ne olduğunu anlamadan dinlemeden "ee km si düşük?" almayın ozaman km si düşükse...

Motosikleti
    BMW R1200 RT
    BU makinanın 2005 modelini 1 yıl kullandım son derece keyiflidir, hatta heves yapıp burgman 650 alıp bin pişman oldum .. Eğer şanzımanı sağlamsa motora bir şey olmaz olsa ne olacak 400 -500 tl ye sıfırlanır diye tahmin ediyorum ama biraz fazla yakar yüksek hızlara çıkıp test etmende fayda var mekanik aksam ne durumda eğer güvenilirse al

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    kilometreye çok takılmamalı bence de. km yi ne kadar yaptığından çok o km yi nasıl yaptı? bu önemli bence. çok mu sıkıştırdı, ya da yormadan mı yaptı? adam 20 bini şehir içinde sıkıştırarak yapmıştır hiç bilemezsin, alırsın 20 binde elinde kalır... diğer taraftan 60 bin uzun yolda yormadan yapmıştır bi 60 bin daha yapar. bence yaptığı kilometreden çok çevirdiği devir önemli. keşke km saati gibi devir saati de olsa. görsek kaç km için kaç milyon devir çevirmiş makine.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben risk olur diyorum...sürprize açık...genelde motoru haşat edip cılkını çıkarıp öyle satmaya çalışıyorlar...

kullanıcılar Türk olursa 60 bindeki bi makinanın canı çıkmıştır...ama alıp masraf edip piston silindir sekman debriyaj balata vs kayış değiştirirsen sıfır gibi huzurla kullan...en korktuğum şey haşat bir yüksek cc sahibi olmaktır...ömür törpüsü gibi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)