Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konulara laf sokmak için giren üyeler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    */ AHm3T /* çok sertelmiş beee
    kardeşim bi düşün lisansın olmadan avukatlık,doktorluk,mühendislik yapabilir misin? yo yapamazsın
    e ehliyet araç kullanma lisansı olduğuna göre ve de bu lisans her araç tipine göre de ayrılıyor
    ee o zaman ne etcez forumu meşkul etmeycez
    bazı arkadaşlar var ya benim ilk motorum olcak bana bi ss tavsiye edin
    ohha ben yıllardır motorsiklet kullanıyorum iyi de kullandığımı çevrem defalarca kere sözlü ifade ettiler ama daha bi ss alabilecek ve bu makinaya hakim olabilecek güveni kendimde
    bulamıyorum
    ya benim ehliyetim yok ama motor alıcam bana bi tavsiye yuh motoru alacanda ne etcen biliyorum ehliyet sürmez ama yasal gereklilik
    bu sözün arkası bi motor parası bide mahkeme masrafı da cabası öderim keyif benim demek oluyor tabi ki de sonra kemiklerini kıracak babası
    ha girsin foruma kendini tanıtsın merak ettiği varsa sorsun ağzımızı açarsak ayıp ederiz neslimizin devamını sağlayamayız
    bırak onu kazık kadar adam foruma üye oluyor bana bi motor tavsiye pls
    yuh forumda her markanın her modelinin ayrı ayrı kullanıcı başlıkları var hatta her başlıkta o araca ait teknik bilgilerde mevcut
    aklından geçen makinelerin forumunda kullanıcıları ile sohbet et bitttiiiiiiii o ahkam yada temcit pilavını ısıtıp ısıtıp masaya getirme istersen fikrimce
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Ehliyetsiz motor kullanan adam zaten gerekli cezaları göze alarak motora biniyodur bi kaza yaptığında %100 suçlu olduğunu,cevirmeye girdiğinde ceza yazılıp motorunun alınacığını bilerek motora biniyor bu adama söylenecek söz yok ama ehliyeti olmayan adam motor kullanmayı bilmeyene adam değildir benimde ehliyetim yok ama motosiklet sürebiliyorum bu beni dışlamanızı yada aşağılamanızı gerektirmez uygun bir dille uyarırsanız anlarım ama ben zaten ehliyetim yok motor önerin diye bi konu açmam çünkü ehliyet alasıya kadara motor alma gibi bi niyetim yok.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Hız yaparım, ehliyetsiz gezerim, kask takmam, cezasına katlanırım size ne diyen arkadaşlar cezayı yediğinde de hemen burda polise,devlete hakaret başlıkları açmayı ihmal etmiyorlar.

İnsanoğlunun doğasında var sanırım. Herkes dünyadaki en özel insan sanıyor. YBR kullandım bisiklet gibi geldi. Bize sanki 1200gs gibi geliyor da. Forumdaki başlıkların %10'u "hangi motor" olduğu halde. CBF mi? YBR mi? başlığı hiç bitmiyor. Allahtan TVS geldi de biraz olsun başlık isimleri değişmeye başladı.

Bir de günah çıkartmak isteyenler var. "600'lük kullandım sanki oldu gibi sizce başlanır mı?" Başlayacaksan başla burada günah çıkartmanın anlamı nedir? Ben bu başlıklara hiç cevap yazmam ama forum üyeleri ile dalga geçer gibi bu başlıklar açıldığı sürece eh yani dalga geçenler de çıkacaktır.
    TALHA ATEŞ bunu beğendi.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehliyet herşey değildir yırtmayın kendinizi. Körkütük sarhoş olup duraktaki vatandaşın üstüne çıkan suçlu değil çünkü ehliyeti var
    300 km ile seyir yapan motorda suçlu değil ceza yazmaları saçma adamı ehliyeti var
    .................................................. ..
    böyle gider bunlar

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    bazen de insanda akli ehliyet ve seviye olması gerekiyor
    önce düşünce süzgecinden geçirmeden, araştırma ihtiyacı duymadan
    küt aklıma geldi bir deneyeyim bakalım yada canım sıkıldı bir olta atayım havuza ya balık yada bot çıkar demek zaten insanlarla alay etmenin en harbisi oluyor
    fikrimce her şey ehliyet değil eğitim zaten amacına uymasa da ehliyetin yasal zorunluluk olması uyulması gereken kaidelerin öğreniminin yapılmış bu konuda başarılı sayılmış anlamına geliyor
    yani bu işin ehli olmuş ehliyetli bu çocuk bu işi yapar...................................
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Bunca tantanadan sonra gider bir sürücü kursuna kayıt olursun artık Ahmet kardeş

Altında 100 cc bws olunca kaza yapmayacağın anlamınamı geliyor polis çevirmiyormu 100 cc olunca

Bende 22 yaşındayım senden daha bilgili olduğum anlamına gelmez öğreneceğimiz çok şey var

