Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor aşkımı ehliyet alana kadar bisikletle bastirmaya karar verdim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Ve gittim bir bisiklet aldım başladım gezinmeye tabii ben motor gibi hareket ediyorum böyle kafamı gidonun oraya eğip hizli hizli ceviriyorum :d virajdayken yatirayim dedim bakalim yaticakmi ( en son 2-3 yil oldu belki daha fazla bsiklet kullanmayalı ) yatırdım azcık sonra düser gibi oldum ve arkamdan gelen tir beni gormedimi ne oldu onume bir tas felan ciksaydi fren yapsaydim tır 1 metre civarında arkamdaydı tamda kaldırımın yanından gidiyorum gecsin sola diye geçmiyorda kaldırımada cikamiyorim fren yapip duramiyorum adam bile bile ezmeyemi calisti ne yapti cozemedim bu suruculer bir cins :d daha ilk günden baya bir olay yasadım bsikleti bozdum , düstüm kaza yapıyorduk eziliyorduk yani felan ama güzeldi anlatmak istedim ehliyetimi alsamda motorumu alabilsem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ve beyin kosarak uzaklasır..ERROR.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yani pisikiletle bile ezilmeyi becericenya, hem bravo hemde geçmiş olsun. Trafiksiz yerde kullan şu velesbiti.
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Bir reset at belki düzelir:d

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Bisikletle bir 10 yıl tecrübe kazan sen sonra motora geçersin şimdi sakın motor filan alma
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    Bisiklettede ehliyet lazım onuda unutma polis görürsen kac
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Hehehe:d

Motor olsaydı basar giderdim tırı gecerdim aslında hic o korkuyu yasamazdım :d neyse birsey olmadı allaha sükür hızlandim baya sonra bereket sagda bosluk gibi bir yer vardı diger oraya gidip durdurdun tırcı amcamızdanda kurtuldum

Motosikleti
    Alıntı Motors123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehehe:d

Motor olsaydı basar giderdim tırı gecerdim aslında hic o korkuyu yasamazdım :d neyse birsey olmadı allaha sükür hızlandim baya sonra bereket sagda bosluk gibi bir yer vardı diger oraya gidip durdurdun tırcı amcamızdanda kurtuldum

Sanırım baska bi niyeti vardı zaman kötü kolla ... Saka deyil yanlız 13 yas altı bisiklet sürmesi yasaktır böyle bi kural var sen 16 sın

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    13 yas altı süremiyormu cidden :d bizim buradaki cocuklarda var ama :d

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    dostum, kanımca bisiklet motosikletten daha tehlikelidir şehir içinde.Çünkü o trafikte bulunan diğer araçlardan daha yavaş hareket eder.Kaldı ki motorlu araç değildir.Ayrıca da yurdumun yollarında bisikletlilere ait bir bisiklet yolu yoktur.Ama hakimiyeti kolay ve beleş bir alettir bisiklet.Sen yinede trafikte dikkatli ol.Bisikletin hızlanması yahut durması uzun sürede olur.Arka tekeride güzel kayar hani.Küçükken hep kaydırırdım ben, az düşmedik hey gidi hey. Hadi bakalım en kısa sürede hayallerine kavuşman dileğiyle
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    Süremiyor tabi arastır bak caddelere cıkmaları yasak bi kazada ceza yerler

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum, kanımca bisiklet motosikletten daha tehlikelidir şehir içinde.Çünkü o trafikte bulunan diğer araçlardan daha yavaş hareket eder.Kaldı ki motorlu araç değildir.Ayrıca da yurdumun yollarında bisikletlilere ait bir bisiklet yolu yoktur.Ama hakimiyeti kolay ve beleş bir alettir bisiklet.Sen yinede trafikte dikkatli ol.Bisikletin hızlanması yahut durması uzun sürede olur.Arka tekeride güzel kayar hani.Küçükken hep kaydırırdım ben, az düşmedik hey gidi hey. Hadi bakalım en kısa sürede hayallerine kavuşman dileğiyle
    Evet bende hep kaydırıyorum :d dusuyordum zaten bugun , benim yasimda sanki biraz kotu duruyor gibi ama az kaldı 1 sene sonra alıcam motor ehliyetini buralardakiler hep motor suruyor.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani pisikiletle bile ezilmeyi becericenya, hem bravo hemde geçmiş olsun. Trafiksiz yerde kullan şu velesbiti.
    Adem abi Titan bayisi gibisin valla :D :D velespite şeytan icadı derler :D motorsiklete ne derler bilmiyorum

yaw birde bana bisiklette denge kurmak daha zor geliyor motorda daha kolay geliyor denge kurmak.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Asya As125
    Bence biraz uğraş bisiklete motor tak

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Dusundum hocamda inan hic zevkli olmaz gibime geliyor motorla motorlu bisikletin arasinda ooo:d 1 yıl daha bekleyip( aslında motoru ustume almam icin 2 yıl :d ) motor + ehliyet alıcam bisikletide atarım bir kenera:d

Motosikleti
    Dusundum hocamda inan hic zevkli olmaz gibime geliyor motorla motorlu bisikletin arasinda ooo:d 1 yıl daha bekleyip( aslında motoru ustume almam icin 2 yıl :d ) motor + ehliyet alıcam bisikletide atarım bir kenera:d

Ya araba alıncada motoru kenera atarsan yok olmaz bu

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya araba alıncada motoru kenera atarsan yok olmaz bu
    Araba sevmiyorum ben:D

Motosikleti
    Araba sevmiyorum ben:D

Traktör, Tır motor yokken bisiklet vardı :D unutmaaa

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Traktör :D hehe Massey Ferguson 240 S :D :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)