Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet Can Aldı! (Manidar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. yorumum da agresif bir tavır olduğunu sanmıyorum.
    2. istediğim konu da istediğim yorum yaparım bunun kararını vermek senin haddine değil.
    3. 17 yaşında ehliyetsiz ve kasksız bir motorla gezen sülalemden yakınım olabilir ama ne oğlum ne de yeğenim ben yaşadıkça böyle birşey yapamaz o derece sorumluluk sahibiyim. sülalemden ölen adama da üzülmem ok ?
    4. insanların yaptığı bu tür yorumları önce adam gibi okuyup sonra çıkış yapılabilecek birşey var ise yap yoksa kendini burda rezil etme..

Saygılar..
    Büyük konuşma. Herkesin başına gelebilir Allah korusun. Sonra evladının, kardeşinin, arkadaşının haberi burda paylaşılınca böyle gereksiz yorum yapanlar canını sıkar. Anlaşıldım mı şimdi ? Ben rezil olurum sen yeterki gereksiz yorumlar yapma. Evet benim haddime değil ama burda insanların canını sıkmak sinir bozmak da senin haddine değil ok ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    */ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [I]Ehliyetli adam en azından ehliyetin önemini bilir,daha bilinçli olur,nerde nasıl motosiklet kullanacağını daha iyi bilir...

Alakası yok. Motosiklet kullanmak akıl işidir. Her zaman 10 saniye sonrasını düşüneceksin, otobüsün yanından geçerken acaba bir adam çıkıyormudur diyeceksin yavaşlayacaksın, motor kaymıyor diye virajlara sert girmeyeceksin (ki çocugun yaptıgıda budur), şehiriçi ralli yapmaya kalkarsan patlarsın.. hayatın kuralı böyle..
    Motosiklet aşktır !
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan, yarın olmaz. !

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Beyin Bedava

Ama kullanmasını bilene
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük konuşma. Herkesin başına gelebilir Allah korusun. Sonra evladının, kardeşinin, arkadaşının haberi burda paylaşılınca böyle gereksiz yorum yapanlar canını sıkar. Anlaşıldım mı şimdi ? Ben rezil olurum sen yeterki gereksiz yorumlar yapma. Evet benim haddime değil ama burda insanların canını sıkmak sinir bozmak da senin haddine değil ok ?
    çok şey yazdım gereksiz sanırım nasıl olsa sen anlatmaya çalıştığımı anlamayacaksın.... o yüzden diyorum ki , ok ok büyüksün. bir daha ki yazacağım yorumları sana sorarak yazarım .
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)