Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Gözümün içine baka baka öldürmeye çalıştı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Biz enayiyiz demi trafik akışına uygun hareket ediyoruz.Önümde şahin var , sağından geçeyim , ilerde brodway var solundan geçeyim.Oh ne güzel.Akar giderim ben o zaman trafikte.Herkes kendi şeridinde kalsa , hiç şerit değiştirmese ne güzel olurdu dimi?Ama malesef gerçekler böyle değil.Adam aynaya bakmadan şerit değiştirir , sen asfaltı öpersin , o en fazla arabasında bi çizikle atlatır kazayı.Hele bi de şahinse umrundamı çizik.Eğer aklı başında bi motorcuysan en sol şeritte giden arabanın arkasına yanaşıp korna çalarak , selektör yaparak yol istersin.Senin farkına varmasını sağlarsın.Baktın ki umrunda değil , o zaman sağından geçmeyi deneyip böyle bi olay başına gelse haklısın dicem ama kısa sürede kaç tane kaza tehlikesi atlatmışsın.Seni uyarmaya çalışıyoruz , yanlış kullanıyosun , önündeki araçları sağlama , solla diyoruz ama kalın kafa almıyo ki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sakın sakın kornaya falan basmayın heleki el kol yapıp adamı durdurup kendinizde durup arabaya doğru yürümeyin.!! ben bunu en son yaptıımda arabadan üç kişi indi motora doğru zor koştum kafada kask varken koşulmuyo poliseihbar edeceksin plakayı
    by_rebel bunu beğendi.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    ne olmuş bu konu ya. yılan hikayesine dönmüş. herkesin hayatında yaşadığı kötü dönemler olabilir. olay şans kader olayına bağlanmış madem; 5 yıl araçla kaza yapmadım 4 ayda 9 kere tampon değiştirdim. hepside öndü. kader işte. bayezit diyor ki adam gözümün içine baka baka öldürmeye çalıştı, siz diyorsunuz ki yok sağından gitme, arkasında kalma, yok geçme... tek yön yolda adam sola yapışmış uzun süre giderse araya mesafe koyarak adamın sağından geçerim arkadaşım. adamın bir düşüncesi var ki sağa geçmiyor demek ki.

kütük kardeş; bu arada o istatistiklere yüzölçümlerini de ekle bi zahmet.
    beyazit60 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Biraz da hatayı kendinizde aramanız lazım, bu tarz durumlar genelde dalgın kafayla, uykusuz falan motor kullanınca oluyo. Dikkatimizi toparlayamıyorsak motor kullanmayalım, ayrıca her yerden sıkışıp önü geçmeye çalışmayalım biraz yol verelim daha az sorun çıkacak. Fakat sinyal vermeden ikaz etmeden yola bakmadan son anda yola atlayanlara ben de çok sinir oluyorum. Bunlardan biri yüzünden sağ bacağımın arkasında kocaman bir morluk var 1 haftadır. Arkayı kaydırıp S çizdim arabayı sıyırdım geçtim ama ayaklık demiri ayağıma girdi bir şekilde, nasıl oldu hatırlamıyorum anlamıyorum arabaya dokunmadım bile sanırım arka freni bırakırken ayağım asfalta temas etti ve geri tepti demire. Bu arada kaza yapacaklara tavsiyem arabalara dik girmeyin arkayı kaydırıp yandan girin hem ön takım dağılmaz hem motordan uçup havada taklalar atmazsınız

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın sakın kornaya falan basmayın heleki el kol yapıp adamı durdurup kendinizde durup arabaya doğru yürümeyin.!! ben bunu en son yaptıımda arabadan üç kişi indi motora doğru zor koştum kafada kask varken koşulmuyo poliseihbar edeceksin plakayı
    tabi ki kimseyi durdurmayalım ama onlar duruncada biz geri vites yapmayalım zaten motorcularda geri vites yoktur kanımca =)) isterse 3kişi olsun fark etmez bence sen o kıyafetlerle isen eğer! o güzelim eldivenlerinizle 1yumruğa bakar 2tane muşta takılı gibi çakarsınız adamlara =))
    ero__ bunu beğendi.
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    NoMotoNoBilmemne olum bak git
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz da hatayı kendinizde aramanız lazım, bu tarz durumlar genelde dalgın kafayla, uykusuz falan motor kullanınca oluyo. Dikkatimizi toparlayamıyorsak motor kullanmayalım, ayrıca her yerden sıkışıp önü geçmeye çalışmayalım biraz yol verelim daha az sorun çıkacak. Fakat sinyal vermeden ikaz etmeden yola bakmadan son anda yola atlayanlara ben de çok sinir oluyorum. Bunlardan biri yüzünden sağ bacağımın arkasında kocaman bir morluk var 1 haftadır. Arkayı kaydırıp S çizdim arabayı sıyırdım geçtim ama ayaklık demiri ayağıma girdi bir şekilde, nasıl oldu hatırlamıyorum anlamıyorum arabaya dokunmadım bile sanırım arka freni bırakırken ayağım asfalta temas etti ve geri tepti demire. Bu arada kaza yapacaklara tavsiyem arabalara dik girmeyin arkayı kaydırıp yandan girin hem ön takım dağılmaz hem motordan uçup havada taklalar atmazsınız
    Haklısın aslında biraz sabırsızlığın da etkisi var. Geçmiş olsun üzüldüm başına gelen olaya. Trafikte arabayla 1 dikkatli oluyorsam motosikletle 4 dikkatli oluyorum artık.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşver kardeş çocukluğunda yaşadıkları ile ilgili bunların kalıtsal topu inşaata kaçanlardan bunlar....
    Aileleri bunları çocuk olsun diye yapmak için yola çıkmamışlar, patlak çıkınca bunla olmuş işte.!!!!! :@

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun dikkatli olmakta fayda var.beni de araba sürerken çok sıkıştırıyorlar veya ben sıkışıyorum
    http://videonuz.ensonhaber.com/izle/...usunu-eziyordu
    çok çok özür dileyerek söylüyorum abiler kusuruma bakmayın sakın ama annesini bunu doğurmamış zıçmış. hemde ters!

Arkadaşım motorluları çekemeyiler malesef ama olay şu onlar zar zor parayla aldıklari 3-5 bin liralık hurdalarıyla senin motor zevkini kıskaniyiler şekiller ya haniii.....

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OnrMRT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi ki kimseyi durdurmayalım ama onlar duruncada biz geri vites yapmayalım zaten motorcularda geri vites yoktur kanımca =)) isterse 3kişi olsun fark etmez bence sen o kıyafetlerle isen eğer! o güzelim eldivenlerinizle 1yumruğa bakar 2tane muşta takılı gibi çakarsınız adamlara =))
    Boşuna demiyoruz tam koruma giyinin deyi

Birde arkalarına yazarlar ya parası olan değil hastası olan biner diye... 3-5 liralık arabalarıyla milyonluk havaları...

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Benimde arabam var ama arkasında "Motosikletleri Farkedin! ! !" yazıyor.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)