Ben herşeyi bilirim trafikte dikkatliyim kaza yapmam durumlarına girersen zararlı sen çıkarsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen de insanda akli ehliyet ve seviye olması gerekiyor
    önce düşünce süzgecinden geçirmeden, araştırma ihtiyacı duymadan
    küt aklıma geldi bir deneyeyim bakalım yada canım sıkıldı bir olta atayım havuza ya balık yada bot çıkar demek zaten insanlarla alay etmenin en harbisi oluyor
    fikrimce her şey ehliyet değil eğitim zaten amacına uymasa da ehliyetin yasal zorunluluk olması uyulması gereken kaidelerin öğreniminin yapılmış bu konuda başarılı sayılmış anlamına geliyor
    yani bu işin ehli olmuş ehliyetli bu çocuk bu işi yapar...................................
    Haklı yönleriniz var

Lakin sürücü kursuna gitmeden ben erkek adamım herşeyi bilir ederim her türlü aleti sürerim bana bir şey olmaz diyordum

Sürücü kursunda aldığım dersler sınavlar direksiyon sınavı felan filan bu işin ne kadar ciddi olduğunu hatırlattı
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı */ AHm3T /* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BURDA HERKES BENİ İYİ TANISIN, BENİM AÇTIĞIM KONULARA EHLİYET İLE İLGİLİ KONUŞACAK, YARDIRIRSAN BÖYLE OLUR DİYECEK ADAM CEVAP YAZMASIN... ADAM AKILLI MOTORUNUN SORUNU ŞUDUR, YADA ŞU DEĞİLDİR DİYİP, YOLUNA BAKSIN...
    BURAYA EHLİYETSİZ ADAMIN MOTOR BAKMAYA BİLE HAKKI YOKTUR, DİYEN ADAM GELİPTE BENİM KONUMA BİŞEY YAZMASIN... TAKİPTE OLACAĞIM... GERÇEKTEN KALP KIRACAĞIM ARTIK BİRDAHAKİNE... EĞER GİDİP BİRİNE ÇARPARSAM SİZE HİÇBİRŞEY OLMAYACAK OLAN BANA OLACAK, O YÜZDEN KARIŞMASIN HAYATIMA KİMSE... BİLİYORSA CEVAP VERSİN, BİLMİYORSA YOL ALSIN...YETERİNCE EHLİYET TAVSİYESİ DİNLEDİM, PARAM YOK BEYLER. İNADINA DA BİNECEĞİM MOTORA!
    Emredersin beyfendi.Tavsiyelerde bulunacakmışız ama ehliyetsiz motora binme demiyecekmişiz.Daha geçen bi arkadaşımın annesine motor çarptı.Kadın komalık haftalarca hastanede yattı.Çarpan kişi de senin gibi ehliyetsiz yeni yetme bi çocuk.Şikayetçi olmadılar.Olan olmuş çocuğun hayatı kararmasın dediler.Aşşağılanıyomuş , küçümseniyomuş beyfendi.Aşşağılanmayı bırak daha fazlasını hakediyosunuz ama boşver.

Kızımın elinden tutmuşum parka giderken yanımdan 80 km hızla giden serseri şehiriçi motorcusunu bi yakalasaydım ağzını burnunu kırardım ama çok hızlıydı yakalayamadım.Gerçek bi motorcu takar korumalarını çıkar şehirlerarası yola , basar gaza.Ama siz ehliyetsizler şehir dışına çıkamadığınız için şehir içinde basarsınız gaza.Gerçek motorcu mahalle arasında 1 nci vitesle sakin sakin gider ama siz 100 metre ötedeki dönüşe gelene kadar 4 ncü vitese takmayı marifet sanırsınız.Bide eksozu patlattın mı kral sensin.Gerçek motorcu yol kenarında çocuğu görünce hızını düşürür ve elini frene basmak için hazırlar ama siz yol benim nasıl olsa , bas gaza gitsin dersiniz.Sonra ehliyetsiz çocuk ezmekten hakim karşısına çıkınca yandım Allah dersiniz.Siz motorculuğun yüz karasısınız.Sizin yüzünüzden insanların motorculara bakışı hep olumsuz olmuştur.Sizler trafiğin korkulu kabuslarısınız.Allah'tan evimin önünde her gün çevirme görüyorum.Sırf sizin gibi motorcular için gece gündüz çevirme yapıyo polisler.Arabaları değil sadece motorları durduruyolar.Polislerin yanına gidip ellerinden öpesim geliyo.Affetmiyolar geçiriyolar cezaları.

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Polis çevirmesine yakalandığın zamanda ehliyetsiz polise yakalandım diye bir konu açmana hiç şaşmam
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazık çoluk çocukla muhatap olup cevap yazmışsınız..
    derlerya hem suçlu hem güçlü ..
    benim konularıma yazmayın demiş.. kararı o verecek çünki kimin yazıp yazmayacağına ..
    Kalp kırarım da demiş..
    Kural mural yokya dingonun ahırı burası..
    bide yazdıkları senin benim yazdıklarımdan önemli olmalıki bold ve büyük harfler kullanmış.
    tartışmanın sonu gelmez.

konu amacına ulaşmıştır.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)