Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru nerede yıkatırım

Motovento
    REKLAM ALANI
    doguuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Selam arkadaşlar;
    Zincirlikuyu veya Şişli civarında en uygun nerede yıkatabilirim motorumu. Benzin istasyonu v.s daha uygun oluyor genelde. Ayazağa' da oturuyorum, en yakın neresi ise artık..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz yok
    abicim Ayazağa' da oturuyormuşsun bende orada okuyorum neyse cendere yolundan kaptır kağıthane polis merkezinin karşısında benzinciler var orada yıkama yerleri var 1 lira atıyosun köpük sıkıyon 1tl daha atıyosun su geliyo bi güzel yıkarsın anlığcaın sen yıkıyosun güzel oluyo şurası yıkanmamış burası köpüklü kalmış derdi yok gelmişken bide çayımı içersin

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    sana en yakın bulunan çeşmede

Motosikleti
    henüz yok
    yok yok sen dediyimi yap Ayazağa evyap yolundan bas kağıthaneye gel burada çok yer var güzelde yıkıyor köpüyü falan sen sıkıyosun bahanen olmuyo kötü yıkadılar çamur braktılar falan bence yarın gel hem piknik yapmış olursun hemde motoru yıkatırsın sana maliyeti 5 tl ye gelir

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim Ayazağa' da oturuyormuşsun bende orada okuyorum neyse cendere yolundan kaptır kağıthane polis merkezinin karşısında benzinciler var orada yıkama yerleri var 1 lira atıyosun köpük sıkıyon 1tl daha atıyosun su geliyo bi güzel yıkarsın anlığcaın sen yıkıyosun güzel oluyo şurası yıkanmamış burası köpüklü kalmış derdi yok gelmişken bide çayımı içersin
    Öncelikle çok saol. Ben de 2 ay öncesine kadar memleketim Hatay' da aynı şekil yıkıyordum. Çayımı içersin derken?? O kısmını pek anlamadım :')

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

yarın mesaide olacam da karşıya geçmezsem olabilir ama kaça kadar hizmet veriyorlar?? bir de hangi benzin istasyonu??

Motosikleti
    henüz yok
    oraya yakınım gelmişken bi çay ısmarlarım abime o bakımdan demiştim bu arada bende hiç yoksa tecrübe sahibi bir motorcuyla laflama şansım olurdu diye söyledim

Motosikleti
    honda cbf 150
    olabilir neden olmasın bi yarım saat sonra da gelebilirim, zati gezmeye bahane arıyorum. 2 ay kadar önce motorumla Hatay' dan gelmiştim CBF150

Motosikleti
    henüz yok
    fark etmez abi o hasbahcenin oralaradayım saten buralar tam dolaşılcak mekan trafiye kapalı alanda var sıkıntı olmaz benzinciler sabaha kadar açık ama Ayazağa motor sürmek zor olsa gerek apaçi tipleri çok birisi altına motor aldımmı tamamdır

Motosikleti
    honda cbf 150
    ben burda kullanmıyorum çok fazla. O şehir senin bu şehir benim geziyorum. Burada kampta kalıyorum ve elektrik eğitimi görüyorum. Mesela haftaya Bursa' ya gidecem işte öyle..

Motosikleti
    henüz yok
    deyişik bir yaşam tarzı güzelmiş saygı duyarım zor olmuyormu ya oradan oraya

Motosikleti
    honda cbf 150
    zevkine gezersen zor olmuyor, aksine daha da zevkli oluyor. Şimdi ben tarif ettiğin yere doğru gidiyorum, bulursam sana yazarım burdan nasılsa cepten giriyorum nete.

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı doguuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar;
    Zincirlikuyu veya Şişli civarında en uygun nerede yıkatabilirim motorumu. Benzin istasyonu v.s daha uygun oluyor genelde. Ayazağa' da oturuyorum, en yakın neresi ise artık..

Açtığın konu ceviz kabuğunu doldurmaz be kardeşim, sen benzin almaya istasyonlara gidiyorsun değilmi?

alıcan eline bol köpüklü fırçayı işine bakıcan..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açtığın konu ceviz kabuğunu doldurmaz be kardeşim, sen benzin almaya istasyonlara gidiyorsun değilmi?

alıcan eline bol köpüklü fırçayı işine bakıcan..
    Tabii sen gibi ev ikametim olsa, fırçayı koyacak yerim olsa, motoruma ait bir garajım olsa sallardım. Ben de enayi değilim ve kampta kalıyorum senin anlayacağın ve ayrıca düşündüğünden de çok deneyimli motorcuyum. Bence o küçük fikirlerini kendine sakla. Yabancısı olduğum mahallenin yerini sormak o kadar da cahilce bi davranış olmasa gerek..

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı doguuu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii sen gibi ev ikametim olsa, fırçayı koyacak yerim olsa, motoruma ait bir garajım olsa sallardım. Ben de enayi değilim ve kampta kalıyorum senin anlayacağın ve ayrıca düşündüğünden de çok deneyimli motorcuyum. Bence o küçük fikirlerini kendine sakla. Yabancısı olduğum mahallenin yerini sormak o kadar da cahilce bi davranış olmasa gerek..

ahahhaha ) hiç gülücem yokdu ben tam 11 senedir sadece cup motosikletlere biniyorum ve hastasıyım, senin nasıl deneyimli bir olduğun beni ilgilendirmez... ben sana petrolde benzin aldığın yerde araba yıkanan yerler var orda istediğin kadar suyla oynayabilirsin, gerisi sana kalmış ben şahet motosikletimi dere'de yıkıyorum.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)