Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Setra yada Travego mu yoksa Sym HD200 Evo mu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferguson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 xmax
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşanma alternatifini düşünebilirsin. Şahsen ben düşünürdüm

Şaka bir yana 2 yıl önce bende hyosung 250 cometle 100-110 km hız ile Rize-Çorum,Çorum-Rize yapmıştım. Hala tadı damagımda. Fena macera oluyor bilesin. Aynı yolu şimdiki motorla yapmak için gün sayıyorum
    rize-çorum-rize uygun mevsimde pek tatlı olur hakikaten. hele ki bandit ile. şu an yollarda düzeldi biraz sanırım. ama sym hd200 evo gibi su soğutmalı bile olsa sonuçta 200cc bir scooter ile olur mu?
    meğerse aşk imiş canın mayası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Ben "Travego"diyorum.Bunun Mercedes'te çalışmamla bir ilgisi yok.Motosiklet keyif aracıdır.Herşeyden önce bu gezi bir keyif gezisi değil.Rutin aile ziyareti.Kilometre çok fazla ve tek başınasın.Keyif eziyete dönüşecektir bir süre sonra.Artısıda bütün sevdiklerin sen gidip gelene kadar arkandan hatim indireceklerdir.Paşa paşa otobüsle git motor gezisini daha sonra planlarsın böylece adliye riskide kalkar ortadan.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Vaktin varsa motosiklet derim. Ekstra olarak, Yolda istediğin yerde durup, istediğini yer içersin.Yolda gözüne çarpan hediyelik eşya standlarından istediğini alabilirsin. Otobüsle sadece mola yerinde durursun.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    sym ye atla ve gazla,baktın olmadı sıkıldın, onu da otobüse at yolculuğa devam et gitsin.

Motosikleti
    2012 xmax
    Alıntı ısparta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym ye atla ve gazla,baktın olmadı sıkıldın, onu da otobüse at yolculuğa devam et gitsin.
    hiç böyle düşünmemiştim =)

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Alıntı eyup39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben "Travego"diyorum.Bunun Mercedes'te çalışmamla bir ilgisi yok.Motosiklet keyif aracıdır.Herşeyden önce bu gezi bir keyif gezisi değil.Rutin aile ziyareti.Kilometre çok fazla ve tek başınasın.Keyif eziyete dönüşecektir bir süre sonra.Artısıda bütün sevdiklerin sen gidip gelene kadar arkandan hatim indireceklerdir.Paşa paşa otobüsle git motor gezisini daha sonra planlarsın böylece adliye riskide kalkar ortadan.
    Ben ters isitkamette gideceğinizi düşünmüştüm, o zaman eyup39'a katılmaktan başka birşey gelmez elimden.

Ha uzak diye söylemiyorum, Bodrum - İstanbul - Bodrum olsa oyumu motordan yana kullanırdım, bu rota her türlü keyiflidir çünkü. Ama iç anadolu+temmuz+scooter olunca beni düşündürdü biraz.

Yine de motorla giderseniz fotolarını paylaşın, travegoyla giderseniz paylaşmayın

Motosikleti
    2012 xmax
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ters isitkamette gideceğinizi düşünmüştüm, o zaman eyup39'a katılmaktan başka birşey gelmez elimden.

Ha uzak diye söylemiyorum, Bodrum - İstanbul - Bodrum olsa oyumu motordan yana kullanırdım, bu rota her türlü keyiflidir çünkü. Ama iç anadolu+temmuz+scooter olunca beni düşündürdü biraz.

Yine de motorla giderseniz fotolarını paylaşın, travegoyla giderseniz paylaşmayın
    yolculuğu canlı yayınlarım =)

Motosikleti
    2012 xmax

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Öncelikle sizi tebrik ediyorum.

Çok merak ediyorum;
    Şimdi o seçiminiz olsaydı yine motorla mı giderdiniz?
    Adliye konusunu öne süren eşiniz durumu ne boyutta?
    Kazanımlarınız, kayıplarınız?
    Yolda ve yolculukta extrem hatıralarınız neler acaba?

Selam ve Dua ile.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    2012 xmax
    teşekkür ederim.

o tarihlerde daha da kolay olurdu. yani evet giderdim.
    eşim ve annem cepheye asker yollar gibi gönderdiler beni. mecbur kalınca ne yapsınlar tabi =) insanı kötü bir moda sokuyor ama bu durum. yolun daha başında önümde bir tır şarampole kaydı üstelik. yağmur bir yandan. çakıla kaptırdı, toparlayamadı. ucuz atlattı allahtan.
    dönüşte ankara girişinde benzin alırken pompacı motorun önünde -evet evet ÖNÜNDE- plaka bulamadığından bir önceki aracın plakası ile verdi yakıtımı =) en komik anı bu oldu sanırım. yoldaki hayvan leşleri var birde. aslında bu konuyu ayrı bir başlıkta konuşmak gerek. hayvanların, insanların attıklarından yiyecek devşirmek için geldikleri otoyolun -akşam olunca- orta refüjünde hapsolup sonrada gece farlara koştuklarını tespit ettim.
    sol şeritte ilerlerken diğer yolun solundan gelen motosikletli arkadaşa selam vereceğim diye orta refüje dalmaktan son anda kontra basarak kurtuldum. ama yinede selamsız motorcu bırakmadım. linkini verdiğim konuyu yol arkadaşı bulurum umudu ile açmıştım, kırıkkalede forumdan değil ama tesadüfen bir arkadaş buldum. yozgat yol ayrımına kadar birlikte gittik. yolda önümdeki araçtan atılan 1.5 lt pet şişenin üstünden geçtim.
    hatırladıklarım bu kadar.
    tekrar yaparmıyım? evet. sırf arabalarının camlarından bana gülümseyip el sallayan çocukların hatırına bile yapılır =)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)